החשמל חכם, החשמלאי עוד יותר

"שניידר אלקטריק", החברה המובילה את השינוי הדיגיטלי בניהול אנרגיה ואוטומציה בעולם, מביאה לחשמלאים ולקבלני החשמל בשורה חסרת תקדים בדמות eConfigure - תוכנה חדשנית ומתקדמת להקמת מערכות חשמל חכמות - במהירות וביעילות.

מאת: תמי וינצברג | צילום: | 12/12/2018

הפופולריות ההולכת וגדלה של מערכות החשמל החכם מחייבת היערכות מתאימה של אנשי המקצוע האמונים על התקנתן. נפח העבודה של החשמלאים וקבלני החשמל גדל - ואיתו גם הצורך לייעל את העבודה, לקצר את תהליך התכנות ולעשות את הכל תוך הקפדה דקדקנית על בטיחות ואמינות. eConfigure  מבית Schneider Electric עונה בדיוק על הצורך הזה: היא מהווה כלי חדשני ומתקדם לתכנון, תכנות ותחזוקה של מערכות אוטומציה למבנים חכמים, לבנייה פרטית וציבורית.


 


חשמל חכם - וידידותי

eConfigure היא תוכנה בעלת ממשק גרפי ידידותי, המיועדת להקמה של מערכת חשמל חכם ביתית מבוססת טכנולוגיית KNX, ומאפשרת תצורה (קונפיגורציה) חלקה, נוחה ומהירה. היא מנחה את החשמלאי בכל שלבי ההתקנה,  צעד אחר צעד, ומאפשרת לבצע את התכנות, ההפעלה הראשונית והתחזוקה השוטפת מכל מחשב נייד, טאבלט וכו'. אם לא די בכך, הרי שניתן לשמור את המידע בענן, כך שהגישה אליו אפשרית בכל זמן ומכל מקום בעולם.

 

 

eConfigure מפשטת את תהליך תכנות מערכת החשמל החכם באופן שלא נראה עד כה. היא מאפשרת להקצות - באופן ידני או אוטומטי - לכל מכשיר בחדר, ממפסקים ושקעים ועד תריסים, גופי תאורה או מזגנים, מתג מתאים בקופסת החשמל, ולעשות זאת באמצעות פעולת "גרור והשלך" Drug & Drop)), כך שלא נדרש כל ידע מוקדם בהפעלת המערכת. eConfigure  קוראת קבצים בפורמטים שונים, ולכן קל ונוח להעלות אליה את התוכנית האדריכלית של המבנה, ולתכנת על גביה את מערכת החשמל החכם, השולטת בכל המפסקים, השקעים ומכשירי החשמל במבנה.

 


התאמה אישית שמתקדמת אתך

עם הפעלת התוכנה בוחרים את החלל המיועד לתכנות, ומתחילים במיקום המכשירים והקצאת המתגים המתאימים להם, חדר אחר חדר. לאחר שמשייכים כל מתג לנקודה המתאימה לו בלוח החשמל, נשאר רק לחבר את המכשיר הנייד ממנו בוצע התכנות אל לוח החשמל באמצעות כבל USB ולהעלות את התוכנית. במהלך התכנות ניתן לתת לכל רכיב שם בהתאמה אישית, ואף לשמור ולייצא מודולים מפרויקט אחד לשימוש חוזר בפרויקטים נוספים. באופן זה, ככל שעובדים עם המערכת יותר - היא מייעלת יותר את העבודה, וחוסכת יותר זמן וכסף.

eConfigure זמינה במגוון שפות, מותאמת במלואה לשימוש בישראל ובלמעלה מ-100 מדינות נוספות, וכוללת הדרכה מלאה ואחריות מקיפה.

למידע נוסף >> לחץ כאן

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי