מג'יק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי

הספא הביתי בישראל עולה שלב עם כניסתה של חברת "מג'יק סטרים", המייבאת לארץ את מערכות הספא החדשניות של חברת Eago הגרמנית. המבחר העשיר, הטכנולוגיות המתקדמות והשירות מעניקים חוויית הפינוק המושלמת.

מאת: תמי וינצברג | צילום: באדיבות מג'יק סטרים | - 29/05/2018

תגידו מה שתגידו, ספא הוא באמת סמל לחיים הטובים - פינוק, זמן איכות, שלווה. עכשיו תחשבו איך ייראו החיים שלכם עם ספא ביתי מהטובים בעולם, מתוחכם, מתוכנן למופת ומעוצב בקפידה. נשמע חלומי? אז הנה הבשורה הכי טובה בסיפור: את החלום הזה אתם יכולים להגשים. ובקלות.


מגיק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי

2018 עומדת להיות שנת מפנה בעולם הספא הביתי בישראל ובחייהם של ישראלים רבים, שכבר גילו את הסוד: מג'יק סטרים - חברה המייבאת ומשווקת מערכות ספא, ג'קוזי ומקלחוני עיסוי מתוצרת EAGO הגרמנית, ומציעה מגוון עשיר, ידע נרחב ושירות אישי יוצא דופן.

 

מגיק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי

מג'יק סטרים משרתת לקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ, ופותחת להם צוהר לאיכות חיים ולרמת חיים גבוהות מאי פעם. בין אם מדובר בחדר האמבט או חדר השינה, בבית פרטי, בצימר או במלון, מערכות הספא שהחברה משווקת הן חלום שמתגשם:

טכנולוגיה מתקדמת - מערכות הספא של מג'יק סטרים מציעות את המילה האחרונה מבחינה טכנולוגית, ומכאן גם את המילה האחרונה בפינוק. המערכות שלה מעניקות למשתמש בהן מקסימום שליטה, תוך שמירה על בטיחות מוחלטת ונוחות מירבית. בין השאר ניתן לשלב במערכות השונות תאורה, מסכי מגע, רדיו ועוד.

 

התקנה פשוטה - מערכות הספא של מג'יק סטרים אינן מצריכות קיבוע לרצפה, אלא רק חיבור למערכות מים וניקוז, מה שהופך את תהליך ההתקנה שלהן לפשוט הרבה יותר, ואף מאפשר להעביר את המערכת במקרה של שינויים במקום המגורים או בתכנון הפנימי.


מגיק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי

המגוון הגדול ביותר בארץ - מערכת ספא או ג'קוזי, מקלחת עיסוי או שילובים בין כל אלה, הם רק תחילת הסיפור. מג'יק סטרים מציעה מערכות בדרגת תחכום משתנה, בגדלים שונים ובעלי אפיונים שונים, בהתאמה אישית לטעמכם, לצרכים שלכם ולסגנון החיים שלכם.

 
עיצובים קלאסיים ועכשווים - כולם אוהבים ספא, אבל לא כולם אוהבים את הספא שלהם באותו צבע או סגנון. מג'יק סטרים מציעה מבחר עיצובים עשיר, כך שבטוח תמצאו את זה שחלמתם עליו.

אולם תצוגה מפואר - רוצים לראות מקרוב את המבחר העשיר? לפגוש בצוות המקצועי? להתרשם ממגוון האפשרויות, מהאיכות, מהמחירים ההוגנים? כל אלה מחכים לכם באולם התצוגה הממוקם בלב פתח תקווה, במקום נגיש, הכולל חנייה צמודה.
 
צוות מומחים מקצועי - במג'יק סטרים לא רק משווקים מערכות ספא, אלא גם מתמחים בכך. לכן מעסיקה החברה אנשי צוות שזה תחום מומחיותם, החל באדריכלית ובטכנאים וכלה במתקינים. האדיבות ומודעות השירות גם הם חלק מהמקצועיות של העובדים, והדבר ניכר בכל שלב - מהייעוץ והמכירה, דרך ההתקנה וההדרכה, במהלך כל תקופת האחריות וגם אחריה. עובדה זו מבטיחה לכם לא רק את מערכת הספא הטובה ביותר - אלא גם שקט נפשי.

 

מגיק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי

מצוינות בשירות - הזכרנו כבר את הצוות המקצועי, אבל השירות לא נגמר בכך. מערכות הספא של מג'יק סטרים מסופקות תוך עמידה קפדנית בלוח זמנים, ועם אחריות מלאה למשך שנתיים ועמידה בתקנים מחמירים, ישראלים ואירופיים. שקט נפשי, כבר אמרנו?


ייעוץ מקצועי בבית הלקוח - כדי להבטיח שהמערכת שבחרתם תתאים לא רק להעדפות האישיות שלכם, אלא גם למידות החלל בו היא אמורה להיות ממוקמת, מגיעה אדריכלית החברה עד אליכם, מבצעת את המדידות הנדרשות, מייעצת ומציעה רעיונות עיצוביים מתוך התרשמות אמיתית בשטח. אין שירות אישי יותר מזה!

 

מגיק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי

 

לאתר האינטרנטhttp://www.magicstream.co.il


לקבלת פרטים: 054-9303838 , 03-9337460

 

מייל:  info@magic-stream.co.il

אולם תצוגה: ז'בוטינסקי 89, פתח תקווה

שעות פתיחה: 9:00-15:00, אחרי השעה 15:00 בתיאום מראש


יצירת קשר - מג'יק סטרים: גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ספא ביתי