תור האלומיניום

אחרי שביסס לעצמו מקום של כבוד בתחום החלונות כובש האלומיניום את תחום המטבחים ומביא את אחת הבשורות המשמעותיות ביותר 

מאת: | צילום: | 03/08/2015

מטבחים מהווים את החלל המרכזי של כל פרויקט. האפשרויות אינסופיות ומציעות מטבחים נסתרים, איים רחבים, פתרונות אחסון מתקדמים ועוד כהנה וכהנה חידושים טכנולוגיים ועיצוביים. 


על דבר אחד לא נתנו את הדעת עד היום - גוף המטבח. הגוף שעשוי עץ סנדוויץ או סיבית אינו יודע להתמודד עם רטיבות הגורמת לבעיות עובש חוזרות ונשנות וריחות לא נעימים, ונחשב לממגנט מזיקים ותרמיתים המכלים אותו מבפנים. פרופילי הגליל היא חברה המתמחה כבר 30 שנה בתחום האלומיניום והיא האחראית על הבאת הבשורה- גוף מטבח מאלומיניום. 


בתוך עשור התחלפו חלונות העץ בחלונות אלומיניום. עכשיו הגיע תורם של המטבחים. האלומיניום כידוע הוא חומר חזק מאוד, עמיד נגד מזיקים ובפני כל סוג של רטיבות ומעבר לכך מדובר בחומר ירוק המונע כריתת יערות. ארי יפה מבעלי פרופילי הגליל מסביר שאחת המהפכות הגדולות והמשמעותיות ביותר בתחום האלומיניום הייתה המעבר בתוך עשור אחד בלבד מחלונות העץ לחלונות אלומיניום. חלונות עשויים פרופילי אלומיניום הם הדוגמא הטובה ביותר.
 

אפשר לראות הלכה למעשה את עמידות החומר בפני מים ופגעי מזג האוויר. ומה שטוב לחלונות טוב גם למטבחים.המראה החיצוני של המטבח נשאר ללא שינוי. רק הגוף הופך מעץ לאלומיניוםארי מסביר שאין שום שינוי במראה החיצוני ובפירזול. אם לקוח מעוניין בחזיתות בעלות מראה כפרי או מינימליסטי, הוא יקבל בדיוק את המראה שבו הוא מעוניין, אלא שהגוף הפנימי יהיה כולו 100% אלומיניום. זה כל- כך מתבקש עד שמוזר לחשוב איך לא חשבו על זה קודם. ארונות האלומיניום למטבח של פרופילי הגליל, נושאים אחריות לכל החיים, מה שמעיד על חוסנם ורמת העמידות שמספקים. 


הפיתוח הוא פיתוח כחול לבן שזוכה להדים נלהבים. מדובר בטרנד שמתפשט במהירות ומושך אליו בימים אלו את מלוא תשומת הלב.הגוף שנושא את כל המטבח ומשטח העבודה, עשוי כולו אלומיניוםגופי האלומיניום מבית היוצר של פרופילי הגליל, מאפשרים בנוסף, החלפה ידידותית ביותר של החזיתות, למקרה שהלקוח יהיה מעוניין לחדש בעתיד את המטבח. את העקרון המתבסס על גוף האלומיניום מציעה החברה גם כשמדובר בארונות לחדרי רחצה ומטבחי חוץ. לסיכום, הבשורה הגדולה היא שהגוף שנושא את כל המטבח ומשטח העבודה, עשוי כולו על טהרת האלומיניום.

 


 
 
 
 
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי