לישון שנת מלכים

מותג השינה הסטנס שצבר מוניטין של יוקרה בכל רחבי העולם, הודות למזרנים שעשויים מחומרים טבעיים ומערכות שינה שמיוצרות בעבודת יד ובהתאמה אישית – מגיע גם לישראל ופותח חנות דגל במתחם דן דיזיין סנטר. את מותג הסטנס מייבאת ומשווקת באופן בלעדי קבוצת קאופמן שמשווקת בישראל גם את המותגים ד"ר גב, נטוצ'י, איטלסופה, אנגלנדר והאוס אוף מארלי. 

מאת: שירה רייז-משולם | צילום: | - 19/06/2017

הסיפור של מותג היוקרה הסטנס התחיל לפני כ-165 שנה, כאשר איש צעיר בעל שאיפות גדולות, בשם פר אדולף יאנסן, מחליט לבנות אוכפים. ההחלטה הזו הטיבה לא רק עם גורלו, אלא גם עם גורל ילדיו וגורל הדורות הבאים, משום שבאותה תקופה, בנוסף להכנת אוכפים ורתמות, כללה עבודתו של יצרן האוכפים גם הכנת מזרנים משיער זנב סוס.

לקראת סוף המאה ה-19 פר תול, הבן, שירש את עסק, בחר להתמקד בעיקר במזרני שיער סוס. גם זו הייתה החלטה חכמה מאוד שהובילה לכך שתוך שנים ספורות הסטנס הייתה לשם דבר בתחום המזרנים ולספקית הרשמית של בית המלוכה השבדי.

 


המשבצות שהעירו משינה עמוקה


בשנת 1978 תפס תאוצה סגנון העיצוב
BLUE CHECK, המאופיין בבד משובץ בצבעי לבן וכחול שהיו מנוגדים לחום, לירוק ולכתום של אופנת שנות ה-70. בזכות הפופולריות הרבה, הביקוש למיטות הסטנס המשיך לעלות וכיום החברה המשפחתית הקטנה כבר פועלת ב-37 מדינות באירופה, באסיה ובאמריקה עם למעלה מ-160 חנויות. אף על פי שהחברה הייתה להצלחה מסחררת, עד היום מערכות השינה שלה מיוצרות, בעבודת יד מסורתית, מאותם חומרים טבעיים - כשרוח המצוינות שאפיינה את מערכות השינה הראשונות, עדיין נושבת מעל כל מיטה ומיטה.


שיער סוס אמתי לשינה בריאה יותר

גולת הכותרת של מערכות השינה הוא השימוש המסורתי בשיער זנב סוס אמתי, בתהליך ייצור שבמשך 200 שנה כמעט לא השתנה. שיער הסוס הוא מוצר בריא, טבעי, טהור ועמיד והטיפול הידני מסורתי בו שומר על תכונותיו הייחודיות.

חומרים מעטים יכולים לדמות לשיער סוס כשמדובר במערכות שינה. כל קווצת שיער סוס עובדת כמו קפיץ זעיר, המעניק תמיכה לגוף העייף. כל שערת סוס היא גם תעלת אוורור מיניאטורית שמוציאה את הלחות החוצה ומאפשרת לאוויר צח להיכנס פנימה ולכן הוא נחשב להיגייני ובריא יותר.

כאשר למילוי שיער הסוס מתווספת הכותנה הידועה ברכות ובנוחות שלה, והחומרים נעטפים בבד קטיפתי נמתח העשוי גם הוא מ-100% כותנה – אנחנו מקבלים את מערכת השינה המושלמת שיוצרת תחושה של נוחות מפנקת ורעננות בריאה בכל לילה מחדש.

בנוסף להירדמות מלאה, שינה עמוקה ללא הפרעה וטמפרטורה מושלמת – מערכות השינה של הסטנס הן בעלות מראה מודרני יוקרתי שהופך למוקד משיכה עיצובי בכול חדר שינה.

בואו לבקרנו בחנות הדגל בדן דיזיין סנטר שעוצבה על ידי המעצב ניצן הורוביץ, בהתאם לחוקים הקפדניים של המותג, כך שהיא תואמת למראה כלל חנויות המותג בעולם וחוויית הביקור בה עשירה ומהנה.

 

 

הכנסו לאתר- www.hastens.com/us

התקשרו- 03-7733082


יצירת קשר - לישון שנת מלכים