דומוס בוטיק קרמיק: אולם חדש, עולם חדש

לקבוצת מותגי הבית של אביזר סנטר מצטרף כוכב חדש - שיציע באולם תצוגה מיוחד לקהל מקצועי את עילית מותגי הקרמיקה והכלים הסניטריים. תבואו, יהיה יופי!

מאת: תמי וינצברג | צילום: סוזי לוינסון, טל ניסים, עומרי חת | דומוס בוטיק קרמיק 02/02/2020

 

הבשורה העיצובית הפותחת את 2020 מגיעה בימים אלה מבית אביזר סנטר - מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל במתן פתרונות לענף עיצוב הפנים, המכריזה על הרחבת תחום התמחותה, הקמתו של מותג חדש דומוס בוטיק קרמיק והשקתו של אולם תצוגה מרהיב ביופיו.

האולם, ששטחו 500 מ"ר, מוקדש כולו לתחום הקרמיקה והכלים הסניטריים, ומיועד לאנשי מקצוע בלבד - אדריכלים, מעצבים, קבלנים, מנהלי פרויקטים, מפקחי בנייה וכדומה. מוצגים כלים סניטריים, ריצופים, ברזים, מקלחונים, אביזרים משלימים וחיפויי קרמיקה של מיטב החברות האירופיות.

תכנון ועיצוב: דניאל דנאור

 

פיצו פרויליך צלם: טל ניסים


אולם התצוגה הוא למעשה One Stop Shop, כשלצד מגוון עשיר ואיכותי של אריחים, כיורי מטבח ואמבט, אסלות, מושבי בידה, אגני רחצה ואבזרים נלווים, ניתן לקבל בו את מגוון השירותים המקצועיים של דומוס בוטיק קרמיק, ובהם:

• ייעוץ מקצועי, תוך התייחסות לפרויקטים ספציפיים

• הדרכה - פרטנית וקבוצתית (הרצאות וימי עיון לאנשי מקצוע)

• ניהול התקשורת עם קבלני המשנה, לייעול העבודה ולחיסכון בכסף ובזמן

• שירות לאחר מכירה

 

תכנון ועיצוב: יעל גוטרייך


לגעת בחומר, לחוש באיכות

בדומוס בוטיק קרמיק מאמינים, שההתרשמות האישית - מהמגוון העשיר, מהאיכות הגבוהה ומהמקצועיות של אנשי הצוות - תיצור את התשתית ליחסי עבודה פורים, מהנים וארוכי טווח.

משום כך, הביקורים באולם התצוגה המרשים, שעיצבה סיגל דניאלי, נעשים בתיאום מראש, במטרה להעניק לאיש המקצוע העסוק את השירות הטוב והיעיל ביותר, תוך ניצול מיטבי של הביקור במקום.

 

תכנון ועיצוב: סיגל דניאלי


כל הפתרונות תחת גג אחד

דומוס בוטיק קרמיק מבית אביזר סנטר מצטרף למותגי הקבוצה האחרים - דומוס וילונות ו-DOMUS NATURE. יחד הם מהווים גורם מוביל בענף עיצוב הפנים בישראל, ומספקים מענה לאדריכלים, מעצבים, קבלנים ומקבלי החלטות בעיצוב חללים מכל סוג - מבני מגורים ומסחר, מתחמי משרדים ומוסדות ציבור.

דומוס וילונות מתמחה בפתרונות דקורטיביים ופונקציונליים בתחום ההצללה והחציצה. אלה כוללים וילונות ממגוון בדים וחומרים אחרים של מיטב המותגים הבינלאומיים, וכן אבזרים נלווים ומנגנוני הפעלה ידניים וחשמליים, ובכלל זה פתרונות ירוקים וידידותיים לסביבה. 

הקהל המקצועי והפרטי מקבל בווילונות דומוס שירותי ליווי וייעוץ בבית הלקוח, תכנון והתקנה מקצועיים ואחריות מלאה על המוצרים והעבודה כאחד.


 

תכנון ועיצוב: מזל גלבוע | צילום: סוזי לוינסון

תכנון ועיצוב: סיגל ליטבק | צילום: עומרי חת

 

בנוסף לווילונות בד, וילונות דומוס מציע פתרונות הצללה אחרים:

זברה - מערכת הצללה המאפשרת שליטה מירבית בכמות האור החודרת לחדר ומותאמת גם להפעלה חשמלית.

תריסים ונציאניים מאלומיניום - מערכת הצללה בעלת גמישות עיצובית מירבית מבחינת צבעים ומידות המותאמת גם להפעלה חשמלית.

דואט - מערכת הצללה עם ציפוי תרמי למניעת חדירת קרני השמש, המספקת הגנה מפני חום ובכך מצמצמת את הוצאות האנרגיה על מיזוג החלל בקיץ.

רשת גלילה צרפתית - הצללה במראה מינימליסטי ועכשווי.

DOMUS NATURE הינו מותג הבית של אביזר סנטר המתמחה במתן פתרונות בתחום עיצוב הפנים לבונים ולמשפצים. אלה כוללים, בין השאר, פרקטים מעץ ולמינציה, דלתות פנים, חיפויי קירות, בריקים, טפטים וחיפויי מדרגות. המקצועיות המוקפדת של DOMUS NATURE מסייעת לאיש המקצוע הן בתהליך בחירת החומרים והצבעים, הטקסטורות והשילובים בין כולם והן בהצגת החזון העיצובי שלו בפני הלקוח.

באולם התצוגה של DOMUS NATURE מוצגים עשרות דגמי פרקט עץ תלת שכבתי ולמעלה ממאה וחמישים דגמי פרקט למינציה אירופי; חיפויי מדרגות ייחודיים, דלתות פנים מתוצרת איטליה, כולל דלתות הזזה לכיס נסתר ודלתות קו 0, ובמגוון גימורים, עיצובים וגוונים.


תכנון ועיצוב: הילית בוברוביץ | צילום: סוזי לוינסון


תכנון ועיצוב: עמית ישראל

מרחיבים את המותג, מעמיקים את הידע

במקביל להשקת דומוס בוטיק קרמיק, ממשיך בית אביזר סנטר להציע לקהל האדריכלים, המעצבים והקבלנים שירות מקצועי ואיכותי. בין אם מדובר באנשי השירות והמכירה באולמות התצוגה, במתקינים בשטח, במעצבים או ביועצים השונים, כולם עומדים לרשות הלקוח בכל שאלה מקצועית, תיאורטית או מעשית, במשרד או בשטח. הידע, הניסיון ושיתוף הפעולה ההדוק בין הצוותים מעניקים ללקוחות חוויית שירות מהטובות בענף.

 


 


 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי