מעלית ביתית- יש דבר כזה

בונים או מתכננים בית חדש כדאי לחשוב ולשלב בתכנון מעלית ביתית. מעוניינים לשדרג את ביתכם הקיים במעלית פנימית שתקל על המעבר בין הקומות או בין המפלסים? חברת אלקטרה תעמל (מקבוצת אלקטרה) בעלת ותק ונסיון בתחום המעליות כבר למעלה מ-60 שנה מציגה לפניכם את כל החידושים בתחום המעליות הביתיות. יוקרה לצד שדרוג באיכות החיים.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | - 13/03/2018

מהי המעלית הביתית?

המעלית הביתית ("המעלון"), הינה מעלית בטכנולוגיה חדישה המותקנת בבתים פרטיים צמודי קרקע או בדירות מרובות מפלסים בבניין מגורים משותף.

כיום, בהעדר שטחי בניה, אנו נתקלים יותר ויותר בבניה לגובה ומעלית זו מותאמת בדיוק לצורך זה, ומהווה פתרון אידאלי למעבר קל ונוח בין הקומות או המפלסים השונים בבית. התקנתה קלה יותר מהתקנת המעליות במקומות ציבוריים או ברבי קומות הודות לכך שאינה דורשת פיר גדול או חדר מכונות כיון שהפעלתה נעשית ע"י מערכת הידראולית.האם ניתן להתקין את המעלית גם בבית קיים?כמובן שבמצב אידאלי רצוי לתכנן את התקנת המעלית תוך כדי בניית הבית החדש או שיפוצו, מה שיחסוך פתיחת תקרות ורצפות בבית הנוכחי אך אפשרית בהחלט להתקנה גם בבית שדייריו גרים בו זה מכבר ובאופן כזה שישלב את המעלית בהרמוניה בעיצובו הקיים. התמחות החברה היא ההתאמה האישית והמדויקת לכל בית ולכל לקוח על פי צרכיו ומידותיו.

מעלית ביתית- יש דבר כזה

גודלה של המעלית יקבע בהתאם לרצון ולצורך וגם הנראות הויזואלית שלה תותאם לעיצוב הפנים של הבית ע"י שימוש במגוון חומרים כגון: מראה של קיר אטום, מבנה זכוכית שקוף, עץ, קורות פלדה בציפוי של פורמייקה ועוד. התוצאה הסופית היא מעלית ביתית שהיא למעשה אלמנט עיצובי מרשים ויוקרתי, המשתלב בביתכם מבלי לפגום בעיצוב הפנים הקיים ואף עשוי לשדרג אותו.

מה השלבים להתקנת המעלית הביתית?

בטרם התקנת המעלית, יועץ של אלקטרה תעמל יגיע על מנת לבדוק כי כל הפרמטים להתקנתה מצויים בביתכם: נבדוק כי קיים מרחב מספק שיאפשר לפיר המעלית ותא המעלית עצמו לנוע. כמו כן ובהתאם לדרישות התקן להפעלת מעלית, ישנה חובה לבניית מדרגות בבית, אך ניתן לבנותן במקום צדדי, חיצוני או סביב המעלית כך שלא יראו לעין.

מעלית ביתית- יש דבר כזה

הביקור והליווי ללא עלות וניתן כשרות ללקוחות החברה .אל חשש, היועץ ילווה וינחה אתכם בכל אחד מהשלבים עד לקיום מעלית עובדת בביתכם. גם לאחר סיום ההתקנה, תעמוד לשירותכם מחלקת השירות ותתן מענה מיידי בנושאים טכניים או בכל שאלה שתהיה לכם. מענה אנושי 24/7. התקנת המעלית מהירה ופשוטה, והשימוש בה קל מאוד.

האם המעלית בטוחה לשימוש?

החל משנת 2012 כל מעלית חייבת בבדיקה ואישור מכון התקנים, גם המתקין עצמו מחויב להציג אישור משרד התמ"ת ומכון התקנים לפני שמתחיל בפועל בהתקנה. כמו כן המעלית מציידת בלחצן מצוקה ומנגנון חילוץ עצמי ידני בעת הפסקת חשמל למשל. אלקטרה תעמל  מתהדרת בתו תקן לייצור מעליות ביתיות ומעלונים לנגישות וכן היתר התקנה כך שלמעשה אתם מקבלים את הלווי שלנו בתהליך כולו מתחילתו ועד סופו.

מעלית ביתית- יש דבר כזה

אז כמה זה עולה לנו?

בעבר הותקנו מעליות ביתיות רק לאוכלוסיית האלפיון העליון אולם עם השנים והעלייה ברמת החיים, יחד עם המחשבה לשפר את איכותם ככל שאנו מתבגרים, יותר ויותר אנשים מאפשרים לעצמם את הפריוויליגיה של מעליות אלה. בארץ מותקנות מעל ל400 מעליות פרטיות בבתי יוקרה בכל שנה, כשחלק הארי שלהם שייכות לחברתנו. יתרון נוסף לכל אלה שמנינו הוא כי התקנת מעלית מעלה את ערך ביתכם בכ-15% בממוצע כך שביום בו תרצו למכור את ביתכם תגלו כי התקנת המעלית בהחלט השתלמה כלכלית.

  

מעלית ביתית- יש דבר כזה

מתגוררים בבית ובו מדרגות ללא אופציית של התקנת מעלית?

גם עבורכם קיימים פתרונות בטכנולוגיה מתוחכמת אך פשוטה לתפעול כגון מדרגון הכיסא – מוצר הדגל של החברה. מדובר בכיסא המותקן על מסילה המחוברת למדרגות ומאפשר מעבר בין חלקי הבית השונים. הפתרון מהווה יתרון עצום בכך שמתעלה על המכשולים הפיזיים, ומתאים להתקנה גם בבתים פרטיים עם מדרגות וגם בבתים משותפים נטולי מעלית, וכמו יתר הפתרונות גם הוא מאפשר לכם להמשיך להתגורר בביתכם המוכר והאהוב מבלי להיאלץ לשנות את מקום כאשר העליה במדרגות הופכת קשה יותר. חשוב להדגיש כי המדרגון מתאים לכל סוגי המדרגות - גרם מדרגות ישר, ישר חיצוני ומתעקל ואף בגמר השימוש, ניתן להסיר אותו בקלות ומבלי לבצע שינוי במבנה המדרגות

לסיכום, גרם המדרגות בבית או בחוץ לא צריך להוות מכשול לאיש. אנו לא מציעים פתרון אחד ויחיד, אלא שואפים לפתח מגוון מוצרים שיהוו מגוון פתרונות איכותיים וייחודיים – כך שכל לקוח ימצא את המענה האידיאלי והייחודי עבורו"

   
מעלית ביתית- יש דבר כזה

למידע נוסף ולכל שאלה אנו זמינים אתכם לפנות אלינו ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי

אלקטרה תעמל  קבוץ מזרע 1-800-65-63-65

יצירת קשר - מעלית ביתית- יש דבר כזה