מטבחי "מיילה" סוף סוף גם אצלנו

מאת: | צילום: | - 03/04/2013
מטבח בא לעולם
מביני דבר בתחום עיצוב הבית ובעיקר בתחום עיצוב מטבחים, מלאי התרגשות לקראת הגעתם של מטבחי "מיילה" Miele לארץ. חברת "מיילה" היא שם דבר בכול העולם לבניית ועיצוב מטבחים באיכות גבוהה ותקנים מחמירים, בעיצובים מפתיעים, ברעיונות שימושיים ואסתטיים יוצאי דופן ובעמידות המטבחים שלהם לאורך שנים.

 

 

 

ייצור עתידני בתפיסות מסורתיות
מטבחי מיילה מגיעים מאזור וספליה אשר בצפון מערב גרמניה. ממפעל בעיצוב הייטקי טובל בירק וצמחיה, המפעל ששוכן בקרבת גבול הולנד, משתרע על שטח של מעל שני קילומטרים, וטיול בו הוא חוויה מרגשת וכמעט עתידנית- בתוך אולמות ענק עובדים מאות רובוטים ומכונות מתוחכמות שבונות קווי ייצור של מטבחים מופלאים, במקביל לקווי הייצור העצומים יש גם פיקוח אנושי, וכן עיצוב מטבחים ייחודיים בהתאמה אישית ללקוח, או לקבוצת לקוחות. השילוב בין הייצור הממוכן לייצור האנושי גרמו למטבחי "מיילה" להפוך למותג יוקרתי בתחום עיצוב מטבחים ובכלל בתחום עיצוב הבית,מפעל שהוא שם דבר בייצור המוני שלא איבד איכויות של מפעל "בוטיק".

 

 

שילוב תאורת לד מתחלפת משווה יוקרה ועיניין חדשני לחזות המטבח.
 

מצוינות ושרידות
מטבחי "מיילה" בונים את מטבחיהם בשיטה מתקדמת הנקראת "שיטת קיפול". מדובר בשיטה היוצרת יחידת מטבח מלוח בודד ללא מחברים או ברגים, זהו עיצוב מטבחים מודרני בעל איכות ועמידות ארוכת שנים כפי שהייתה למטבחים בעבר. כאשר היחידה מוכנה, היא עוברת עיצוב ייחודי  אישי, כגון שילוב תאורת לד, פרזול מתוחכם, גימורים שונים, אבזרי חשמל נשלפים ועוד.בחברת "מיילה" נותנים משקל רב גם לרמת הגימור והצביעה של המטבח שלכם. מטבחי "מיילה" עוברים תהליכי צביעה וגימור הנמשכים כשנה לפחות ועומדים בתקנים מחמירים ובבדיקות איכות ממושכות,הכול כדי ליצור מוצר יוצא דופן ברמת המצוינות שלו. עיצוב מטבחים שישרדו שנים רבות ויהפכו לגולת הכותרת של עיצוב הבית שלכם זאת השאיפה והחלום של חברת "מיילה", ולאור ההצלחה הבין לאומית של חברת מטבחי היוקרה הזאת הם בהחלט מגשימים שאיפה זאת בכול מקום בעולם ובקרוב גם אצלנו.

------

מבוסס על המאמר' מטבח בא לעולם'

קישור למאמר: 


 

יצירת קשר - מטבחי "מיילה" סוף סוף גם אצלנו