עיצוב חדרים קטנים


מאת: | צילום: | 03/04/2013
פריטי ריהוט בעיצוב חדרים קטנים

עיצוב חדר או עיצוב חדרים הוא אתגר שמציב כמה פרמטרים במקביל שיש להתגבר עליהם. ספות נפתחות נטו להיות בעבר סוג של עבודת פרך ובלתי נוחות בעליל. אולם הרעיון של מוצר פונקציונאלי לא ממש חדש, עם זאת "מילאנו בדינג ישראל" מצליחה להציע חידושים והמצאות מתקדמים בתחום, וללא מאמץ רב, למשל קונזולה שהופכת לשולחן אוכל, ספת סלון שהופכת למיטה עם מקום עבור אחסון מצעים, מערכת קיר המיועדת לחדר ילדים שמשתנה לאובייקט המכיל מיטה דו קומתית, שולחן קפה המתרחב לשולחן אוכל, ועוד ועוד. 

 

 

הצמצום - אתגר עיצובי

בעת עיצוב חדר או עיצוב חדרים יש לקחת בחשבון כי השטח הוא נתון שבראש ובראשונה ניצב כאתגר בפני המעצב, עליו הוא מבקש לגבור בעזרת תחכום. פריטי הריהוט המשולבים נקראים גם "חוסכי מקום", והם נועדו לספק פתרון איכותי, אסתטי ופונקציונאלי כאחד שבא להעניק מענה למי שמבקש לעצב שטח מחייה צר בצורה יעילה בהתאם למגבלות. אמנם מוצרים אלה יקרים מהמוצרים השגרתיים, אך מבחינת התועלת לעומת העלות, מדובר בשילוב מנצח תרתי משמע- שילוב פונקציות שמזכה גם חדר קטן ברווחה משמעותית ואת דייריו במענה חכם לצרכים. 

 

POPPIBOARD FELIX, עולם ומלואו במערכת אחת הכוללת ארון ומשטח עבודה, אשר עם הרמתו נשלפת מיטה נוחה. CLEI
 

מערכות חוסכות מקום של חברת "מילאנו בדינג"

בפיתוחים החדשים בתחום של מערכות חוסכות מקום המגמה היא למצוא את התשובה האופטימאלית לצרכים המשתנים של העושים בהם שימוש. למשל חברת "מילאנו בדינג" מייצגות את  הגמישות והמודולאריות של קצב החיים העכשווי: עיצוב חדר שלוקח בחשבון כניסה צרה, ועל כן כל הפריטים הם עם אפשרות להתפרק למספר חלקים מזעריים שמאפשרים להוליכם דרך פתח צר. אפשרות רענון הריהוט עם ידיות חדשות. גם את הריפודים ניתן להסיר על מנת להחליף או לצורך ניקוי. מרבית המוצרים מעוגנים ברישומי פטנטים, וההיצע המוצג כאן כולל קשת רחבה של אפשרויות המותאמות להשתלב בחללי הבית השונים. עיצוב חדר או עיצוב חדרים מאתגר את המעצב בשני אפיקים: המרחב הנתון ושילובו עם ריהוט שיתפקד בצורה אפקטיבית וגם יהיה אסטטי.  

שם המאמר המקורי: פריטי ריהוט בעיצוב חדרים קטנים

קישור למאמר המקורי:

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי