החשיבות של ניקוי ספות וריפודים במעבר לדירה חדשה מעוצבת

מעבר לבית חדש הוא הזדמנות לעיצוב מחדש. הרבה אנשים מוכרים חלק מהריהוט הישן ורוכשים חדש, אך יש פריטים שחבל לנו להיפטר מהם בטרם עת. אחד הפריטים האלו זו הספה של הבית. לספה בעיצוב של בית יש המון משמעות הן מבחינת הנוחות והן מבחינת העיצוב. לספות וריפודים יש נטייה להתלכלך ודיי בקלות. בכתבה הבאה- על החשיבות של ניקוי ספות בעיצוב הדירה החדשה שלכם

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | 18/03/2022
תמונה: freepik
תמונה: freepik
 
עיצוב יפה מתחיל בניקיון
כל מי שעבר דירה בשלב כלשהו בחייו, יחשב כחלק מזמני המעבר גם את ניקוי הדירה. דירה מלוכלכת תביא לעיצוב במראה פחות אסתטי. כאשר אנו רוצים לייצר אסתטיקה בחלל, עלינו לדאוג לניקיון הפנימי של הדירה וגם של החפצים שלנו. חלק מהחפצים אנו נמסור או נמכור וחלק מהחפצים אנו נעביר יחד איתנו לדירה החדשה ויהיה עלינו לדאוג לניקיונם על מנת שנוכל לייצר עיצוב נעים בחללי הבית השונים. 
ספה עם כתמים יוצרת מראה ישן
כשאנו עוברים לבית חדש אנו מעוניינים להרגיש את המראה החדש במקום. מעבר של ספה עם כתמים לדירה החדשה תייצר עבורנו את ההרגשה ההפוכה. מראה החלל עשוי להרגיש לנו מאוד ישן, במיוחד אם רכשנו חלק מהריהוט מחדש. אך אל דאגה בעניין זה, כיום אפשר להזמין ניקוי ספות, שירות שמבצע ניקיון יסודי ומקצועי בעזרת חומרים המסירים כתמים. התוצאה תהיה ספה במראה חדש שתתאים לעיצוב המחודש שלכם ותקנה לחלל בדיוק את ההרגשה הנעימה שאתם רוצים לייצר. 
תמונה: freepik
תמונה: freepik
להעביר ספה נקייה לבית נקי
כשאנו עוברים לדירה חדשה ומעבירים אליה ספות מהדירה הקודמת, יש לזכור שיחד איתנו מגיעים כל היצורים החיים והלא נראים לעין, בניהם קרדית האבק. באופן כללי אבק וקרדית האבק מצטברים על ספות וריפודים. אנו לא נראה אותם באופן ברור, אך מה שנראה הוא מראה יותר מאובק של הספות שכמובן פחות מתאים לעיצוב החדש והנקי של הדירה. את המראה המאובק הזה אפשר לסדר בעזרת ניקוי ספות מקצועי. בניקוי כזה מתבצעת שאיבה באמצעות שואב אבק חזק ותעשייתי המותיר את הספה נקייה מכל אותם מזיקים שאינם נראים לעין ומסתתרים בתוך האבק שהצטבר. 
להחיות את הצבע של הספה
חלק בלתי נפרד מעיצוב של בית הוא השימוש בצבעים. אנו עושים שימוש בצבע בקירות הבית, ברהיטים ובמיוחד בספה של הבית. הספה היא פריט גדול בחלל והוא מושך תשומת לב. כאשר המראה של הספה מושך בצבעו, יפה ומפנק, אנשים ישתוקקו לשבת עליה. זה בדיוק מה שאנו רוצים לייצר בחלל הסלון שלנו. אנו רוצים שהצבע של הספה יבלוט בדיוק כמו ביום שרכשנו אותה. ניקוי ספה באופן מקצועי יאפשר חזרה של המראה הנקי של הצבע. לא משנה אם מדובר בצבעים כהים או בהירים, אנו נרצה לייצר מראה יותר נקי וצבע יותר בולט. 
תמונה: freepik
תמונה: freepik
להוסיף פרטי עיצוב שיתאימו לספה הישנה שלכם
לאחר שביצעתם לספות שלכם ניקיון, זה הזמן לראות אותן באור חדש, נקי יותר. זה יאפשר לכם להתאים להם ריהוט נוסף או אקססוריז כמו כריות, כורסא בצבע אחר, וילונות, שטיח וכדומה שיתאימו לצבע המחודש של הספה. אין ספק שניקיון הספה הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית ולכן יש לו חשיבות רבה. מומלץ להזמין את הניקוי לפני המעבר וטרם רכישת ריהוט חדש. תעבירו קודם את הספה, עצבו אותה בתוך החלל ולאחר מכן עברו לעיצוב של הפריטים הנוספים. כאשר התהליך מתבצע בצורה כזו, אתם למעשה מעצבים את החלל בצורה חכמה יותר. 

הכתבה בשיתוף נקי ברגע

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים