עיצוב ממקום אחר - 105

עולם העיצוב מסתער על המוצרים הטכנולוגיים, האלקטרוניים והסלולאריים למיניהם

מאת: טלי לינקר גניס, מעצבת תעשייתית | צילום: | - 03/04/2013
מסכי ה-LCD והפלזמות איבדו את זהותן מזמן, ולמעשה, כולם נראים פחות או יותר אותו הדבר, והדבר היחיד שמבדיל ביניהם הוא לוגו החברה היצרנית.

חברת brionvega super//fluo יצרנית טלוויזיות ידועה, החליטה להשיב את הקסם למכשיר הגורם לנו להיאסף סביבו כסוג של מדורת שבט, והשיקה בשנים האחרונות מספר דגמים ברוח הדור החדש ובמראה הרטרו שיק.

 

 
 

כך, תחת הכותרת: NEW GENERATION PRODUCTS  שעיצב Valerio Cometti הושק דגם ה-alpha  בהשראת הרהיטים משנות ה-30: מכשיר – LCD משולב עם מכשיר DVD, ואם אומרים  שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, הרי שגם השלט שלו אינו קוטל קנים כשהוא משלב עבר, עתיד ודמיון בניחוח הסטייל האיטלקי.

 

ועוד מבית היצרנית שוחרת העיצוב: doney - chromed שדרוג דגם משנות ה-60 שעוצב בזמנו ע"י Sapper & Zanuso.
סדרה זו הינה מהדורה מוגבלת שכוללת 299 יחידות סה"כ, והדגם הוא סמל  של יעילות ורעיונות פשוטים. עיצוב של Valerio Cometti עבור super//fluo.
 

Little TV that Rest in Your Hand Tokyo fiber - בשיתוף פעולה עם חברת sony

"Little TV that Rest in Your Hand Tokyo fiber" - בשיתוף פעולה עם חברת sony.
אם טרם הבינותם מהו המוצר, אז לפניכם sensewear טלוויזיה מיקרונית בגודל כף היד.
לאחר שנות השישים פיתחה חברת Tokyo fiber גרסת קונספט למיני טלוויזיות של sony, 
ועכשיו היא מציעה פיתוח של גרסה חדשה, פאר הטכנולוגיות והקדמה שמציעה המאה ה-21. המכשיר רך עשוי מאריג איכותי ונעים. כן, קראתם נכון - בד! באפריל 09 צפויה החברה להציג רעיונות חדשניים נוספים, ונראה שבהחלט שווה לחכות! 

מסתבר שגם רמקולים יכולים להיות ראויים לכינוי חמודים - הם מעטרים את הנייד כמו תכשיט, והם באמת הרמקולים הכי חמודים שנראו לאחרונה. 
תחת הכותרת Dog can sing עיצבו בחברת Sëmk עבור חברת mtm – gifts רמקולים שעיצובם מייצג את רוח בובות הויניל המציפות בימים אלו את העולם.


 

Dog Can Sing עיצבו בחברת semk עבור חברת gifts - mtm
 

ובעולם בו רמקולים יכולים להיות חמודים, אזי גם מכשיר טלפון יכול להיות חכם ומסוקס... - מעולם הסלולארי מגיעה התשובה של Samsung למכשירי ה-I phone - טלפון שיש בו הכול. הדגם (i900) מתהדר במסך מגע ובשפע של תכונות חכמות נוספות. התחושה של המכשיר ביד מרשימה לכל הדעות, והבשורה הטובה בסיפור היא שהמכשיר הנ"ל יושק גם בארצנו הקטנטונת וניתן יהיה לקבל תמיכה ושירות. הללויה גם אנחנו על המפה!

Prisem 50, סדרת ריהוט לסביבת הקולנוע הביתי שעיצב קארים רשיד לחברת Omnimount. מאופיינת בקווים גיאומטריים מיוחדים וצבעוניות מבריקה. המערכת הורודה הנראית בתמונה עוצבה המטרה לקדם את המודעות לסרטן השד, והיא מוצעת במהדורה מוגבלת.

מתוך מגזין בית ונוי 105: "זום"

יצירת קשר - עיצוב ממקום אחר - 105