מלך האמבטיה

מהקרמיקה שמחפה את הקירות, דרך הניאגרה הסמויה ועד ארונות האמבטיה- כל הטרנדים החמים בעיצוב ארונות האמבטיה בכתבה הבאה.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: |

כולנו מעבירים בחדר האמבטיה את הרגעים הראשונים ואת הרגעים האחרונים של היום. כולנו רוצים להתחיל את היום רעננים ונמרצים ולסיימו בתחושה שהצלחנו - להתפנק קצת ולהירגע הרבה - לפני השינה המיוחלת.
מתוך הרצון להתחיל ולסיים את היום בדרך הכי טובה שאפשר, יותר ויותר אנשים הופכים את חדר הרחצה למקדשם הפרטי. כתוצאה מכך חדרי האמבטיה הקטנים שהכרנו בילדותינו, הולכים וגדלים ובעלי הבתים מקדישים מחשבה רבה בנוגע לעיצוב ולאבזור של חדר הרחצה.

מהקרמיקה שמחפה את הקירות, דרך הניאגרה הסמויה ועד ארונות האמבטיה – כל אלמנט עיצובי הופך לאמירה בעלת משמעות.

המומחים שלנו בסבח סוכנויות מחלקים את שינוי התפיסה לשלוש מגמות עיקריות:

המגמה הראשונה, שבאה לידי ביטוי בקולקציית ארונות "ספיישל" שלנו, מאופיינת בארונות אמבטיה מינימליסטים, מודולריים וחדשניים. לתוך המגמה הזו נכנסים ארונות אמבטיה בעלי קווים נקיים, גימורים חלקים ואפשרויות אחסון חכמות המותאמות בדיוק לצרכים של המשתמשים בחדרי האמבטיה, כמו למשל, סל כביסה נחבא בתוך הארון, מקומות אחסון רבים וכדומה.

 

המגמה השנייה שבאה לידי ביטוי בקולקציית ארונות "ענתיק", מאופיינת בארונות אמבטיה בסגנון עיצובי שנע בין הקלאסי לוינטאג'י. הארונות עשויים מעץ והם בדרך כלל צבועים בצבעי אפוקסי בגוונים רכים. הידיות של המגירות, הדלתות ואפילו הרגליים הן בעלות עיטורים וסלסולים המאפיינים את התקופה.  

 

 

מבחינת הצבעוניות - למרות שהלבן והקרם עדיין נחשבים לצבעים קלאסיים, גם בארונות מסדרת ספיישל וגם בארונות מסדרת ענתיק, אפשר לראות כניסה של צבעים חדשים ומרעננים כמו למשל: תכלת, טורקיז, קפוצ'ינו ומוקה, שמוסיפים חינניות ונמרצות לחדר האמבטיה.

 

 

המגמה השלישית שהיא אולי המגמה החשובה מכולן – מתייחסת לדרישה של הלקוחות לקבל את ארון האמבטיה בדיוק בסגנון העיצוב האהוב עליהם ובדיוק במידות הנכונות. אף אחד אינו רוצה לגלות שבגלל כמה סנטימטרים מיותרים ארון האמבטיה חוסם את הכניסה אל חדר הרחצה או הופך את המעברים בתוך החלל עצמו לצרים מדי. זו הסיבה, שאנו בסבח סוכנויות מייצרים כל ארון וארון בהתאם למידות הנדרשות ובעלויות שוות לכול כיס.

 

 בין אם אתם חובבי ה"ספיישל" ובין אם ה"ענתיק" מדבר אל לבכם, אתם מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה, ולראות במו עינכם את המגמות העכשוויות ביותר ובנוסף לזכות בהצצה לעבר המגמות העתידיות
בתחום ארונות האמבטיה.


 

אולם התצוגה נמצא בשד' הרכס 35 פארק טכנולוגי מודיעין.

טל': 08-6706906

בקרו באתר שלנו - www.sebach.co.il

יצירת קשר - מלך האמבטיה