מתחם הממגורות - חנות קונספט קנה קש

עיצוב חנות קונספט קנה קש

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: "שגב צילום" | "BLRP אדריכלים", אדר' Royal Chiristpher Pineda 03/04/2013
"חומרים יודעים לדבר, לספר סיפור, לגעת, לרגש, להחזיר אהבה" זהו המוטו של חברת "קנה קש".

חברה שפעילותה שמה דגש על תפיסה אקולוגית ומתמקדת בחומרים מתחשבים, ובתוך כך היה זה אך טבעי שכמיקום חנות הקונספט החדשה שלה נבחר חלל שהיה בעברו ממגורה.

בהמשך לכך, על עיצוב אולם התצוגה היו אמונים משרד האדריכלים BLRP מהפיליפינים, בראשותו של המעצב הנודע Antonio "Budji” Layug והאדריכל ROYAL CHIRISTPHER PINEDA, אשר נבחרו לביצוע הפרויקט בשל גישתם התואמת את חזון החברה ועושה שימוש בחומרים מתחשבים.

 

 

 

הרעיון המנחה היה לשמר כמה שניתן את החלל המקורי על מנת להעצים את איכויותיו כמקום המפגיש את העבר והעתיד, הגולמי והמעוצב.

החלל הגבוה כולל קומת כניסה ששטחה משתרע על 380 מ"ר וקומת גלריה ששטחה 240 מ"ר, כאשר תקרת הצלעות שלו וקירות הבטון המקוריים נותרו כשהיו.

הריצוף משלב בטון יצוק עם סוגים שונים של פרקט במבוק מלא, וגרם המדרגות המוביל לקומת הגלריה וממוקם במרכז החלל משלב ברזל ובוצ'ר במבוק. הפריטים הנמכרים במקום, מרהיטי פנים וחוץ, אמבטיות ומוצרי ספא, מטבחים, כלים ופריטים משלימים, עשויים על טהרת הירוק ואופן תצוגתם במרחב החלל שם דגש על יצירת תחושה המזמינה את המבקרים להרגיש, לגעת ולמשש את החומרים.

בהמשך לכך, גלריה מיוחדת הוקדשה לשמש כ"design studio"- חלל מיוחד המזמין אדריכלים ומעצבים לגלות את סודות החומרים ולהתנסות באפשרויות המגוונות שהם פותחים לעיצוב הבית והחוץ.

 בסטודיו ניתן לבחון את החומרים והשתלבותם בצורות עיבוד שונות, וכן לעיין בספרות עיצוב וארכיטקטורה.

 

לסיור וירטואלי של אולם התצוגה באתר החברה: www.kane-kash.com

 

מתוך חוברת כנס retail design

 

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי