במעלה הזרם - ברזים איטלקיים בגימורים מרהיבים

קולקציית הברזים היוקרתית מבית HOT BATH האיטלקית מגיעה לחברת MODY.

מאת: שירה רייז - משולם | צילום: באדיבות MODY | 12/04/2017

 

דמיינו לעצמכם את הצליל הנעים של זרימת המים החמים הממלאים את האמבט שלכם...

הצליל הזה משמח אתכם, משום שגם בעיניים עצומות אתם יכולים 'לראות' את הברז האיטלקי של חברת HOT BATH שדרכו המים זורמים. העיצוב המודרני של הברז מעניק לחדר האמבטיה אווירה של פינוק שנובעת מהתאמה מלאה לטעמכם האישי.

 

המראה המעוצב וחסר הגיל של האמבטיה תלוי לא רק ביופיים של החומרים, אלא גם בעמידותם לאורך השנים. הברזים מקולקציית HOT BATH זורמים עם המגמות העכשוויות ביותר בתחום עיצוב חדרי רחצה, והאיכות מבטיחה לכם שביעות רצון גם לאחר שנים של התפנקות.

קולקציית Cobber – ברזים צבעוניים במגוון גימורים מרהיבים

בשנים האחרונות תחום הברזים חווה מבול של פניות - מצד אדריכלים ומעצבי פנים - לברזים בגימורים שונים שמאפשרים להתאים את גוון הברז, בדיוק מרבי, לאופי ולסגנון העיצוב של חדרי הרחצה. לדוגמה, ברזים בגימור שחור או בצבע לבן נחשבים למבוקשים מאוד בחדרי אמבטיה שמעוצבים בעיצוב מודרני מינימליסטי ואילו ברזים בגימור מוזהב או בגימור ברונזה, הם המילה האחרונה בחדרי אמבטיה שמעוצבים בסגנון רטרו או בסגנון קלאסי.

סדרת Cobber נמכרת ברשת MODY במחירים מנצחים, בהשוואה למחירי הברזים הקיימים בשוק בגימורים מיוחדים  שנחשבים היום לטרנד החם בתחום עיצוב חדרי רחצה.

קולקציית STAINLESS STEEL .316 – יופי, חדשנות ועמידות גם יחד

סדרת  STAINLESS STEEL.316 - משלבת בין חדשנות טכנולוגית לבין יופי שמחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה מאוד. סדרת  STAINLESS STEEL.316 היא קולקציה של ברזים יצוקים מנירוסטה בדרגה A1  שהיא דרגת הנירוסטה הגבוהה ביותר. העמידות הגבוהה של הברזים בפני סוג המים הקשים בארצנו, גם שומרת על יופיים המקורי של הברזים וגם חוסכת מכם את המאמץ הבלתי פוסק בטיפול בנזקי האבנית. אמנם העלות של ברזי נירוסטה יצוקים נחשבת לגבוהה יותר, אך בשימוש לאורך השנים מדובר בהחזר השקעה מלא.


 

עם היופי העוצמתי של קולקציית ברזי HOT BATH – שחברת MODY מייבאת בבלעדיות, חדרי האמבטיה שלכם יקבלו את האיזון המושלם בין עיצוב, חדשנות ועמידות - לבין פינוק ושביעות רצון מלאה לאורך שנים רבות.

MODY- כנסו לאתר - www.mody.co.il

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי