העולם החדש של עיצוב חדרי נוער

מאת: | צילום: | 03/04/2013
עיצוב חדרי נוער
העולם בתחום עיצוב חדרי נוער, התקדם רבות ומותאם כיום למציאות המודרנית והעכשווית. 
אם בעבר ניתן היה למצוא בחדר המתבגרים ספרים ואנציקלופדיות, אזי בזמנינו המודרניים נראה יותר מוצרי חשמל: החל במחשב כמובן, ערכת משחקי וידאו וכדומה וכלה במקרר ואם נוסיף לכך חדר מקלחת ושירותים, אזי מדובר לכל הפחות ביחידת דיור או בסוויטה במלון במקרה עדיף.
דבר נוסף, אשר מצביע על אופי עיצוב חדרי נוער הינו גילם של המתבגרים, אשר הופכים לנערים בגיל מוקדם יותר, ומסיימים את גיל ההתבגרות בסביבות גיל 30 ועדיין גרים אצל הוריהם, ולכן, כפועל יוצא מכך, עיצוב החדר מושפע ישירות מהגיל.
 

 

 

 

רהיטים לשדרוג החדר

אחד הדברים המשדרגים ביותר את החדר הינו הרהיטים הנמצאים בו.
עיצוב חדר נוער יכלול , כיום, אביזרים רבים המשקפים את חייו.
יש לקחת בחשבון את צרכיו היומיים של המתבגרים מבחינת לימודים, ואם מדובר בנערה כדאי לדאוג לה למקום לפינת איפור.
וכן כמובן, יש להתחשב בשעות הפנאי של המתבגרים: טלוויזיה, משחקי מחשב ועוד, כאשר כל האלמנטים הללו יבואו לידי ביטוי בזמן שעוסקים בתחום עיצוב חדר נוער. אי אפשר שלא לדבר על מיטת המתבגר שעולם עיצוב חדר נוער אינו קיים בלעדיה, כיום מיטת הנוער מודרנית ומאובזרת ביותר ומכילה פונקציות נוספות מלבד כמיטה לשינה.

יש חשמל באויר

דבר נוסף שחובה לדבר עליו הינו, אותה תחושה שמרגישים כאשר נכנסים אל החדר ומה הוא "משדר" לנו, להרגשה הזו קוראים "אווירה" אשר צריכה להתאים לאופיו של המתבגר, או למה שהינו רוצה להעביר לאחרים ושיורגש בחדר. או אז נבחר באילו צבעים נעטוף את החדר ובאילו אביזרים נשתמש כדי להעביר את התחושות הרצויות. לסיכום, אנו יכולים לראות שהטכנולוגיה והמודרניזציה משפיעות על כל תחומי חיינו, ואף על עיצוב חדרי נוער, לכן, מעניין רק לדמיין איך יראו חדרי המתבגרים בעתיד ובכלל, איך יראה העולם.

----

 

התוכן נשען על המאמר: עיצוב חדרי נוער
 

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי