מטפטף ומטופטף

לכאורה שני פריטים פונקציונאליים לחלוטין ברז וכיור המצויים בכל מטבח. אך בשנים האחרונות הפכו אלה גם לפריטים נחשקים ומעוצבים לעילא, המתאימים לכל סגנון נבחר.

מאת: | צילום: | 16/07/2013
 
הצצה לחידושים בתחום הברזים והכיורים
 
קונצרט של כיורים

חברת 'חמת', יצרנית הברזים הגדולה בישראל, משיקה בימים אלה סדרת כיורי נירוסטה מעוצבים המתאימים להתקנה שטוחה. הכיורים בעלי הדופן הכפולה, להפחתת רעש המים הזורמים, בעובי  של 1.2 מ"מ ומגיעים בחמישה דגמים בגימור סאטן, המותאמים לסדרת הברזים של החברה. סדרת הכיורים מוצעת בשמות בהשראת עולם המוסיקה – מינור, טנור, דואט, סולו, ומלודי, בהתאם לגודלם

 
"חמת"
 

הידית הנעלמה 

חברת 'Teka' מציגה ברז חדשני בעיצובו כזה המצניע את הידית, ההופכת לחלק אינטגראלי מגוף הברז. הברז, עוצב על ידי האדריכלית שרה דה לה מטה(Sara de la Mata)  הוא בעל קווים גיאומטריים ומינימליסטיים. הניקיון העיצובי נשמר על ידי שילוב ידית אינטגראלית עם גוף הברז, כך שהיא נדמית כשכפול מדויק של גוף הברז עצמו. 


"TEKA"
 
 

חיים בזרם
 
חברת 'MODY' מציעה שילוב מושלם לחללים פתוחים - ברז נובע משולחן האוכל או האי במרחב המטבח. ברזי חברת 'Gessi' יכולים להיות מותקנים ישירות ממשטח שאינו מחובר בהכרח לקיר וליצור חזות בעלת אסתטיקה ייחודית.
 

'MODY'

 

לכל סיר יש ברז


ב- 'HeziBank' ניתן למצוא את מערכת ה- 'Water Zone' של המותג 'Dornbracht' המציעה פריטים שונים לאזורים שונים במטבח (הכנות לבישול, בישול, ניקיון ושתיה חמה וקרה). המערכת כוללת גם ברז ייעודי למילוי סירים בנוחות, בלי צורך להזיזם מהכיריים לכיור לצורך מילוי. 


'HeziBank'


ברז לבשלן החובב


ברשת 'נגב' ניתן למצוא את סדרת K7 של המותג 'Grohe' בעל עיצוב מינימליסטי והכולל יכולת סיבוב של 360 מעלות וגמישות גבוהה. הברז משולב עם טכנולוגיות ה- 'Speed Clean' המגנה על הפתחים מאבנית ובטכנולוגיית ה- 'Silk Move' המאפשרת שליטה בזרם המים.


"נגב"
 
 רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי