הפתרון הישראלי שיישנה את פני בתי-המלון בארה"ב

תוכן שיווקי

חברת 'הרדור' הישראלית זכתה לאחרונה בפרס בקטגוריית "המוצר החדש הטוב ביותר". הפרס ניתן עבור פתרון עיצובי מקורי שצפוי לשנות את פני חדרי בתי-המלון בארה"ב ואפילו לגרום לנו לחשוב אחרת על הסלון שלנו.

מאת: שירה רז משולם | צילום: | 05/06/2014

חברת הרדור נכנסת להרפתקה וזוכה בפרס הנחשק בקטגוריית: 'המוצר החדש הטוב ביותר'.

תערוכת HI Connect - התערוכה שמכתיבה את מראה בתי-המלון של העתיד

תערוכת HI Connect, שמתקיימת מדי שנה בנאשוויל בירת טנסי שבארצות הברית, נחשבת לאחת מהתערוכות המקצועיות והמובילות בתחום עיצוב בתי מלון בארה"ב. בכל שנה התערוכה מושכת אליה את מיטב האדריכלים כמו גם יזמים ובעלי בתי מלון שמחפשים אחר הדבר החם הבא. 

החברות שמשתתפות בתערוכה זו הן חברות שהשפעתן על התחום בכלל ועל אופיו העיצובי בפרט, היא השפעה מאוד משמעותית. חברות אלו נוגעות בכל האספקטים הקשורים לפיתוח ולתכנון דור העתיד של בתי-המלון בארצות הברית. 

בכל שנה החברות שמציגות בתערוכה מאתגרות את עצמן מחדש כדי לשפר ולהעצים את חווית השהות בבית המלון.

חברת הרדור השתתפה בתערוכה HI Connect - בתחום עיצוב בתי מלון

חברת הרדור נכנסת להרפתקה וזוכה בפרס הנחשק 

חברת הרדור הישראלית, זכתה השנה לא רק בכבוד להשתתף בתערוכה, אלא גם בפרס החשוב בקטגוריית: 'המוצר החדש הטוב ביותר'. 

חברת הרדור - אשר הצליחה לפתח, לייצר  ולשווק בישראל, באופן מסחרי, בין היתר גם את ארון הטלוויזיה, וכן את הארונות במישור אחד שנסגרים בצורה מושלמת ויוצרים קיר אחיד - אינה נחה לרגע על זרי הדפנה. החברה שחרטה על דגלה את המוטו Design & Technology ממשיכה כל שנה במאמציה לשפר, לחדש ולרענן ואין ספק שהשילוב של החזון והחשיבה היצירתית הוא זה שעזר לחברה לרשום 12 פטנטים בינלאומיים בתחום ארונות ההזזה ופתרונות האחסון. 

בתוך כל ארון מחכה עולם שלם של פתרונות אחסון

מדוע האמריקאים הורידו את הכובע?

לפני שנתייחס לסגנון המרשים של יחידות האחסון החכמות, שמוקמו בתוך החללים המעוצבים שבתערוכה - חשוב לציין את הפיתרון, היעיל והאלגנטי שנוצר בזכות השילוב של חיפוי זכוכית, עם דלתות במישור אחד וטלוויזיה בחזית של כל ארון. 

בתוך כל ארון מחכה עולם שלם של פתרונות אחסון הכולל בין היתר: שולחן כתיבה נסתר, פינת גיהוץ וקרש גיהוץ מובנה, ארון ספרים, בר משקאות מגוון ואפילו עמדה קומפקטית לפח.

פנים הארון נצבע בהתאמה מושלמת לצבע החדר וגם חומרי הגלם הותאמו בדיוק רב לסגנון העיצובי.

אבל זה רק חלק קטן מההישג המרשים... חלק מהארונות הוצבו כיחידה עצמאית וחלק כיחידה קטנה יותר הממוקמת על גבי שידה.

חברת הרדור - פיתחה ארון טלוויזיה הנסגר בצורה מושלמת ויוצר קיר אחיד

הפתרונות החכמים הם אלו שגורמים לשינוי

אנשי המקצוע של הרדור טוענים שהפתרונות שהוצגו בתערוכה הם אלה שעומדים להוביל את התחום בשנים הקרובות והסלון, כמו גם חדרי השינה עומדים להיראות אחרת לגמרי.

בקרוב, הם אומרים, כשתרצו לעצב את הסלון שלכם, לא תצטרכו למצוא פתרון לעיצוב קיר הטלוויזיה, או לחשוב היכן למקם את הטלוויזיה, או איפה למקם את ארון הספרים, או את בר המשקאות - פיתרון חכם אחד שייענה לכל הצרכים שלכם, יתוכנן במיוחד עבורכם, ואת עמדת הטלוויזיה יחליף קיר זכוכית עשיר בטכנולוגיה ובמגוון פתרונות אחסון.

פתרונות אלה מציגים מהפכה של ממש בתחום, משום שהם נותנים הזדמנות אמיתית לשנות את תפיסת החלל של סלונים וחללים מרכזיים, והופכים את פינת הטלוויזיה לאזור אינטראקטיבי, הכולל בתוכו הרבה יותר ממה שהתרגלנו אליו עד היום.

שולחן כתיבה נסתר
 

האם הסלון שלנו עומד להשתנות? 

יש למומחים סיבה טובה להאמין שאנשים שברשותם חדרים קטנים יוכלו לנצל את הפתרונות הללו כבר בזמן הקרוב. המענה ש'הרדור' מציעה יוכל לפתור בעיה אמיתית בדרך חכמה ואפקטיבית.

אפשרות נוספות היא שפתרונות מסוג זה יתפסו תאוצה גם בחללים גדולים ומרשימים משום היותם פורצי דרך וגם משום שהם מתווים סגנון חדש ומרענן לעיצוב חללים מרכזיים בבית.

מה שבטוח הוא שחברת הרדור הצליחה שוב להביא לתחום פתרונות האחסון זווית ראייה שונה, חדשה ומרעננת אשר תשפיע על עתיד תחום הריהוט. 

מי שיזהה את המהפכה הזו בזמן, יוכל כנראה לרשום לעצמו כמה נקודות זכות בתחום העיצוב


אולי תאהבו גם:

 

 

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי