הבית העתידי – הפרזול בשירות האדריכל

   
הבית המודרני מנסה להתמודד עם ריבוי פונקציות בחלל שרק הולך ומצטמצם. באופן טבעי, השאיפה כיום היא למקסם ולנצל את שטחי האחסון עד רמת הסנטימטר ולשם כך נרתמים מותגי פרזול מובילים ומפתחים מנגנונים קטנים, מתוחכמים וחזקים שפותחו במיוחד עבור דרישה זו.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | דומיסיל 15/04/2019
דומיסיל

 


 המונח פרזול אדריכלי נולד על מנת לפתור אתגרים אדריכליים תכנוניים הבאים לידי ביטוי בין היתר בהגדלת שטח ונפח אחסון, פתרונות אסתטיים שונים ומגוונים ועוד.

דומיסיל, המובילה את נושא הפרזול האדריכלי מציעה מגוון מנגנונים, עזרים ופתרונות שהופכים את סביבת המטבח הביתי לארגונומית, נוחה, קלה לתפעול ואלגנטית למראה. המוצרים-גלויים ונסתרים לעין- מאפשרים ליצור את האיזון הנכון בין אסתטיקה הרמונית תוך ניצול מקסימלי של החלל הנתון והטמעת כלל העזרים שהופכים את המטבח לאפקטיבי במיוחד.  


 המנגנונים החדישים מאפשרים ליצור מערך מודולרי נשלף על פי צורך מבעד לארונות. מדפים, ספסלים, משטחי שולחן ואפילו משטחי עבודה, נוספים למטבח או לרהיט, נגלים על פי דרישה ובעת חזרתם פנימה הם מותירים את החלל נקי, אוורירי ומסודר.המנגנונים החדשים חזקים ועמידים במיוחד ובהתאם לגודלם הם יכולים לשאת משקל רב. הם אידיאליים ליצירת מדפים ומדפים עליונים נשלפים ומשטחי שולחנות נסתרים בגוף הארון. כך למשל אפשר ליצור עמדת עבודה נשלפת, דלפק אוכל שמחליף את פינת האוכל המסורתית שבבתים רבים משתמשים בה פחות ופחות ועוד. כשמסיימים את השימוש במשטח מחזירים אותו בקלות וביעילות לגוף הארון והחזית חוזרת להיות חלק אינטגרלי מהארון. 

המנגנונים החדישים משנים את חוקי המשחק בעיצוב הבית ואת כל תפיסת העיצוב והאדריכלות המודרנית, מתוכננים ומיוצרים באיטליה ומיובאים בלעדית על ידי דומיסיל.

את המנגנונים ניתן להשיג אצל הנגרים וחברות המטבחים המובילות, וכן באולם התצוגה של דומיסיל- לח"י 24, בני ברק. 

דומיסיל: מוצרי פרזול לבית 

 

 

 

 

 

 

 

   

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי