עיצוב חם - הסטייל של רגע הקפה שלך

קפה הוא חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו. אבל מתי בפעם האחרונה הקדשתם מחשבה לאופן שבו העיצוב בחלל הפנים והחוץ משפיע על חווית השתייה? הנה כמה הצעות לשדרוג קפה הפוך, אספרסו וקפה קר

מאת: מערכת בית ונוי | תמונות: אתר pexels י | צילום: | 30/10/2019

 

 

אנשי מקצוע בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים מבינים היטב את המשמעות של החלטות דקורטיביות על איכות החיים של בני המשפחה. בין היתר, השאיפה היא לשלב בין ההיבט האסתטי והפונקציונאלי ולהגדיר בנפרד אזורים שונים ברחבי הבית. על הרקע הזה אפשר גם להבין את החשיבות של בחירת סגנון עיצוב לפי העדפות שתיית הקפה. 

 

היות והקפה הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, כדאי מדי פעם לעצור ולחשוב על המקום הספציפי שבו אנחנו עומדים כדי לשתות אותו. מסתבר שההבדלים גדולים מכפי שנהוג לחשוב ושלכל כוס קפה יש מקום מתאים אחר – כמו שמראות הדוגמאות הבאות:

קפה הפוך: הכי טוב בסלון

חובבי קפה הפוך צריכים לשתות אותו בכוס גדולה מסוג "מאג" ולייחד עבורו פינה בסלון של הבית. אותה פינה יכולה לאחר מכן לשמש לטובת שתיית קפה מול הטלוויזיה, לפני שהילדים מתעוררים או כמובן במהלך בילוי חברתי. 

בניגוד למה שנהוג לחשוב, פינת הקפה לא חייבת להיות גדולה. בסלון של בתים קטנים למשל ניתן להקצות עבורה פינה קטנה עם מקום לשולחן מודולארי, כורסא או שרפרף ולגרום לה להיראות חלק מחלל הפנים באמצעות תמונות ותחתיות לכוסות. בהמשך, כל שיישאר לכם הוא לבחור מתי לרענן את השגרה עם כוס קפה חם וטעים. 

 

 

אספרסו: לשיפור ביצועים בפינת העבודה

האפשרות להכניס קפסולות קפה לתוך מכונה ייעודית ולקבל משקה אספרסו בתוך כמה שניות ספורות היא ללא ספק אחד החידושים המרנינים של המאה ה-21. מבחינה דקורטיבית, התפקיד שלכם הוא רק לשלב בפינת העבודה של הבית או המשרד את האזור שבו שותים אספרסו וליהנות משיפור משמעותי בביצועים.

ברוב המשרדים ופינות העבודה הביתיות, פינת האספרסו היא זו שבה נמצאת המכונה. אם גם אצלכם בחלל הפנים אי אפשר להקצות גם מקום נפרד לשתיית הקפה ומקום אחר למכונה, אפשר בהחלט לשלב בין העולמות ולקצר עוד יותר את משך הזמן הנדרש להכנת המשקה. 


 
קפה קר: בשביל זה המציאו את המרפסת

קפה קר פופולארי בכל העולם וזוכה להצלחה מובנת מאליה במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו ישראל. את הקפה אתם יכולים לשתות בדרך לעבודה ובזמן שאתם עומדים בפקקים, אך כנראה שתיהנו ממנו הרבה יותר במרפסת או בחצר.
אם אתם רוצים שפינת הקפה מחוץ לבית תמשוך עוד יותר תשומת לב, תוכלו לעשות את זה עם אביזרים משלימים: מדף לכוסות, פלייסמנטים על השולחן וכמובן קופסת עוגיות שצמודה לכורסא רחבה ומפנקת. מכאן והלאה, השאלה היחידה היא כמה קרח לשים בכוס. 

 
 
 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי