תחרות לאדריכלים / למעצבים "פארקים לאומיים עכשיו"

 

 

 

 

 הרשמה: 30.10.2014
מאת: | צילום: | - 28/09/2014
בחסות אתר:


מכון "ואן אלן" ושירות הפארקים הלאומי (NPS) השיקו לאחרונה את התחרות "פארקים לאומיים עכשיו". התחרות מזמינה צוות של אנשי מקצוע צעירים ורב תחומיים, לפתח אסטרטגיה לעיצוב מחדש של חוויית המבקר בפארקים הלאומיים בארה"ב. 
 


שירות הפארקים הלאומיים מתכונן לחגיגות ה:100, שיחולו בשנת 2016, בין השאר גם באמצעות שיפור חוויית המבקר בפארקים. התחרות שמה דגש על 4 פארקים שנמצאים באזור הצפון מזרחי. פארקים אלו ישמשו כמקרי בוחן לאלמנטים הבאים: משיכת קהלים מגוונים, היכולת לספר סיפורים חדשים, כיצד מושכים מבקרים בתקופה של התפתחות טכנולוגית מהירה, הקשרים אזורים וציפיות הקהל.

ואלו שמות הפארקים:

 Sagamore Hill National Historic Site (Oyster Bay, NY), the estate of President Theodore Roosevelt

 Steamtown National Historic Site (Scranton, PA), one of the world’s most important monuments to the steam locomotive

 Paterson Great Falls National Historical Park (Paterson, NJ), a historic birthplace of American textile manufacturing

 Weir Farm National Historic Site (Ridgefield, CT), the summer estate of the artist Julian Alden Weir


כל פארק מספר סיפור מורכב על אחד מהאזורים העירוניים הצפופים והמגוונים ביותר במדינה. כל פארק מכיל אין ספור שכבות של ההיסטוריה הכלכלית, האקולוגית, התרבותית והלאומית.

מארגני התחרות קוראים לצוותים להציע מגוון של התערבויות, כלי למידה חדשים, סדנאות, סיורים מותאמים, מרחבי פנאי, מתקנים אינטראקטיביים לטווח קצר או ארוך.. לדוגמה יצירת חוויות חדשות שמחברות את הפארקים שנבחרו לקהלים גדולים ומגוונים יותר וגם פיתוח מודל לפארקים דומים בפריסה ארצית.

מבין המועמדים ייבחרו צוותים רב תחומיים שיעברו תהליך הכשרה. מומלץ שהצוותים יכללו מומחים במגוון תחומים כגון: אדריכלות נוף, עיצוב גרפי ואינטראקטיבי, מפיקי תערוכות וסרטים, מומחים לשימור, מומחי תקשורת, מומחים מתחום מדעי החברה והסביבה. ראש הצוות חייב להיות איש מקצוע בעל תואר מקצועי שהושג ב:10 השנים האחרונות.

הצוותים שייבחרו יזכו במלגה על סך: 15,000 דולר להשתתפות בתהליך מחקר ותכנון שיימשך כ:6 חודשים. צוות אחד ייבחר לקבל 10,000 $ נוספים כדי ליצור אב טיפוס לאחד מהאסטרטגיות, שתיושם בקיץ 2015.

לפרטים נוספים לחצו כאן

 

 


יצירת קשר - תחרות לאדריכלים / למעצבים "פארקים לאומיים עכשיו"