התאורה שהופכת את החלל לפוטוגני

המוצרים הבאים מבית החברה השוויצרית ,REGENT  מסמנים עידן חדש בתחום עיצוב התאורה התלויה ומוכיחים איך "מעט" - יכול להפוך להרבה.

מאת: טל פאר | צילום: regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל | 10/12/2021
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
 
ההשראה: אלגנטיות שוויצרית
SLIM PURELITE  הוא שמו ליין גופי התאורה, ובו ארבעה דגמים בעלי אג'נדה עיצובית זהה: עיצוב בגיאומטריה חלקה נקייה. הסגנון ה"פיוריסטי" השוויצרי והאלגנטי, רותם את היופי החלקלק של הקווים הגיאומטריים ויוצר גופי תאורה במראה סופר - מודרני, במידות דקיקות וגדושות באלגנטיות.
רק נראים עדינים 
בתוך אותו עיצוב גיאומטרי מוקפד, דגמי SLIM PURELITE שנחשבים כדקיקים ביותר בתעשייה, יכולים להטעות במראם העדין. למעשה, הטכנולוגייה שבה מיוצרים הגופים מחביאה בתוכה עוצמה שקטה, ואיכות תאורה יוצאת דופן. גופי התאורה, שגובהם 35 מ"מ בלבד, יכולים להאיר תקרות וחדרים שלמים בתאורה הומוגנית ורציפה באורך של עד 19 מטרים ללא היטל צללים כלל; יתרון משמעותי לחללים שבהם נרצה לספק תאורה מלאה - ועדיין לא להתערב במידה ניכרת בעיצוב הפנים הקיים.
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
 
מחדר ישיבות ענק ועד לטרקלין האינטימי 
העיצוב הייחודי של הפרופילים העשויים אנודייז טבעי, מאפשר לגופי התאורה להשתלב בנייטרליות בחללים בסגנונות שונים: מחדר ישיבות בקו מודרני שתובל בזכוכית וחומריות קרה, ועד לחלל צבעוני יותר של גלריה לאומנות מתחלפת. 
דגמי ה- SLIM PURELITE יכולים להיות מותקנים כגוף תאורה צמוד תקרה או בגרסה התלויה, ובכך ליצור אפשרויות הארה באפקטים שונים שמכסים מגוון צרכים. כך למשל, התקנה כגוף עם פליטת אור ישירה וממוקדת תאיר היטב שולחנות עבודה באופן ספייס, ואילו בחירה בתאורה עם היטל אור עמום יותר תשתלב בשקט בטרקלין אינטימי וקטן במלון.
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
 
מעבר לשיקולים האסתטיים
 לבסוף ובאותה הנשימה - לצד כל אותן התכונות שתוארו עד עכשיו,  לדגמי הSLIM PURELITE – יתרונות נוספים שהופכים את הבחירה בהם לנכונה, גם מעבר לשיקול האסתטי. התכונות הנוספות של גופי התאורה הופכות אותן לפתרון פונקציונלי, בייחוד כשמדובר בחללים ציבוריים. 
היעילות הגבוהה של הצריכה האנרגטית (עד w/150lm)  חוסכת בצריכת החשמל, תכונה חשובה במיוחד כשמדובר בהתקנה בסביבה ובה שימוש ממושך בתאורה, כמו במגדלי עסקים או במבנים משרדיים אחרים. מעבר לחסכון באנרגיה, הגופים מאפשרים גם את החיסכון שבעלויות ההתקנה וההרכבה. ההתקנה, שנעשית ע"י מחבר Clip - in ללא הצורך בגישה לתשתית הבטון , מאפשרת להרכיב בקלות את גוף התאורה גם בסביבות מתחדשות- כמו במקרה של עבודות שיפוצים בחלל. 
בסופו של עניין, התוצאה שמתקבלת מספקת לא רק פתרון תאורה איכותי, אלא גם תוספת אלגנטית שמחמיאה לחלל והופכת אותו לפוטוגני יותר.
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
regentlighting ריג'נט שוויץ, ריג'נט ישראל
 
לפרטים ויצירת קשר- ריג'נט תאורה ושיווק: 
גינצבורג 10 ראשלצ
טלפון: 03-9622970
אתר: www.regent.ch
מייל: service@regenlighting.co.il


 


 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development