אבן קיסר - טרנד "המראה הטבעי"

מאת: שירה רייז משולם | צילום: |

 

טרנד "המראה הטבעי" במלוא עוצמתו

תחום עיצוב הפנים, כמו תחום האופנה, מונחה על ידי טרנדים מתחלפים. אחד מהטרנדים הדומיננטיים בעיצוב הבית, שצובר תאוצה בשנים האחרונות אל תוך שנת 2014, הוא טרנד ה"חזרה אל הטבע" שההשראה שלו לקוחה מאבנים, שורשי עצים, ומחומרים אחרים המצויים בטבע.  

 


דגם: 5110 Alpine Mist

 
מכניסים את הטבע הביתה


מגמת ה"מראה הטבעי" מביאה אל תוך הבית את הראשוניות של הטבע, הפראיות והעוצמה שבו. מראות שנלקחים ישירות מהטבע משמשים כאבני יסוד של העיצובים החדשים והתצורה המקורית ולעיתים אף הגולמית של חומרים כגון: אבן, עץ, שיש, חול וכדומה הופכת לשלל טקסטורות מרתקות שמוסיפות רעננות ועניין לכול חלל בבית. 

 


דגם: 6003 Coastal Grey

 Supernatural Designs - להכניס את הטבע הביתה 


טרנד המראה הטבעי, הוביל את חברת "אבן קיסר" לבדוק ולחקור את האלמנטים השונים שקיימים בטבע, כגון: אבנים טבעיות, שיש, גרניט, שורשים ואדמה. קולקציית ה- Supernatural, שנולדה מתוך מחקר מקיף וחשיבה יצירתית, מצליחה להביא לידי ביטוי, בכול משטח, מופע אחר מהטבע. 


בשנת 2014 הרחיבה אבן קיסר את הסדרה עם דגמים חדשים המאופיינים בעורקים עבים ודומיננטיים; דגם ה: Alpine Mist ודגם ה: Vanilla Noir. שני הדגמים הללו מביאים לידי ביטוי את המראה של הטבע במלוא הדרו. 

 


דגם: 5100 Vanilla Noir


דגם: 5110 Alpine Mist

שני דגמים נוספים המצטרפים לקולקציה הם דגם ה: Bianco Drift 6131, ודגם: Coastal Grey 6003, המאופיינים באלמנטים מיוחדים, כגון: שקיפות, פיזור העורקים וריבוי הצבעים, ובאמצעותם מציגה אבן קיסר את הפרשנות שלה לאבן הגרניט המסורתית. 

 


דגם: 6131 Bianco Drift

 


דגם: 6131 Bianco Drift


יופי ועוצמה לאורך זמן רב


כלל משטחי אבן קיסר עמידים בפני שריטות וכתמים, ודורשים תחזוקה מינימלית. המאפיינים הייחודיים של משטחי אבן קיסר מבדלים אותם מפתרונות אחרים למשטחי עבודה במטבח, ומבטיחים שהטקסטורה, הברק ויופיו של המשטח ישמרו לאורך שנים. 

 

>> אתם מוזמנים ליהנות מעוד דגמים חדשים של שנת 2014.

יצירת קשר - אבן קיסר - טרנד "המראה הטבעי"