"בר-עמי"- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

המחשבה על תכנון ועיצוב מבנים, מעוררת ברבים מאתנו, כמיהה ליצירת אווירה ותחושה של טבע, נינוחות ושלווה. חברת "בר-עמי" השוקדת כחלק מהחזון שלה על חדשנות עיצובית וטכנולוגית בתחומה, מייבאת ומשווקת מגוון רחב של פתרונות חיפוי וריצוף ממיטב המותגים והיצרנים בעולם, השואפים להגשמת צרכי התכנון והעיצוב, תוך מתן מענה עדכני לצרכים התפקודיים והפרקטיים.

מאת: דוד מושלי | צילום: באדיבות בר-עמי |

ב"בר-עמי" רואים בחיפוי ובריצוף לא רק אלמנט רקע פרקטי אלא מוקד השראה עיצובי. בראייה זו, מציגה החברה אופציות רבות ומגוונות של גודל, עובי, מרקם, גוון, צורה וצבע של אלמנטים.

 

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

 

לחברת "בר-עמי" מענה עשיר ומגוון לאתגר ההתאמה לכל דרישה ייחודית של תכנון ועיצוב. ריבוי האלטרנטיבות המוצגות מאפשרות התאמה מיטבית בבחירת החיפוי, תכונותיו, מידותיו, עוביו, צורתו, המרקם, הרכב החומר במוצר, הגוון והצבע.

אחד החידושים האחרונים מבית "בר-עמי" הוא ייצור פרטני של מדרגות מגרניט פורצלן התואם לריצוף הנבחר וכולל מגוון פרטים כגון "אף מים", "פס ניתוק", התאמה לשילוב אלמנט תאורת LED, "מדרגות מרחפות" ועוד.

 

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

 חידוש מהפכני נוסף שהטביע את חותמו הינו, שטיחים מחומרים פלסטיים המאופיינים במראה בד טבעי ומיועדים ליישום על רצפה או קירות. השטיחים עשויים מחומר רחיץ, מעכב בעירה הניתן ליישום גם במבנים ציבוריים. גלילי השטיחים מגיעים ברוחב של 2 מטרים ובאורך של 10 מטרים מה שמעניק ניצול שטח מירבי של 20 מ"ר מכל גליל.

 

אריחים דמויי פרקט

אריחי פורצלן דמויי פרקט, ידועים כמוטיב המאפשר השגת מראה קלאסי ויפה של חיפוי עץ בהעתקה מושלמת של לוחות עץ השונים בסוג, במראה, במרקם, בגוון ובצבע. המראה הטבעי המתקבל, משלל דגמי אריחים, במרקם תלת ממדי עדין או גס, ניתן ליישום במרווחי חיבור ("פוגות") עדינים וצרים או רחבים ומודגשים.

 

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

 

בחברת "בר-עמי", כמענה לצרכי השטח, מציגים אפשרויות בחירה יוצאות דופן בין גדלים שונים ומגוונים של אריחים, ומסייעים ביעוץ והתאמה ייחודית לכל פרויקט במנעד רחב של נתונים טכניים, פיזיקליים, כימיים, עלויות רכש, השמה ותחזוקה.

   

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית


האריחים באים בעוביים שונים ומותאמים לצרכי השימוש. המראה האלגנטי-קלאסי, המתקבל, חמים ויוקרתי, עמיד וחזק לאורך שנים גם בתנאי חוץ, נוח וקל לתחזוקה. בזכות עמידותם של האריחים, ניתן ליצור רצף וקשר- עיצובי, בין החוץ לפנים מחד או הגדרה באמצעות גוונים מאידך. בד בבד, ניתן ליצור אינסוף דוגמאות וצורות באמצעות השמה מודרגת, אלכסונית, מרובדת, מעורבת, "עצם דג" וכד' של דוגמאות העץ המוטבעות באריחים השונים. 

 

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

 

חיפויי ציפחה "מדוקקים", שקופים ומעוגלים

חיפוי חדשני נוסף המיובא ומשווק ע"י חברת "בר-עמי" הוא אריחי חיפוי מאבן צפחה טבעית המדוקקים לעובי של 2-4 מ"מ בלבד המקנים לחיפוי מראה טבעי תלת ממדי, רב גווני ומדהים.

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

 

הצפחה היא סלע טבעי, המורכב בשכבות מרודדות בטקסטורה טבעית, אקראית, רב גונית ומחוספסת. טקסטורה זו, ועמידותה הגבוהה של האבן לספיגה, הופכות אותה למתאימה מאוד לחיפוי פנים וחוץ, כולל רעפים וגגות.

אריחים אלו, משווקים ביחידות של 120/240 מ'. העיבוד המיוחד באריחים אלה יוצר גמישות המאפשרת לחפות באמצעותם משטחי קירות מעוגלים, כולל עמודים וכד' ושקיפות יחסית המאפשרת שילוב אלמנטים של תאורה ברקע.

החיפוי החדשני, מגיע במגוון גדול של צבעים במראה ייחודי ומרהיב במיוחד העשויים להתאים לכל מרחב במבנה. תתי הגוונים והשונות האקראית במבנה ובמראה של כל לוח, יוצרים מרקם טבעי, מרתק ומסעיר המקנה למרחב מראה ייחודי ומרשים.

"גדול", "גדול יותר" ו"ענק"- מגוון הפתרונות  באריחי "מגה"

בשנים האחרונות מתמקדת החברה בשיווק ריצוף וחיפוי באריחי ענק, במידות 100/300 ו- 150/300, אריחי "מגה", שחדרו כחידוש אופנתי ופרקטי, בעובי 6 (לריצוף או לקירות) או 3 מ"מ (לקירות בלבד).

ההתנסות ביישום אריחי הענק עוררה בחלק מהפרוייקטים קשיים יישומיים בשינוע החומר ונוצר ביקוש למידות ביניים. הביקוש נענה ע"י חברת "בר-עמי" שהחלה בשיווק אריחים במידות ביניים, 80/240 ו- 120/240 המשמשים בפרוייקטים רבים לריצוף וחיפוי חוץ ופנים כולל ל"חדרים רטובים".

 

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

ההיצע החדש יצר בפרוייקטים רבים מגוון יצירתי של שימושים כגון חיפוי כ"מוקד עיצובי" בחדרי מגורים ושינה, ובחלק מהמבנים, החיפוי היה מקיף וכלל פריטי ריהוט, דלתות נסתרות (כדוגמת "סקריניו"), משטחי עבודה, רחצה ועוד...

 

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

מגבלת היישום של אריחי הענק ביצירת תשתית ישרה בשכבת הבסיס, עוררה צורך חדש שנענה ע"י החברה בשיווק קולקציית אריחי ענק, בעובי רגיל (כ-9 מ"מ) ובמידות שונות: 60/120, 80/120, 75/150, 80/180, 100/200, 120/120, 120/240, המאפשרים קרקע נוחה יותר ליישום רגיל.

   

בר-עמי- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית

לפרטים נוספים כנסו לאתר של בר-עמי- www.barami.co.il

או חייגו - 02-5313444

יצירת קשר - "בר-עמי"- חידושים בעיצוב חיפוי וריצוף מקומי בהשראה עולמית