פרס פסטיבל שיקגו ATHENAEM

PVB750-2E
לאחר הצלחתה בשנת 2010, SMEG השיגה הכרה בינלאומית שוב על ידי זכייה בעיצוב הטוב ביותר לשנת 2012 עם כיריים זכוכית לבנות מדהימות מסדרת Linea. 

מאת: | צילום: | - 17/06/2013


PV175CB

לאחר הצלחתה בשנת 2010, SMEG השיגה הכרה בינלאומית שוב על ידי זכייה בעיצוב הטוב ביותר לשנת 2012 עם כיריים זכוכית לבנות מדהימות מסדרת Linea. בקרב האליטה שהגיעה לפסטיבל של מוצרי העיצוב הכיריים של SMEG האלגנטיות תפסו את מרבית תשומת הלב. פנל המומחים של שופטים התכנסו בניו יורק ושיקגו במייצג Athenaeum, המוזיאון לאדריכלות ועיצוב, ומרכז האירופי ללימודי אדריכלות, אמנות, ועיצוב עירוני, ובחר במוצרי  העיצוב הזוכים לשנת 2012.

 

עכשיו ב 72 השנה בה נערך הפסטיבל, חולקו פרסי העיצוב הטוב ביותר מתוך מספר פרמטרים למוצרים המקוריים והחדשניים ביותר על בסיס תפקוד ,הכבוד לסביבה ואסתטיקה. בשנת 2010, קבלו SMEG תואר עליון לכיריים והתנור המתקדמים שלה ממגוון העיצובים של המעצב הנודע מארק ניוסון. Smeg חזרה על ההצלחה גם השנה שזכתה בפרס פעם נוספת עם הכיריים החדשות המושכות את העין מסדרת Linea.

 

הכיריים נשפטו בהצלחה בקרב מאת הגשות שנשלחו מכל רחבי העולם. המוצר הוצג במקור כדגם  PVB750-2E, אך כעת כבר הושק בשוק כPV175CB. שפותח על ידי SMEG עם הכוונה ליצור כיריים גז ייחודיות וחדשניות, העיצוב מורכב מחתיכה אחת של זכוכית שטוחה בעובי של 4 מ"מ - מושלם בכדי להשתלב בסביבה עכשווית ומינימליסטית.

 

כיריים הזכוכית הקרמיות מחממות לטמפרטורה של עד 800 מעלות צלזיוס, הכיריים נחקרו ופותחו בכדי להבטיח ביצועים אופטימליים – מיותר לציין שמדובר בחום מאוד חזק, עמיד וידידותי למשתמש. הזכוכית בפועל היא בצבע לבנה, לא מודפס, שהופך אותו ללא ספק לפיסה מדהימה עם טוהר ואחידות ייחודיים המשלימה את הידיות התואמות, רשתות המבערים עשויים מחתיכה אחת של ברזל יצוק וסיימו באמייל לבן וזאת בכדי לאפשר את היתרון של חתיכה חזקה יותר וקלה יותר לניקוי.

 

לבסוף, את מבערי הפרופיל המדהימים העשויים מאמייל לבן ייצרו בכדי להבטיח עקביות אסתטית מרבית עם ביצועים יעילים בעמידות והתנגדות.

 

Smeg PV175CB - מוצר עיצוב לבן לגמרי שמשיג מצוינות הן בסגנון והן בביצועים.

 

 

יצירת קשר