לחצני הדחה – התכשיט של חדר הרחצה

לחצני הפעלה למכלי הדחה סמויים בארבעה גוונים מטאלים מרהיבים הופכים את האביזר המתוחכם, המעוצב בקווים נקיים ובסגנון מודרני- עכשווי, לטאץ' הסופי הנוסך שלמות בעיצוב חדר האמבטיה.  וההתקנה? קבלו קצת שבירת מיתוסים שאין ממה לפחד 

מאת: רוית ליפשיץ ציון | צילום: באדיבות פלסאון | 07/06/2021

    

על ארבעה גוונים 

כל אחת ואחד מאתנו הוא ייחודי. האישיות, הטעם, האינטרסים והמזג שלנו מגדירים אותנו ומגיע לנו לחיות בסביבה המשקפת את האינדיבידואליות שלנו. עד הפרט האחרון. 

בין אם תבחרו בגימור האלגנטי בזהב טהור, הזהב אדום, בניקל העדין או בעופרת מושחרת, חברת פלסאון בחרה עבורכם את הגוונים המבוקשים והאופנתיים ביותר ללחצני ההדחה מקולקציית INDIVIDUAL של חברת Alcaplast, אביזר יעיל ומתוחכם הנותן את הטאץ' הסופי לחדר הרחצה.  

מוצרי ה- PVD מסדרת  INDIVIDUAL של ענקית העיצוב הצ'כית Alcaplast, מאפשרים לשלב את כל המגוון כך שיתאים בצורה מושלמת לברזים ולאביזרי האמבטיה המשלימים בביתכם של יצרנים מכל חברה. חברת Alcaplast, שהוקמה בשנת 1998 כעסק משפחתי צ'כי, מונה היום 11 חברות בנות בחו"ל ומייצאת ליותר מ -70 מדינות, כחברה היצרנית הגדולה ביותר של מערכות סניטריות במרכז ומזרח אירופה. 

    

גימור מבריק או מוברש? מלוטש או מט? 

זה כבר עניין של טעם. לחצני ההדחה  INDIVIDUAL מגיעים בגימור מבריק או מוברש ויותר מחוספס, המגדירים את עיצוב סביבת הרחצה שלכם עד הפרט האחרון, בעיצוב המצטיין בקווים נקיים ומינימליסטיים.

טכנולוגיית PVD ייחודית

מגוון הצבעים אינו רק חדשני, מודרני ומהווה נגיעת שלמות בעיצוב חדר הרחצה אלא גם עמיד במיוחד ביציבות הצבעים. כל הגימורים של לחצני ההדחה INDIVIDUAL מבטיחים את יציבות הצבע ועמידות בפני שחיקה. גימור המשטח האיכותי והיוקרתי על מוצרי ה- PVD נוצר על ידי יישום שכבה דקה מאוד של ציפוי מיוחד המתמזג עם חומר הבסיס בשלמות. התוצאה היא עמידות ואורך חיים ארוך למוצר ומראה אלגנטי הן בגימור מלוטש במיוחד או באופציה מוברשת עם מרקם בולט יותר. עובי לחצן ההדחה הוא כ- 5 מ"מ, דומה מאוד לאריח אף מכיל חומר מיוחד המגן מטביעות אצבעות. 

    

חיסכון במים - יעילות ודיסקרטיות 

מערכת ALCA המותקנת בתוך הקיר מתחשבת בצרכים שלכם. ההתקנה בתוך הקיר, יעילה ודיסקרטית ומערכת אקולוגית דואגת להפחתת הצריכה במים.

היגיינה לעתיד טוב יותר

אנו מוצאים את עצמנו בתקופה בה חיינו מושפעים באופן דרמטי מווירוס חדש. מניעה היא חיונית במאבק נגדה. ללחצני ההדחה נוספו סדרת חידושים המונעים התפשטות נגיפים וחיידקים, ובכך מגנה על הבריאות .

מערכת ההתקנה הנסתרת היא אחת החדשניות בעולם ומבטיחה פעולה שקטה יותר והיגיינה מעולה. המשטח עצמו של הלחצן מכיל חלקיקי ננו מכסף המונעים את התפשטותם של מיקרואורגניזמים לא רצויים. אחד החידושים האחרונים הוא לחצן הדחה עם שליטה ללא מגע.

    

התקנה- אין ממה לחשוש

אנו מאמינים בפשטות ולכן לחצן ההדחה יכול להיות משולב ומותקן בכל קיר ויחד עם כל מערכת התקנה. ניתן להחליף את לחצן ההדחה בכל זמן במהירות ובקלות. 

נעים להסתיר - מכלי הדחה סמויים

מכלי הדחה סמויים אינם מוצר חדש בנוף השירותים וחדרי האמבט בעולם. הם מוצר מתפתח אשר עשה דרך ארוכה וככל מוצר שכזה, גם עבר שכלולים, שדרוגים ושיפורים לאורך התקופה בה הוא נמצא אתנו.

בתחילת דרכו יצר לעצמו לחצן ההדחה סמוי את השם של הילד הרע של חדרי האמבט, נראה יפה כלפי חוץ, אך  ברגע שתצוץ הבעיה הכי קטנה, תצטרך לשבור את הראש (ואת הקיר) על מנת להתמודד אתו. ובכן, הרבה השתנה והגיע הזמן לשבור מיתוסים, במקום לשבור קירות.

    

תהליך פשוט ללא שבירת קירות!

רבים חושבים שעל מנת להתקין מיכל הדחה סמוי ישנו צורך לחצוב אל תוך הקיר הקיים ולפנות חלל אשר בתוכו מותקן מיכל ההדחה. כמובן שעם תכנון מוקדם כבר בשלב הבניה השאלה הזו נחסכת מכם, אבל מה אם היום, בבית הקיים שלכם, אתם מעוניינים לעבור למיכל נסתר? התשובה היא שאין צורך בעבודות חציבה או פירוק של קיר קיים. בהתקנה חכמה יוצרים קיר גבס חדש אשר יכיל בתוכו את המכל החדש. התקנה של מיכל סמוי וקיר הגבס ביחד תופסים כ 70-75 ס"מ בסך הכול.  לא רק שאין צורך לשבור קירות, כל תקלה במנגנוני ההדחה הסמויה ניתן לתקן דרך פתח הגישה הנפתח באופן מתוכנן מראש, בפאנל הדחת המים. 

רבים חושבים שיש צורך בבניית מתקן או מדרגה פנימית לתמיכה במנגנון מיכל ההדחה הסמוי בתוך הקיר וחושבים כי מדובר בהליך מורכב ומסובך שמייקר את התהליך או עשוי לגרום לבעיות בהמשך הדרך. גם כאן המציאות פשוטה יותר והסוגיה נפתרת בקלות על ידי מסגרת מתכת המחזיקה את מיכל ההדחה בבטחה ובמקום, ללא חשש.

כעת נותר רק לבחור את הצבע!

    

לפרטים ויצירת קשר - פלסאון

טל ממלוק - שיווק וקשרי אדריכלים

נייד: 054-8898178

מייל:  [email protected]

אתר: https://www.plassondesign.co.il


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי