עיצוב ממקום אחר - 110

החורף בעיצומו, וזוהי הזדמנות להעיף מבט על מוצרים מותאמים לעונה הקרה, כמו אלה המובאים להלן, שעיצובם בהחלט מסייע לצלוח את ימות הקור בצורה חמה, יבשה ועם הרבה סטייל. פריטים מעוצבים לעילא.

מאת: טלי לינקר גניס, מעצבת תעשייתית | צילום: | 03/04/2013
"COCOONING!" - תנור מעוצב כאח
הישיבה סביב מוקד חום בחורף היא תמיד מפנקת, וכשהתנור נראה כך, מוקף זכוכית שדרכה ניתן לראות את האש מכל הצדדים, זאת פשוט חגיגה לעיניים. 
התנור, העשוי מתכת בשילוב זכוכית קרמית, אף מצויד באביזר המאפשר להצמידו אל הקיר, כך שבמידת הרצון ניתן לתלותו עליו. מיוצר ע"י חברת Conmoto הגרמנית.

 

 

TURN
מוצר מדליק תרתי משמע, לחימום חלל פתוח באמצעות אח אמיתי המעניק תחושה של ישיבה סביב מדורה. האח "יודע" להסתובב 360 מעלות, כך שניתן לקבוע את עמדתו וליהנות ממנו מכל זווית וזווית בבית. 
חברת conmoto הגרמנית בעיצובו של Schweiger & Viererbl

 

Turn - קמין מעוצב
 

standing umbrella
הסיטואציה חורפית ומוכרת: מטריות שנשכחות מידי יום בכניסה, במונית, בחנות, ואיפה לא- רוצים למנוע את התופעה? להלן מטרייה עצמאית שניצבת נאמנה לצד המשתמש, כשהיא משרה אלגנטיות וסטייל. 
עיצוב : Hironao Tsuboi, בעבור 100% Inc היפנית. 

GP-44
מטרייה נוספת שראויה לציון היא מטריית גולף מרובעת, היוצאת מהצורניות המוכרת של מטריה כמו מטריה, ואף זוקפת לזכותה זכייה בפרס red dot award לשנת 2009
Impliva BV הולנד

 

travel scooter
 

 

מטריה מעוצבת
 

micro ® travel scooter
נוסעים לסקי ורוצים לשמור על הכושר? הנה התשובה לעניין: מזוודה משולבת עם קורקינט! 
מוצר גאוני לחובבי הספורט או לאלו שמתכוונים להתאמן כבר בשדה התעופה על התנועה בדרך אל הסקי. האיחוד הוא כמעט ומתבקש נוכח שדות התעופה העצומים שהתברכנו בהם לאחרונה. הצומחים כמעט בכל מדינה. שיתוף פעולה בין Micro Mobility , שוויץ, וחברת Samsonite  , המוצר יושק רק ב 2010.

אין כמו עונת החורף כדי להתכנס על יד התנור ולהעביר את הזמן במשחקים

Herman Miller collection
על אף שחנוכה כבר חלף, אי אפשר להישאר אדיש לסביבוני העץ המקסימים הללו, שעוצבו, בהשראת  הפילוסופיה serious pleasure של הזוג Charles & Ray Eames, וממחישים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. לכל אספני הצעצועים הלהוטים, להלן מהדורה מוגבלת אשר תשווק עד אפריל 2010, וכוללת סט של שלושה סביבונים אשר נבחרו בקפידה מתוך 12 יצירות.

 

סביבונים מעוצבים
 

Nintendo Wii  SUPREME
מוקדש לאלו שאוהבים לשחק ולשלב את המשחק בסטייל: מדובר בקונסולת משחקים שהינה הייחודית והיקרה בעולם, מצופה בזהב 22 קראט ויהלומים (לייצר יחידה כזאת לוקח חצי שנה...!) 
מיוצר ע"י  Stuart Hughes שבאנגליה ומשווק ע"י חברת goldstriker חברה הידועה בציפוייה המרהיבים.

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי