חלומות פז

איכות השינה חשובה לפחות כמו הסגנון העיצובי שתבחרו מיטב המחקרים מוכיחים שכדי להשאר צעירים לנצח (חוץ מסיוע כירורגי מתון פה ושם) עלינו לישון לא פחות מ-7 שעות ביממה, אך לא די בכך. על השינה להיות איכותית, כזאת שתאפשר תמיכה באיברים ותאפשר לגוף למקם עצמו באופן נינוח על המזרון.

מאת: | צילום: | 22/11/2015
העור נכנס גם לחדר השינה. סוויס סיסטם

לשאלה, באיזה מזרן לבחור, אין תשובה אחת. התשובה היא אינדווידואלית ומותאמת לכל אחד באופן אישי, מה שבטוח הוא שהנחת הבסיס מחייבת בחירה במזרון איכותי ואם נדייק, כבר לא ממש מדברים במונחים של מזרונים, אלא מתייחסים למערכות שינה כוללות, המציעות סביבה ארגונומית הכוללת מנגנונים מתכווננים המאפשרים לשנות את זווית המיטה ולהפוך אותה ממיטה מאוזנת לכורסת נוחות מפנקת,

קשת הגוונים הסגולה, אחת הבשורות הצבעוניות החמות ביותר, זלגה ממסלולי התצוגה גם לסלון הביתי ולחללי השינה. סוויס סיסטם

 גבהים שונים של המיטה מהרצפה, יבטיחו התאמה לצרכים שלכם ובעניין המזרונים, חלופה אחת מציעה שני מזרונים נפרדים המאפשרים לכל אחד לבחור את מידת הקושי של המזרון ולכוון אותו לזווית הרצויה מבלי להפריע להעדפות של שותפו למיטה, בעוד חלופה שניה מציעה מזרון אחד עם מרכזי שליטה נפרדים, המיוצרים בטכנולוגיה הדואגת שהתנועות בחלק אחד של המזרון, לא ישפיעו על חלקו השני.

את המזרון האיכותי והמגושם החליף דור מתקדם של מזרוני איכות המאופיין בקו אסתטי ומציע פתרונות המשלבים רמות קושי, בהתאמה אישית, תמיכה ומשפיעים על היציבה. אירופלקס

גם כשמדובר בילדים ובנוער, חשוב להקפיד ולבחור מזרוני איכות. ההרגלים שתקנו לידיכם בעודם צעירים, ישפיעו על היציבה שלהם, על רמות הריכוז ועל הנינוחות שלהם. מי שישן טוב, הוא חד משמעי, מרוכז יותר, שקט יותר ונינוח יותר. מערכות השינה המותאמות לילדים, מציעות מנעד רחב של דגמים המשלבים דגמים אדג'ים יותר המתאימים לנערים מתבגרים או דגמים שההשראה לעיצובם שאובה מעולמות קסומים של ילדים רכים, פיות וגיבורים.

המיטה יכלה להוות כתם צבע חי בתוך חלל השינה. סוויס סיסטם

כשמדובר במערכות השינה למבוגרים, לא תהיה כל בעיה להתאים מערכת איכותית לכל סגנון עיצובי. מותגי האיכות מציעים מערכות שינה רחבות ידיים ואיכותיות בסגנון אורבני צעיר ובועט, מערכות המאופיינות בקווים מינימליסטיים ומערכות עשירות המתאימות לקו הקולוניאלי וסגנונות נוספים.

בחירת המזרון היא בחירה אינדווידואלית. מה שמתאים להורים שלכם לא יתאים לכם או לילדכם. ד"ר גב

כל מה שקשור לטקסטיל, מקבל את מלא תשומת הלב כשמדובר בחדרי שינה. נכון, שללא מערכת שינה איכותית, אין לכם הרבה סיכוי ליהנות מזמן איכות שלכם עם עצמכם, אבל אל תמעיטו בערכו של האבזור המשלים. שטיח רך, מרבד כריות בגדלים שונים ובטקסטורות מעניינות, שמיכת אריג מלטפת, כל אלו יהיו בבחינת תוספות שישוו לחוויה הכללית, תחושה של ענן רך במיוחד.

TRIO סיבה טובה להישאר במיטה! בעלת העיצוב החדשני והמראה המרחף, עם יכולות כוונון ייחודיות לנוחות מרבית וסביבת שינה בריאה מתמיד. הולנדיה


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי