מסודרים

נמאס לכם להתרוצץ מנקודה לנקודה במטבח? אתם לא מסוגלים יותר לסבול את הבלגן ששורר במגירות? נתזי השמן שנדבקו לקיר נראים כמו מלכודת זבובים דביקה? אם בא לכם לחוות חווייה מתקנת הכתבה הזאת היא בול בשבילכם 

מאת: אורי סלע | צילום: | 26/04/2015

סדר וארגון הם צמד מילים שכל אחד מאיתנו היה שמח לאמץ לחיקו. אנחנו מנהלים אורח חיים אינטנסיבי המשלב קריירה, ילדים וניהול משק בית. היכולת שלנו לתמרן בין כל אלו, דומה יותר למלאכת לוליינות מתוחכמת, אלא שכאן במקום חבל דק, מתוח במידה הנכונה, הנגישות והפרקטיקה הם המפתח להצלחה. 

 
היומיום הלוחץ מקשה עלינו לדמיין כיצד נתגבר על הבלגן במטבח, על ניתזי השמן שנדבקים לקירות, איך נדאג שניסיונות הבישול שלנו לא יהפכו בכל פעם מחדש את משטח העבודה למשהו שמזכיר יותר את סדום ועמורה? איך נתכנן חדר אמבט שיראה מסודר ומאורגן למען השם, ומעל כל אלו, עלינו למצוא בנוסף, דרך לשלב את הסגנון העיצובי שיקשור הכל כמקשה אחת, מעוצבת והרמונית. אם היה מישהו שרק היה מסייע לנו ביצירת תשתית של ארגון וסדר, תודו שהיינו מוכנים לנשק לו את הרגליים. מישהו שיחשוב במקומינו על כל הפרטים הקטנים, ויעניק לבית הפרטי שלנו מראה מאורגן ומזמין. אז זהו, שיש לנו בשורה משמחת בעניין הזה.

 
חברת בלורן, עשתה בשבילינו הרבה מהעבודה, כשמציעה פתרונות מתקדמים בתחום הסדר, הארגון והעיצוב. בלורן, יבואנית מותג האיכות האוסטרי BLUM המציע פתרונות פרזול לארונות, מפעילה מערך הדרכה מהמקצועיים הקיימים בשוק. את מערך ההדרכות מפעילה החברה כבר למעלה מעשור ומעניקה בכך ערכים מוספים גבוהים ללקוחות הפרטיים, שמקבלים כלים, כיצד לתכנן את המטבח באופן הגיוני, המתאים לאורח החיים האישי שלהם, כזה שימעיט את הצורך בהתרוצצות אינסופיות מקצה אחד לשני רק כדי למצוא את כף הערבוב לסיר שעל האש, שיציע מגירות נגישות בעלות חלוקות פנימיות המסייעות בשמירה על הסדר הפנימי ופתרונות רבים נוספים. ההדרכות מבוססות על מקבץ מאוד אטרקטיבי של טיפים אפקטיביים, שעושים סדר מבורך בקו החשיבה של הצרכן ומגישים לו כלים לתכנון מוקדם של המטבח הפרטי.
 
 
ההדרכות מתקיימות במרכזי המידע של בלורן, המיועדים לצרכן הפרטי ומציגים באופן אובייקטיבי, עד הפרטים הקטנים ביותר, את כל מה שדרוש לתכנון חדרי אמבט, חדרי שינה, פינות עבודה ומטבח מאורגן ופרקטי. בין אם מדובר במטבח או בארונות אמבט, הארגון והתכנון המוקדם הם בגדר חובה לכל מי שמבקש לעצמו סדר, ארגון ופרקטיקה, אך מעבר לאלו, גם לסגנון העיצובי מקום חשוב. בלורן שזיהתה את הזכוכית כחומר פרקטי, עמיד, קל לניקוי ובעל עדינות אסתטית, פיתחה חטיבה שלמה המושתתת על עיצוב וייצור דלתות זכוכית לארונות המטבח, האמבט ואף לארונות הזזה.
 
 
קולקציית דלתות הזכוכית והחיפויים של החברה, חושפת מנעד מעורר השראה של הדפסי דוגמאות ועם זאת, כל לקוח או אדריכל יכולים להביא עמם את ההדפס האישי שלהם. כיאה למי שלוקחת הכל ברצינות, פיתחה בלורן והשיקה לאחרונה את bluran3D מערכת הדמיות תלת מיימדית ומאוד ידידותית, המאפשרת לכם להכנס, לשחק, לשנות צורות, דלתות והדפסים ולראות באופן מוחשי ביותר, כיצד יראה חלל המטבח או האמבט, עם הדלתות וחיפויי הקיר הנבחרים. 
 
למעבר ל- bluran3D לחצו כאן

 
אין ספק שבלורן מייצגת רמה אחרת, שפחות מוכרת במחוזתינו, הכוללת תמיכה, ליווי ומתן פתרונות תכנון ועיצוב כוללים, המלווים את הצרכן משלב הרעיון ועד תכנון המוצר המוגמר. הרמה המקצועית הגבוהה של החברה, כוללת בין השאר את הקשר עם הנגרים שבסופו של תהליך, מבצעים בפועל את עבודת הייצור. בלורן מקיימת הסמכות שוטפות לנגרים ובתמהיל המוצרים, אף קיימים מוצרים שרק נגר שעבר הדרכה, יוכל להשתמש בהם. בסדרת הכתבות הבאה, נעניק לכם הצצה מקצועית לעולמות התוכן ולפתרונות המתקדמים שמציעה בלורן בתחום הסדר, הארגון ופתרונות האחסון. 
 
 
להרשמה להדרכה ללא תשלום עם מומחה מטעם  blum בנושא תכנון פנים המטבח: לחצו כאן
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי