עיצוב חדרי ילדים ונוער

מאת: | צילום: | מערכת 'בית ונוי' 03/04/2013
עיצוב חדרי נוער
עיצוב מודרני ועכשווי של חדרי ילדים ונוער הינו משימה מורכבת יותר בתקופה בת זמננו מאשר בעבר. כולנו זוכרים את אותם חדרי נוער המכילים מיטת יחיד או ספפה, ספריה הכוללת שולחן כתיבה ועל מדפיה מונחים ספרים ואנציקלופדיות רבים. 
כיום עיצוב חדרי נוער או ילדים מושפע מצרכים עדכניים כמו טלוויזיה, מערכת שמע עם רמקולים, מחשב, פינת אירוח לחברים וכדומה. עיצוב חדרי ילדים כיום מנסה להתאים את החלום של כל ילד להתרווח במעין חדר במלון, יחידה עצמאית בה יוכל להסתגר לבד או עם חבריו כאשר רק יחפוץ בכך.  
 

 

 

עיצוב חדרי ילדים פרקטי
על מנת לנצל היטב את שטחו של חדר הילדים, תוכלו להשתמש בפתרונות אחסון שונים או לייצר הפרדה בין חללים שונים בחדר ותיחומם בעזרת שטיח. תכננו את חלל החדר והקצו לכל מטרה פינה מתאימה – ללימודים, לאחסון, לאירוח ועוד. 

עיצוב חדרי נוער בהתאמה לצרכים
בבואכם לתכנן את חדר הנוער של ילדיכם, הקדישו התייחסות לכך שכיום ילדים בגיל צעיר למדי, עוד לפני שהצהרתם את תחילת גיל הנעורים בחגיגות בר או בת המצווה, מתחילים לפתח אישיות עצמאית וצרכים משלהם. חדר הנוער הופך להיות המרחב הטריטוריאלי של הילד שלכם, בו הוא כנראה ישהה שעות רבות. 
על מנת ליישם ביעילות עיצוב חדרי נוער, מוטב יהיה כי תביאו בחשבון בעת עיצוב חדרי ילדים את כל הצרכים של ילדיכם כמו התייחסות לעולם הדיגיטלי, הצבת מיטה וחצי או עמדת טואלט לנערה הצעירה. 

יצירת אווירה באמצעות עיצוב
עיצוב חדרי ילדים יכול להיות מושפע משימוש בצבעים מסוימים ומסגנון אישי. שילוב של אלמנטים דקורטיביים שונים יכולים ליצור את האווירה שאתם מבקשים לילדיכם, עיצוב אווירה שתואמת את עולם התוכן של הילד.  
לנער חובב מוסיקת רוק, ניתן לעצב חדר בסגנון תואם עם תמונות גיטרות ובשילוב צבעים עזים. 
להשגת  אווירה נסיכותית עבור ילדתכם, תוכלו להשתמש בצבעים רכים, וילונות בהירים עם תחרה וכדומה. 
____

הכתבה נשענת על המאמר: עיצוב חדרי נוער

http://www.baitvenoy.co.il/newsarticle/60,71,275.aspx

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי