חיפויי עץ אקולוגיים

חיפויי העץ האקולוגיים הם מקבץ של המון דברים טובים יחד – הם יפים, בעלי קו אסתטי מובחן, קלים (מאוד) להתקנה, מתאימים לפנים ולחוץ הבית וכן, הם גם אקולוגיים וידידותיים מאוד לסביבה.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: באדיבות עץ ועצה | 21/03/2017

המודעות ההולכת וגוברת לחיים ירוקים בסביבה ירוקה חילחלה והשפיעה על רובינו. פעולות כמו השלכת בקבוקים למיחזורית או הליכה עם שקית רב פעמית לקניות בסופר הפכו אצל רבים מאיתנו לחלק משיגרת החיים. כל אלו באים ליעדי ביטוי גם כשמדובר בחומרי הבניה והגמר לבית. אם בחרנו באריח בטון חשוב לנו לדעת שיוצר במפעל הפועל להקטנת הנזק הסביבתי ואם הלכנו על חיפויי עץ, נרצה לדעת שמדובר במפעל שאספקת העצים שלו מתבצעת מיערות מותרים ושעבור כל עץ שנכרת אחד אחר ניטע במקומו. כמי שמעניקה חשיבות עליונה ומשקיעה בהעלאת המודעות ליצירת סביבה ירוקה, מקדמת עץ ועצה מוצר עץ אקולוגי לחיפוי פנים וחוץ הבית.

קווים לדמותו

Weathertex היא חברה אוסטרלית, המיוצגת בישראל על ידי עץ ועצה, מתמחה בייצור חיפויי פנים וחוץ מעץ קשה (אקליפטוס), טבעי אוסטרלי, מאז 1939. החיפויים הם חיפויי עץ המיוצרים מקורות עץ שנחתכות ונטחנות לעיסת עץ. בשלב הבא נדחסת עיסת העץ עם 3% שעווה טבעית והמוצר הסופי המתקבל הוא חומר גלם מבוסס עץ חזק מאוד, עמיד לאורך שנים ומרהיב ביופיו. לוחות העץ מגיעים במגוון מידות ומתאימים למגוון רחב של שימושים.


שימושים

מחומר הגלם ניתן להכין מגוון רחב ביותר של מוצרים כגון - לוחות בגימורים ובמרקמים שונים, משרביות, חיפוי דקורטיבי בעל קו אסתטי מובחן של קירות הפנים, חיפוי חיצוני של קירות וגדרות, יצירת מחיצות פנים ועוד ועוד. זוהי בחירה אידאלית לחיפוי וכיסוי משטחים, המשלבת עוצמה, חוזק ופן אסתטי מפותח.

 

 

GREEN FRIENDLY

המוצר בעל תקן ירוק. העצים בהם עושים שימוש ב- Weathertex הם עצים הנכרתים ביערות מותרים שבבעלות המדינה או ממטעי עץ קשה, פרטיים ממקורות מבוקרים. מעבר לכך, החברה עצמה השקיעה מאמצים רבים כדי להבטיח שלמוצריה תהיה טביעת רגל פחמנית קטנה מאפס, על הסביבה. מאמציה של Weathertex ליצירת סביבה ירוקה ומוצר אקולוגי נשאו פרי. בהערכה מקיפה שעברה על פי תקן Global Green Tag לבחינת רמת הביצועים ה'ירוקים', הוכתר המוצר שלה כמוצר הגלובאלי הראשון שזכה להסמכת פלטינום עם דירוג Green Rate Level A  

 

התקנה ותחזוקה

לחיפויים הירוקים, תחזוקה נמוכה וקלה. המוצר קל משקל וקל להתקנה בעל תוחלת חיים ארוכה ומעבר לצביעה שתדרש, לריענון, אחת לכ- 10-12 שנה, אין כל צורך בתחזוקה נוספת. המוצר קל מאוד להתקנה,מדובר במערכת חיבורים חופפים המאפשרת התקנה מהירה ללא תקלות ולצורך כך נדרשים כלי נגרות סטנדרטיים ולא מעבר לכך.

 

קו אסתטי

מראה לוחות העץ נקי מאוד. הלוחות מגיעים מבגוון גימורים (מחורצים או חלקים) ומרקמים (חלקים או מגורענים), ומערכת החיבורים פשוטה להתקנה ומאוד אסתטית למראה. פני השטח נראים מיושרים, נקיים לא חיבורים הנראים לעין.

עץ ועצה

03-6276555 

 www.eza.co.il

 [email protected]

 


 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי