שינה טובה

 


 

בית מודרני , שתכנונו הושלם על ידי האדריכלים בקו יצירתי, מקורי וייחודי. הבית ממוקם בניקוסיה, קפריסין. תמצית הדרישה ברציונל התכנון היה "בניתוק"  הקו המתמשך של הרעש המגיע מהרחוב הסמוך.

היצירתיות היא בעיצוב המקורי של הטיית קירות המבנה החיצוניים לכיוון ההפוך לכיוון מקור הרעש. ההטיה תוכננה כדי לשוות למבנה מראה שכביכול, "נדחף" המבנה מכיוון הרחוב הרועש, ומתנתק ממנו, ונוצר כדי "לבודד" את המבנה ו"לנתקו" ממקורות הזיהום והרעש.

הקיר בחזית הפונה אל מקור הרעש, הוא קומפקטי בעיקרו, עם חלונות צרים,  מה שמותיר את הפתחים הגדולים לקיר בחזית הדרומית, השקטה ו"הפרטית" יותר. את החלק העליון של הבית, מקיף מבנה, שלוחה דמוית מדף -עשויה עץ, המשמשת כאמצעי להצללה.


חללי הפנים אווריריים ומרווחים, עם סלון בגובה שתי הקומות, המשמש כמרכז החיים החברתיים של הבית. בכניסה למבנה בן שתי הקומות, פוגשים באחת את כל מרחבי החיים המשותפים בבית, בעיצוב "חצי פתוח". גם מרחב המגורים וגם המטבח, פתוחים לכיוון החזית "השקטה" .


בקומה הראשונה בקצה "גשר" החוצה את מרחב המגורים והמטבח, אנו מוצאים את שלושת חדרי המגורים של המשפחה. שתי הקומות מחוברות במעלה מדרגות עם מעקות זכוכית, המסייעות גם הן למעבר האור הטבעי פנימה.

  לקריאת הכתבה-               

   freshome.com/Original- Architecture-Fighting-neighboring-noise-house-in-Archaggelos


מאת: | צילום: | 19/06/2017

הסיפור של מותג היוקרה הסטנס התחיל לפני כ-165 שנה, כאשר איש צעיר בעל שאיפות גדולות, בשם פר אדולף יאנסן, מחליט לבנות אוכפים. ההחלטה הזו הטיבה לא רק עם גורלו, אלא גם עם גורל ילדיו וגורל הדורות הבאים, משום שבאותה תקופה, בנוסף להכנת אוכפים ורתמות, כללה עבודתו של יצרן האוכפים גם הכנת מזרנים משיער זנב סוס.

לקראת סוף המאה ה-19 פר תול, הבן, שירש את עסק, בחר להתמקד בעיקר במזרני שיער סוס. גם זו הייתה החלטה חכמה מאוד שהובילה לכך שתוך שנים ספורות הסטנס הייתה לשם דבר בתחום המזרנים ולספקית הרשמית של בית המלוכה השבדי.

 


המשבצות שהעירו משינה עמוקה


בשנת 1978 תפס תאוצה סגנון העיצוב
BLUE CHECK, המאופיין בבד משובץ בצבעי לבן וכחול שהיו מנוגדים לחום, לירוק ולכתום של אופנת שנות ה-70. בזכות הפופולריות הרבה, הביקוש למיטות הסטנס המשיך לעלות וכיום החברה המשפחתית הקטנה כבר פועלת ב-37 מדינות באירופה, באסיה ובאמריקה עם למעלה מ-160 חנויות. אף על פי שהחברה הייתה להצלחה מסחררת, עד היום מערכות השינה שלה מיוצרות, בעבודת יד מסורתית, מאותם חומרים טבעיים - כשרוח המצוינות שאפיינה את מערכות השינה הראשונות, עדיין נושבת מעל כל מיטה ומיטה.


שיער סוס אמתי לשינה בריאה יותר

גולת הכותרת של מערכות השינה הוא השימוש המסורתי בשיער זנב סוס אמתי, בתהליך ייצור שבמשך 200 שנה כמעט לא השתנה. שיער הסוס הוא מוצר בריא, טבעי, טהור ועמיד והטיפול הידני מסורתי בו שומר על תכונותיו הייחודיות.

חומרים מעטים יכולים לדמות לשיער סוס כשמדובר במערכות שינה. כל קווצת שיער סוס עובדת כמו קפיץ זעיר, המעניק תמיכה לגוף העייף. כל שערת סוס היא גם תעלת אוורור מיניאטורית שמוציאה את הלחות החוצה ומאפשרת לאוויר צח להיכנס פנימה ולכן הוא נחשב להיגייני ובריא יותר.

כאשר למילוי שיער הסוס מתווספת הכותנה הידועה ברכות ובנוחות שלה, והחומרים נעטפים בבד קטיפתי נמתח העשוי גם הוא מ-100% כותנה – אנחנו מקבלים את מערכת השינה המושלמת שיוצרת תחושה של נוחות מפנקת ורעננות בריאה בכל לילה מחדש.

בנוסף להירדמות מלאה, שינה עמוקה ללא הפרעה וטמפרטורה מושלמת – מערכות השינה של הסטנס הן בעלות מראה מודרני יוקרתי שהופך למוקד משיכה עיצובי בכול חדר שינה.

בואו לבקרנו בחנות הדגל בדן דיזיין סנטר שעוצבה על ידי המעצב ניצן הורוביץ, בהתאם לחוקים הקפדניים של המותג, כך שהיא תואמת למראה כלל חנויות המותג בעולם וחוויית הביקור בה עשירה ומהנה.

 

 

הכנסו לאתר- www.hastens.com/us

התקשרו- 03-7733082


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי