עיצוב חדרי רחצה בדור החדש

מאת: | צילום: | 03/04/2013
עיצוב אמבטיות, הגיגית הגדולה

מילון ספיר מגדיר את האמבט כ"גיגית גדולה להתרחץ בה" ברם, מים רבים עברו באמבט מאז וכיום חדר הרחצה הפך מודרני הרבה יותר, מה שאומר, שבכל הקשור לתחום של עיצוב חדרי אמבטיה, איזור הרחצה משודרג, טכנולוגי ומעוצב הרבה יותר.
כל מטרתו של עיצוב חדרי רחצה, הינה ליצור מרחב רגוע ושליו שם תוכלו לשכוח מן הדאגות והצרות ו"להיעלם" קמעה אל תוך עולם המים והתמרוקים המרגיע.
עיצוב חדרי רחצה שם דגש עדיין על האמבט עצמו, אשר ניתן למוצאו כיום מגוון סוגים ומיני מראות של אמבטיות מחומרים וצבעים שונים, המעוצבות בשלל צורות ומבצעות לעיתים  אף עיסוי.

 

 

 

 

ומה מעבר לרחצה?

המתעסקים בתחום עיצוב חדרי אמבטיה השקיעו רבות, כאמור, במיצוי חווית הרחצה, ולאחר מכן התפנו על מנת להשקיע בדברים הנלווים לרחצה, הם דאגו בין היתר לאביזרים המקלים על אחסון מגבות, הכנסת ספרים למתחם הרחצה ועוד. בצורה כזאת, ניתן להוסיף פונקציות נוספות לחדר הרחצה.
בנוסף עוסקים  בעולם עיצוב חדרי אמבטיה בפן של נוחות המתרחץ, אם על ידי בניית האמבט בצורה אשר תהיה נעימה לגוף המשתמש, ואם בדאגה לשמירת טמפרטורת מים נעימה.
 

 

חווית רחצה ל"אניני הטעם"
 
ישנם אנשים אשר אינם מסתפקים בחוויית רחיצה רגילה ומחפשים יותר. לאנשים הללו כדאי לשים דגש על כיצד והיכן הינם מתקינים את האמבט.
לחוויה "מלכותית" יותר ניתן להגביה, במשורה, את האמבט או מנגד להנמיך את קומתו ואז לחוות תחושה של ירידה לבריכה.
ישנם אף מתרחצים אשר התקינו לאחרונה את האמבט בתוך חדר השינה כתוספת משלימה לעיצוב החדר.
לסיכום, כולנו מתרחצים ומתנקים בכל ערב מכל שאריות היום, השאלה הנשאלת הינה כיצד אנו עושים זאת, וכידוע האפשרויות כיום רבות.

----

 

התוכן נשען על המאמר: עיצוב אמבטיות, הגיגית הגדולה
 

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי