חומרי המטבח העתידני

בלורן, שחרטה על דגלה את החדשנות בתחום המטבחים, מביאה לשוק הישראלי את החומרים המתקדמים ביותר.

מאת: שירה רייז משולם | צילום: | 18/04/2019

 

 

בשלושת השנים האחרונות תעשיית חומרי הגמר עשתה קפיצת מדרגה משמעותית, במיוחד בחומרים PL (למינטו) ו-HPL (פורמייקה). הפיתוחים החדשים נותנים את התחושה הנפלאה של הטבע ובמקביל, הם מאפשרים למטבחים לשמור על יופיים ועל עמידותם לאורך זמן רב.  

טוטאל דיזיין בתקציב שפוי

כדי שלקוחותיה  ייהנו גם ממגוון חומרים עשיר וגם יוכלו להתאים את העיצוב למגבלות התקציב, בלורן הקימה את המותג PORTA LINEשבזכות מוצריו האיכותיים וההקפדה על כל פרט ופרט, ועל רמת גימור גבוהה במיוחד - נחשב כיום למוביל בתחום חומרי הגלם.

לכל עיצוב יש חלופות במגוון חומרים, צבעים ותקציבים. לדוגמה; עיצוב במראה של עץ, יכול לנוע מעץ מלא דרך פורניר, פורמייקה שמדמה עץ טבעי, ועד למינטו מסונכרן בטקסטורה עמוקה.

 


 

 לפניכם 4 טעימות ממגוון החידושים:

תחום PL(למינטו): חומרים המדמים עץ ובטון במראה, במרקם ובתחושה של הטבע. קולקציה זו קיימת גם ב-HPL(פורמייקה) ליישום במשטחי עבודה.

 

 
תחום HPL(פורמייקה): קולקציית סופר-מט במבחר גוונים, המיוצרת בטכנולוגיית הננו - מקנה לחיפוי גימור קטיפתי, מונעת שריטות, דוחה כתמים וטביעת אצבעות, ואנטי בקטריאלית. ועוד מבחר קולקציות המדמות בטון, מתכות, שיש, בדים ועוד.

 


תחום הפורניר: פורנירים שמודבקים בתהליכים ובדבקים מיוחדים המדגישים את סיבי העץ והבקעים, ומעניקים לפורניר מראה ותחושה של עץ עתיק ומלא. המוצרים המוגמרים משלבים קנט גדע ושטרייף, להדגשת המראה הטבעי. חיבור הפורנירים ללא תפירות, מעניק לרהיט מראה אחיד ונקי.

 

תחום הפולימר: שילוב בסיס MDF מיוחד ופולימר עם התמהיל הנכון של דבקים ייעודיים בזמן הכנה מדויק, הופכים את דלתות הפולימר לחלופה איכותית ועמידה לדלתות צבע.

 

המגוון העשיר של חומרי הגלם, הגימורים, הצבעים והמוצרים העומדים לרשותכם, מאפשר יצירת שפה עיצובית אחידה ברהיטים והרמוניה בחלל המטבח. בכל חלל אפשר לשלב כל חומר, גימור, גוון וטקסטורה ליצירת קומפלקס סגנוני מושלם. 

 

 

כל החומרים החדשניים מוצגים במתחם הקונספט החדש של בלורן במרכז דן דיזיין סנטר בני ברק. במתחם הקונספט תמצאו ספריית חומרים המתעדכנת על בסיס קבוע ובזמן אמת. לרשותכם עמדות עבודה לפגישות עם בעלי המקצוע שלכם - יצרנים, אדריכלים ומעצבים. במתחם תמצאו את המידע והדוגמאות הנדרשים לקבלת כל ההחלטות במקום אחד.
 
לפרטים נוספים: 1599-531060 ובאתר: https://www.bluran.co.il/

  

 

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי