עיצוב משרד וטרנדים בעולם שולחנות הכתיבה

מאת: | צילום: | 03/04/2013

עיצוב משרד וטרנדים בעולם שולחנות הכתיבה

שולחנות כתיבה - שולחן מוכן ומזומן

שולחנות כתיבה משמשים את העולם של עיצוב משרדי, כמו גם דומיננטיים מאוד בעולם של עיצוב חדרי ילדים, כשמארגנים את עיצוב הבית לקראת שיבה ללימודים או כניסה של חניכים חדשים למערכת החינוך או לקראת מוסדות לימוד אחרים.

על כן מערכות רבות של שולחנות כתיבה מגיעות בצורה מודולארית המשולבות עם מיטה וארון ויש בהן את אפשרות התאמה לטווח הארוך.

אז איך בוחרים שולחן כתיבה מתאים? איך לשלב שולחנות כתיבה עם עיצוב משרד פונקציונאלי, או עיצוב חדר ילדים כך שיתאים לילד שעולה לכיתה א' גם בעתיד כשיהיה בכיתה ד'? או ט'? ואיך בוחרים שולחן כך שבאמת לא ימאס, ויתאים לצרכים שונים, לצבע האהוב על הילד שמתחלף מדי עונה ולאופנות שליטות? התשובות לפניכם.

 

 

 

 

האלמנט העיקרי

האלמנט העיקרי בבחירת שולחן כתיבה הוא – איך לא – המחשב. כאשר באים לבחור שולחן כתיבה, בין אם הוא למטרת עיצוב משרד, או שמא למטרה של עיצוב חדרי ילדים, לא ניתן להתייחס לשולחן כתיבה מבלי להתחשב בו. מומלץ לייעד לכל אחד מחלקיו מקום כך שיתמקמו במרחב בצורה אלגנטית, נקייה וצדית, ויותירו מרחב פנוי על השולחן ובסביבתו.

הנדסת אנוש

בבואנו לבחור שולחן כתיבה יש לבסס את הבחירה על כמה ממדים שישמרו על הבריאות בעת העבודה. ראשית, עבור ילדים ומבוגרים גובה שולחן הכתיבה הוא סטנדרטי, 75 ס"מ, כאשר כיסא מתכוונן מאפשר התאמה של גובה המושב. גובה זה הוא גובה שולחן סטנדרטי ועל כן כך השולחן ישמש לאורך שנים. עומק שולחן של 80 ס"מ, הוא האידיאלי. האורך צריך להיות לפחות 100 ס"מ, ולא יותר מ-200 ס"מ, שכן אז יהיה ארוך מדי ומגושם.עיצוב משרד, כמו גם עיצוב חדרי ילדים זהו תחום נרחב ועשיר שכאן הובא רק חלק קטן ממנו המתמקד בתחום של שולחנות כתיבה. 


נשען על המאמר:
שולחנות כתיבה - שולחן מוכן ומזומן

קישור למאמר המקורי:

http://www.baitvenoy.co.il/newsarticle/60,71,534.aspx

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי