כל הנוצץ- זהב אדום

הקולקציות החדשות של ברזי 'מדגל' מפתיעות בעיצובים חדשניים, נקיים ומרעננים בגווני ניקל, לבן, שחור ברונזה ושחור והדובדבן שבקצפת- ברזים ואביזרים בגוון הגולד רוז- הזהב האדום, ההופך כל חדר רחצה או מטבח לארמון הפרטי שלך, בין אם בסגנון כפרי, מלכותי או עכשווי ומינימליסטי

מאת: רוית ליפשיץ ציון | צילום: באדיבות מדגל | 20/06/2021

קולקציית רובי. גולד רוז. צילום: מדגל

כל הנוצץ  
בדרך כלל טרנדים אופנתיים וייחודיים בעיצוב הבית צצים וחולפים כעבור מספר שנים, אך מדי פעם מופיעה מגמה מפתיעה, השוברת את כל התחזיות והופכת לקלאסיקה אמיתית. הזהב האדום- גולד רוז, הוא אחד מאותם גימורים נדירים שהתגלו ככל כך אהובים שהם כאן להישאר. גוון המשתלב עם כל עיצוב ומתאים כמעט לכל סגנון. חברת 'מדגל' הרימה את הכפפה ומציעה מבחר מגוון של ברזים לחדר האמבט, חדרי הרחצה ולמטבח בגולד רוז, צבע נשי וגברי, מפתה ורך, יוקרתי אך חם המשדרג כל חלל, נותן את הטון והדובדבן בקצפת.
אך לא רק גולד רוז. העיצובים בקולקציות החדשות של 'מדגל' לשנת 2021 הם רעננים, אופטימיים בלבן, שחור- ברונזה, ניקל מוברש וברונזה לחדר האמבט ולמטבח בחמש סדרות מרהיבות ובמבחר פתרונות מתקדמים ואיכותיים בתחום הברזים והאביזרים. 

גולד רוז
גולד רוז הוא אחד הגוונים הנוצרים מסגסוגת של זהב ונחושת, סגסוגת המצויה בשימוש רב בעולם עיצוב התכשיטים. הצבע היה כה פופולארי ברוסיה בראשית המאה ה-19, עד שכונה "זהב רוסי". בשנים האחרונות הצבע הגיח לעולמות עיצוב הבית ובשנים האחרונות אף לעיצוב המוצרים החדשניים ביותר כגון מיקסרים, אייפון ועוד.  

הקולקציות החדשות

בסדרת שוהם, המגיעה בשלושה גמורים: כרום, שחור מט, גולד רוז ובעיצוב חדשני, נקי ומלא בסטייל, איכות גבוהה ונוחות שימוש מיטבית. ברז כיור הרחצה בעל ידית חלולה הניצבת במאוזן והפייה ישרה, ממנה המים זורמים כמפל רחב.

קולקציית שוהם. ברז ערבוב פייה ישרה קצרה. צילום: מדגל

קולקציית שוהם. ברז ערבוב גבוה פייה ישרה ארוכה, גולד רוז. צילום: מדגל

סדרת רובי החדשה מאופיינת בעיצוב חדשני, נקי ומלא בסטייל, לצד איכות גבוהה ונוחות שימוש מיטבית. הסדרה מגיעה בשלושה גמורים: כרום, שחור מט, גולד רוז ומעוצבת בקו נקי ומינימליסטי.

קולקציית רובי. ראש מקלחת עגול ואינטרפוץ, גולד רוז. צילום: מדגל

קולקציית רובי. ברז ערבוב ניצב עם פייה קשתית קצרה. צילום: מדגל

קולקציית רובי. פיית מילוי לכיור/קערת רחצה + אינטרפוץ אינטגרלי. צילום: מדגל

סדרת יערה הוותיקה, אחת מסדרות הדגל של מדגל, מאופיינת בקווים מודרניים ושיקיים,  עם פייה קשתית ארוכה או קצרה וברזים בקו עיצובי ישר ונקי וניתן לקבל אותה מעכשיו גם בגימור הגולד רוז. סדרת בזלת היוקרתית, המאופיינת בקווים ישרים ונקיים, זמינה כעת בגימור שחור ובגימור כרום.

מבחר רחב ומגוון של ברזי המטבח זמינים בצבעי לבן, ניקל, שחור וגולד רוז ולצדם קו סבוניות מיוחדות למטבח, במגוון צבעים התואמים לברזי המטבח ומקנים לחלל עיצוב הרמוני, זורם ונעים לעין.

ברז ערבוב למטבח יערה עם מעדן נשלף. צילום: מדגל

ברז ערבוב למטבח ירדן פ.דאון נשלף שני מצבים. צילום: מדגל

ברז ערבוב למטבח ברק פ.דאון נשלף שני מצבים. צילום: מדגל

מה הסגנון שלך?

אין ספק שהברזים בקולקציות החדשות של מדגל הם התכשיט של חדר האמבטיה והמטבח וכמו תכשיט איכותי, הם מושכים את העין ואת תשומת הלב. צבע הגולד רוז מתאים לסגנון הכפרי החם, המשלב עץ וקרמיקה, כמו גם לסגנון מלכותי לצד ירוק בקבוק, יין בורדו ושנדלייר. הניקל, השחור והלבן משתלבים נהדר עם כיור שחור ומודרני או עם הלבן הקלאסי והעל זמני. ברז וסבונייה לבנים במטבח בולטים על רקע ארונות מטבח לבנים, אפורים או כחולים ואילו ברז שחור הברונזה הדרמטי, כובש ונצרב בזיכרון לצד ארון אמבטיה צהוב. אינסוף אפשרויות הגלומות בעיצוב ובצבעים. 

הסגנון הקלאסי, העל זמני. צילום: מדגל

חברת מדגל, מבית פלסאון ישראל, מובילה את תחום הברזים בישראל עוד משנת 1973 ומספקת מגוון פתרונות בתחום הברזים ואביזרי האמבטיה והמטבח. שמה הולך לפניה בזכות האיכות המוקפדת וחסרת הפשרות ובזכות השירות המעולה שהיא מעניקה ללקוחותיה לאורך השנים. מוצריה מאושרים על ידי מכון התקנים ועומדים בדרישות תקן 9001  ISO ותקנים בינלאומיים מחמירים.
כעת נותר רק לבחור, מה צבע וסגנון הברז שלך?

לפרטים ויצירת קשר - מדגל:
ולדה עזרן 052-6166685
מייל vlada@madgal.co.il

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי