השילוב הנכון בין מודרני ובין מפנק בחדרי הרחצה

העצובים של חמת משלבים טכנולוגיה מתקדמת, פונקציונאליות מלאה וכמובן עיצוב מודרני 

מאת: שירה רז משולם | צילום: | 08/05/2014
העיצובים של חמת בחדר האמבטיה


ממחקרים רבים שעורכת קבוצת חמת בנוגע לכללי העצוב הנכונים בתכנון חדרי רחצה וחדרי שירותים, נובעת המסקנה הבלתי נמנעת - כדי להצליח בעיצוב חדרי רחצה, למלוא שביעות רצון הלקוח, נחוץ שילוב הרמוני אשר יעניק מצד אחד את הנוחות של ביצוע "טקס הרחצה השגרתי", ומצד האחר יספק את הצורך ההולך וגובר לתחושת רגיעה ולחוויית הספא, גם בחוויית השימוש היומיומית. 

וזו הסיבה שהעצובים של חמת משלבים טכנולוגיה מתקדמת, פונקציונאליות מלאה וכמובן עיצוב מודרני - כול האלמנטים האלו, כולם כאחד, נותנים מענה מלא לשילוב המיוחד שנוצר בחדר הרחצה בין שגרה נוחה ויעילה לבין חדר רחצה מרגיע ומפנק. 

החל מראש המקלחת וכלה באסלה מעוצבת, אפשר סוף כל סוף להביא לחדרי הרחצה את בשורת הסגנון המודרני שמתמזגת עם תחושה מרגיעה, נעימה ומפנקת.

Mix&Match בחדר האמבטיה

בעזרת העיצובים של חמת ניתן לעשות Mix&Match ייחודי לכול סגנון. שילוב מוקפד בבחירת המקלחון, הברזים, האמבטיה והפריטים המשלימים, יכול להעניק לכול לקוח את השגרה והנוחות שהוא כה זקוק להם, ובנוסף לכך - התאמה עצובית לסגנון הייחודי שלו. 

Mix&Match בחדר האמבטיה

כיורים בדיוק בגודל ובדיוק בצורה 

כיורי החרס של חמת, ששונים זה מזה לא רק בגודלם או ברוחבם, אלא גם בצורתם, מאפשרים לכם המעצבים מרחב פעולה גדול מאוד בכול הנוגע לתכנון חדרי רחצה וחדרי שירותים, והדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר בחדרי רחצה קטנים. 

כיורי רחצה מונחים

מקלחונים יוקרתיים בהתאמה אישית 

לרשות חמת ניתן למצוא שפע של מקלחונים יוקרתיים שלא רק חוסכים מקום, אלא גם משאירים את שאר שטח חדר הרחצה יבש. כמו לדוגמה, דגם סחלב -  מקלחון יוקרתי, בעל סגנון עיצוב מינימליסטי, שמורכב מדופן ישרה המותקנת במקביל לקיר. העיצוב המיוחד של דגם סחלב יוצר מרחב רחצה פתוח שנחשב לטרנדי מאוד בתקופה האחרונה. או למשל דגם יקינתון, מקלחון יוקרתי שמייצר מרחב רטוב ומרחב יבש ועוד...

לחמת ניתן למצוא שפע של מקלחונים יוקרתיים

הסדרה התרמו-סטטית לכיוון טמפרטורת המים

הסדרה התרמו-סטטית המעוצבת למקלחת ולאמבט מאפשרת כיוון מראש של טמפרטורת המים, כך שהטמפרטורה נשמרת בכול פתיחת מים חדשה.

הסדרה התרמו-סטטית המעוצבת למקלחתברזי אמבטיה בקווים קלאסיים

ברזי אמבטיה בקווים נקיים וקלאסיים עם פונקציות מתקדמות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר לא רק משדרגים את חווית הרחצה, אלא גם מעניקים נוחות של ספא.  

ברזי אמבטיה בעיצובים קלאסיים
 

אסלות מרחפות באוויר 

האסלות המרחפות בעיצוב המודרני מעניקות לחדר הרחצה מראה הרבה יותר מרווח והרבה הרבה יותר יוקרתי. בתחום זה, ניתן למצוא אצל חמת מגוון רחב של אסלות מרחפות בעיצובים שונים. 

אסלות מרחפות בעיצובים שונים

לחיי האביזרים המשלימים

לעיתים הפריטים הקטנים עושים את ההבדל עיצובי... חמת משדרגת את חוויית הספא והפינוק בסדרת מוצרים משלימים, מעוצבים יותר לחדרי האמבטיה. 

פריטים משלימים המשדרגים את חווית הרחצה
  

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי