יוצאים מהארון

אחרי שביססו את מותג האיכות, האוסטרי BLUM והפכו אותו מוצר נדרש בכל מטבח ואמבט, בחרו בבלורן, לקחת את העיסוק בארונות צעד אחד קדימה, ולטפל בדלתות ארונות המטבח, האמבט ופרטי הריהוט

מאת: אורי סלע | צילום: | 28/10/2015
מגירת לגראבוקס החדשה מבית Blum. מאופיינת בקו עיצובי מינימליסטי דק - דפנות מתכת ישרות ודקות במיוחד

המצב האופטימאלי אליו שואף כל צרכן, בסופו של דבר, הוא לבצע את בחירותיו במקום אחד. כמובן שהדבר אינו אפשרי באופן גורף, אך יותר ויותר חברות מפנימות את הצורך ומשקיעות משאבים רבים במתן פתרון ראוי. אחת החברות שלקחה את העיסוק בעניין לתשומת ליבה, היא חברת בלורן, יבואנית מותג האיכות האוסטרי BLUM. 

דלתות עץ אלון אדום אמריקאי. דלתות זכוכית מבריק בשילוב זכוכית צבועה בגוון אייס קפה. חיפוי קיר זכוכית משי-משי (מט).

החברה שהצליחה לייצר סטנדרטיזציה בתחום הפרזול של חלקי הארון הפנימיים, ביקשה לצאת החוצה ולהעניק פתרון הכולל גם את חזיתות ארונות המטבח, האמבט ופרטי ריהוט כגון מגירות מזנון, ספריות ורבים נוספים, כשהשיקה את PORTA LINE. באופן הזה גם הפנים וגם החוץ נבחרים באותו המקום, מאותו בית יוצר ומאפשרים קבלת תוצאה אופטימאלית, הממזערת את אי ההתאמות. במתחם החדש שהשיקה בלורן בשנה החולפת, באזור התעשיה של ראשון לציון (בסמיכות לאיקיה), מפעל מרשים, לייצור חיפויים, הדומה יותר למפעל לייצור צ'יפים לתעשיית ההייטק. הכל מצוחצח ומסודר, פועל על פי לו"ז מוגדר. 

דלתות זכוכית קליר בגוונים לבן שלג ותכלת. חיפוי קיר וקלפה זכוכית קליר

ההתמחות של בלורן בתחום החיפויים, מעניקה לה ערכים מוספים רבים של איכות ומקצוענות, בכל הקשור לייצור הדלתות לארונות מטבח, אמבט ופרטי ריהוט. קשת החומרים רחבה מאוד וניתן לבחור בין דלתות פורמייקה, פולימר, עץ או זכוכית. מפעל הדלתות פועל בטכנולוגיה מתקדמת, תוך שעושה שימוש במיטב העזרים הטכניים ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אני מודה שבלורן היא חברה שמפתיעה בכל עת מחדש. לא רק בשל הפיתוחים הטכנולוגיים והבשורות שדואגת לייצר, אלא בעיקר בשל הרצינות בה היא מתייחסת לכל סוגיה. החברה שעובדת על- פי נהלים סדורים, בהתאם לתהליכים מובנים, מצליחה לייצר מוצרים בעלי תו איכות שמייצר שקט נפשי ללקוחותיה. 

בניין בלורן בראשל"צ בו ממוקמים המשרדים, מפעל הזכוכית ומרכז המידע והתצוגה

בלורן מהווה כיום בית המעניק פתרון הוליסטי ומאפשר להתחיל ולסיים בו את הפרויקט, תוך שמעניקה מעטפת עיצובית שלמה- Total Design  המאפשרת התאמה מלאה בין הרהיטים השונים בחלל הבית ובחירת הסגנון האישי המתאים לכם ביותר .ערכים ברורים של יציבות, טכנולוגיה ורמת איכות בלתי מתפשרת, מתקבצים כולם ומעניקים תשובה שלמה ללקוח, כזאת שמאפשרת לו לדעת שעשה את הבחירה הנכונה.

 
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי