נפלאות עיצוב חדר נוער

מאת: | צילום: | 03/04/2013
עיצוב חדרי נוער

תחום עיצוב חדרים בכלל ועיצוב חדרי נוער בפרט התקדם רבות במשך השנים, ובימינו ניתן להבחין בשלל סוגי חדרים אשר מלכת החדר הינה כמובן המיטה, העשויה להשתרע לרוחב של 1.4 מטרים. בנוסף, עיצוב חדר נוער כולל כיום גם, פריטים כגון, טלביזיה, מערכת שמע, מחשב ועוד. לא זו אף זו, הולך וגובר מספר בני הנוער אשר מכניסים מקרר לחדרם ויותר מזה מקלחת, כפי הנראה הדבר הופך לטבע שני.

איך מחלקים את החלל

עיצוב חדרים, כל שכן עיצוב חדר נוער, כולל בחובו את נושא תכנון חלל החדר, כאשר בשלב זה יש לקחת בחשבון את נתוני השטח הקיימים, איזו מידת אינטימיות אנו מבקשים ליצור בחדר, מהי התחושה אותה אנו רוצים להעביר לכל מי שייכנס לחדר, וכן את גודל החדר המבוקש כיוון שחלל החדר מוגבל, לכן יש לתכנן במסגרתו נכון. לחובבנים מבינינו מומלץ לאמץ שיטות מקצועיות, ולשרטט את מבנה החדר על מנת שהדבר יעזור לתכנון מדויק ונכון יותר של החדר.
 

 

  

 

להכניס צבע לחיים
 
כיום, קיים בשוק מגוון עצום של צבעים שעשוי לתרום רבות לשדרוג ועיצוב החדר, לכן, כל שנותר הוא רק לבחור. הצבע תורם רבות לאווירה המורגשת בחדר ואף, למראה החדר בכלל. ראוי לציין כי מחיר הצבעים לחדר הינו זול יחסית, וכמעט כל אחד יכול לבצע את משימת הצביעה ולו המתבגר עצמו. ניתן להתייעץ עם מומחה על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, למרות שאף במקרה ולא הגענו, קל יחסית לתקן את שנעשה. מכך נובע, כי ניתן בנקל להחליף את צבע הקירות, גם אם אך, כדי לגוון ולרענן את החדר לשם הנאה. כנגד מאידך, פרטי עיצוב  אחרים שהחלפתם כרוכה לעיתים בהוצאות כספיות ניכרות. לסיכום, תחום עיצוב חדרים כל שכן של מתבגרים, נותן כלים רבים לשדרוג חווית השהיה בחדר לפיכך נותר רק לדמיין והשמים הם הגבול.

 

 

חדר נערה צחור, המעוצב בהשראת עולם הנסיכות מהאגדה. החדר כולל מיטת אפיריון בשילוב כילה וארון עץ המשולב בריפוד קפיטונאג', ליצירת מראה מלכותי.
 

 

----

 

התוכן נשען על המאמר: עיצוב חדרי נוער
קישור למאמר המלא: 

 


 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי