רוצים לדעת מה חדש?

 

מה חדש ומה התחדש בנוף העיצוב בארץ...


מאת: | צילום: | 17/09/2014

מגשימים חלומות עם כיסאות

יעל טל

הכיסאות הייחודיים שיוצר אמן הברזל יעל טל, הם פריטי עיצוב פיסוליים הלובשים צורות שונות, אבסטרקטיות או ריאליסטיות. בחלק מהם הוא מבצע "הדפסות" המעניקות להם חזות רעננה, והגוונים העזים המשמשים לצביעתם משרים אווירה צעירה ודינאמית בסביבה בה הם ניצבים. איכות הגימור הגבוהה שמאפיינת את הכיסאות מגלמת את המיומנויות שרכש יעל טל בעבודתו כחרש ברזל, כאשר נקודת מבטו האמנותית "תופסת" אותם כפריטים פיסוליים לכל דבר, למרות שהם מזמינים לשבת עליהם.


yaaltal@gmail.com


 

יעל טל

 

רהיטים וטכנולוגיות

 
SPACE TECH, הנדיב 71, הרצלייה

חברת "SPACE TECH" מציעה את Media Scape- פתרון מושלם של ריהוט משולב טכנולוגיה, המאפשר לעובדים לקיים תקשורת חזותית ולשתף פעולה במהירות וביעילות. בין קשת היתרונות של ה-  Media Scape ניתן לציין אירוח שיחות ועידה בוידיאו ברזולוציה גבוהה, כך שצוותים מבוזרים יכולים לתקשר תוך הצגת תוכן בו זמנית; שיתוף מידע על בסיס "רואה ונראה"; וכן אינטראקציה מלאה המשפרת את נוחות העבודה ומבטיחה מיקוד ותפוקה גבוהה. Media Scape מוצע במספר גרסאות צורניות: בשלושה גבהים (עמידה, ישיבה וגובה טרקלין), בתשע אופציות של משטחי עבודה, ככזה המאפשר שילוב של 1-4 מסכים, והוא זמין אף בגרסה המותאמת לסוגי ניידים.


www.spacetech.co.il

 

 

הקסם הוא בניחוח...

 

סניפי רשת 'הולנדיה' ברחבי הארץ


חברת "הולנדיה", מרחיבה את היצע מוצריה המיועדים לעולם השינה, ומשיקה את Sense by Hollandiaעם המציג את ניחוחה המסוגנן של החברה באמצעות קולקציה עשירה של מוצרי ניחוח ייעודיים לחדר השינה. התו הבולט של Sense by Hollandia נוצר מהשילוב שבין אמבר פרסי כהה וונילה מתקתקה ממדגסקר. למרכיבים אלו ניחוח עמוק וחמים והם מעניקים מימד של קסם חושני ועכשווי שהופך כל חלל לסביבה נעימה, חמה ומזמינה.


www.hollandia.co.il

 

 

עשיר ומגוון

סניפי רשת 'סמל מטבחים' ברחבי הארץ
 


חברת "סמל מטבחים", מציגה דגם מטבח חדש, שיצרו מעצבות הבית סברינה מוהדב וויקי שדה: דגם המגלם את המגמות הבינלאומיות ואשר עיצובו שם דגש על גיוון חומרי. חזית המטבח עשויה מפורצלן עם טקסטורה ייחודית וצבע מתכתי המשתלב עם ארון מעץ אלון מגוון ויחידת ארון תלויה מחופה בעץ אלון מעושן. היחידה העליונה עשויה מזכוכית, כעין יחידת אקווריום, ומשטחי העבודה משיש טבעי בגוונים המשתלבים עם שאר גווני המטבח.


www.semel-kitchens.co.il
 

 

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי