בשם השיגעון

 

אין ספק שהבחירה בשם Loony אומרת הכול בנוגע לדרך החשיבה ולסגנון העיצוב של החברה הגרמנית הזו
כפי שמיד תוכלו לראות בכול מוצר נכנס איזה "שיגעון" קטן שהופך אותו למיוחד. מדובר במוצרים יומיומיים שהעיצוב שלהם הוא גם מתוחכם, קצת שובב, אך בעיקר פונקציונאלי.

מאת: שירה רייז משולם | צילום: |
 

המדף המינימליסטי 

במקום מדפי עץ כבדים שיודעים בעיקר לצבור אבק, המדפים של לוני עשויים מצינור פלדה מכופף, כך שכול הספרים יכולים להישען על צד אחד. לא נראה לי שתוכלו למצוא מדף ספרים יותר מינימליסטי מזה.
 
מדף ספרים מינימליסטי Loony


מסיבה בכול כיס

בזכות קופסת הגפרורים המדליקה הזו, אתם יכולים להדליק מסיבה בכול מקום. ואם אתם מפחדים להיקלע בטעות לרחוב חשוך אז הנה הפתרון בתוך הכיס הקטן שלכם. 
 
מסיבת כיס Loony - קופסת גפרורים מדליקה


קולב חג מולד

רוצים שגם המעילים שלכם יחגגו את חג-המולד, אולי תלבישו אותם על קולבי חג המולד של לוני. בכול מקרה, מדובר בפריט עצובי מדליק שאפשר לתלות על כל אחד מקירות הבית
 
קולב חג מולד Loony


מדף שמתאים את עצמו

ושוב במדפים עסקינן, הפעם מדובר במדף שמתאים את עצמו לרצונותיכם. בנוסף להיותו מדף, הוא יכול להיות גם משרת נאמן: אוסף מגזינים, שומר על הכיבוד, מאפשר למנורת הלילה להיות צמודה אליכם והכי חשוב לא מתלונן בכלל. 
 
מדף שימושי Loony
 
מדף שמתאים את עצמו מאפשר למנורת הלילה להיות צמודה אליכם
 

תולים בגדים על הקיר

לפעמים יש את השמלה או החולצה הזאת שהן כל-כך יפות שזה פשוט עוול להסתיר אותן עמוק בארון, במיוחד כשהחברות הטובות מגיעות לביקור. בדיוק בשביל זה יש את הידית המעוצבת אשר תחמיא לתלבושת היפה שלכם. 
 
ידית תלייה מעוצבת Loony


שרשרת של קופים

תמונות על הקיר – נשמע לכם בנאלי? אתם בהחלט יכולים לענוד על אחד מקירות הבית שלכם שרשרת משעשעת של קופים

שרשרת של קופים


אולי תאהבו גם:

 

 

יצירת קשר - בשם השיגעון