להיכנס לאמבט - ולצאת לחופשה

מעבר לדלת חדר האמבט שלכם יכולה לחכות לכם חוויה מושלמת של חופשה יוקרתית, שתהפוך את היומיום שלכם לחגיגה של ממש. "חמת", מותג ישראלי מוכר ואהוב, מזמין אתכם לשדרג את חדר האמבט - ואת החיים

מאת: תמי וינצברג | צילום: מלנית גל סטיילינג, סטודיו מיראז' וגל בר | 03/12/2019

 

 

חופשה יוקרתית בחדר האמבט הפרטי שלכם - זוהי תמצית התחושה שמעוררים מוצרי האמבט של "חמת", שנוצרו בהשראת בתי המלון הנחשבים ביותר בעולם. התחושה הזו מתעוררת הודות לשפה עיצובית שפיתחה "חמת" ושניבטת מכל פרט בחדר האמבט, בין אם מדובר בברז, במתלה מגבות או בידית האחיזה במקלחון. שפה זו יוצרת תחושה הרמונית, שמשתלבת בשלמות עם אווירת החופש והפינוק המאפיינת חדרי מלונות יוקרה, וכעת היא מגיעה לחדר האמבט הביתי והופכת את אווירת החופשה היוקרתית לחוויה יומיומית מרגשת.

 העולם מגיע הביתה

"חמת", המתמחה בייצור ברזים מעוצבים למטבחים ולחדרי אמבט ושירותים, היא מהיצרניות הגדולות בתעשייה הישראלית, וככזו היא מעמידה לרשות לקוחותיה לא רק ידע וניסיון עשירים, אלא גם מביאה להם חידושים ותובנות מהעולם, שמאפשרים להרחיב ולהעמיק את חוויית השימוש בחדר האמבט, בין הוא נמצא בבית חלומות חדש שבנייתו הסתיימה זה עתה ובין אם הוא שדרוג של מקלחת קיימת בדירה ממוצעת.

 

כדי להגשים את חלום "החופשה הביתית" מציעה "חמת" מגוון סדרות של מוצרים, שכל אחת מהן כוללת, בין השאר, ברזי כיור ואמבט, סוללות אמבט ומזלפי גשם, מקלחונים בגימור ואבזור תואם ועוד. ליצירת  Look & Feel מושלם מוצעת כל סדרה מוצעת ב-12 גימורים שונים, ובהם זהב מבריק ומט, רוז גולד, נירוסטה, כרום, שחור, לבן, אפור גרניט ואפור בטון, שמפניה ועוד, כך שניתן להתאימה בשלמות לכלל השפה העיצובית בחדר האמבט או השירותים.

 הסדרות משלבות אסתטיקה עם פונקציונליות, ויופיין אינו בא על חשבון האיכות הגבוהה, אלא משלים אותה: מוצרי "חמת" מיוצרים בארץ בטכנולוגיות מתקדמות ועומדים בתקנים ישראליים ובינלאומיים. האיכות, כמו עיצוב הפריטים, מאופיינת בתשומת לב ובהקפדה מירבית על כל פרט ופרט. הברזים, למשל, נוחים לשימוש, מעוצבים בקפידה ונעימים למגע, וחלקם אף מצוידים במנגנונים לחיסכון במים ומתחשבים בסביבה בה אנו חיים.

דוגמה מושלמת לפונקציונליות באה לידי ביטוי בבורר שלושת המצבים של "חמת", המאפשר בחירה ומעבר בין האפשרויות השונות להזרמת המים באמבט או במקלחת - מזלף, ראש מקלחת או פיית מילוי. גם בורר שלושת המצבים, כמו האבזרים האחרים של "חמת", מוצע במגוון גימורים להתאמה עיצובית מושלמת לחדר האמבט.

בתחום החדשנות מציגה "חמת" את HamaTech  - סדרת ברזים מעוצבת וחכמה בעלת טכנולוגיה שווייצרית הלוקחת את המטבח ואת חדר האמבט צעד אחד קדימה, וכוללת הפעלה בנגיעה קלה על ידית הברז הכפתורית, או דרך הטלפון הסלולרי ואף באמצעות המערכת הקולית אלכסה. אחד היתרונות של סדרה זו הוא האפשרות לשלוט מרחוק בטמפרטורת המים, מה שמעניק לה יתרון בטיחותי, בעיקר כשמדובר בילדים ובקשישים, ואף מבטיח שמירה על הגיינה במהלך השימוש בברז. 


טוטאל לוק מתחת למים

כחלק מההבטחה של "חמת" ליצירת טוטאל לוק בחדר האמבט, היא מציעה מקלחונים בעיצוב אישי, פינתיים וחזיתיים, מזכוכית חלקה או צרובה ובמגוון גימורים. אפילו צירי המקלחונים זוכים ב"חמת" לתשומת לב קפדנית - הם מעוצבים בסגנון יוקרתי, בהתאמה מלאה לברזים ולשאר האבזרים בחדר האמבט, וחלקם מאפשרים לפתוח את דלתות המקלחון ל-180º, ובכך לתרום לא רק לתחושת המרחב בחלל אלא לאפשר תנועה נוחה ובטוחה גם כשמדובר בחדר קטן ממדים.

היתרון הגדול ביותר של מגוון המוצרים שמציעה חמת, היא שהם הרבה יותר מברז, מקלחון או מזלף גשם מעוצב. מדובר, כאמור, בהזדמנות ליהנות יומיום מחוויה של חופשה יוקרתית, תוך התחשבות בתקציב שלכם, בטעם שלכם, בחלום שלכם - והכל בתוך הבית שלכם. 

 

פרטים נוספים: http://hamat.co.il


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי