רהיטים "שמחברים" בין אנשים

עם גל החזרה למשרד, נגלה שמקומות העבודה שהרוויחו מההפסקה- למדו שיעור חשוב. תכירו את חברת מיידסק  (MyDesk) עם מוצרים שמזכירים, שבעצם, הכל מתחיל בקשר האנושי.

מאת: טל פאר | צילום: יח"צ, באדיבות מיידסק | 10/12/2021
תכנון: הדס מקוב עיצוב פנים, צילום: יואב פלד
תכנון: הדס מקוב עיצוב פנים, צילום: יואב פלד
 
אנשים זקוקים לאנשים
בין אם מדובר בחממה צעירה בחברת סטארט-אפ, או חלל משרדי שמתפרס על קומה שלמה - כלל האצבע זהה. סביבת עבודה שמפגישה בין אנשים ומייצרת אינגייג'מנט (Engagement) מובילה בהמשך גם לתוצרים. המפגשים הפשוטים, כמו אלה שבסמול-טוק בדרך למכונת קפה, מקרבים בין העובדים ויוצרים חיבורים ש"מהדקים" את סביבת עבודה והופכים אותה לסביבה מצמיחה.
תכנון: חגי נגר אדריכלים, צילום: יואב פלד
תכנון: חגי נגר אדריכלים, צילום: יואב פלד
 
עיצוב במחשבה תחילה
 Steelcase, חברת הריהוט המשרדי הגדולה בעולם, מיוצגת על ידי מיידסק מתוך עקרון ברור: "סטילקייס היא בין היחידות בתחום שמפעילות מחלקת מחקר שלמה" מסבירה אסנת פריגר, סמנכ"לית השיווק של החברה. "המערך המחקרי של סטילקייס לומד את ההתנהגות של האדם בחלל ואת צרכיו, ומשם החברה מפתחת את המוצרים הנכונים".
בשנה וחצי האחרונות עסקה סטילקייס במחקר נרחב, ולמדה שתחושת הביטחון נמצאת בראש סדר העדיפות של העובד. אחת הדרכים ליצור תחושה זו היא שילוב של פינות ישיבה אפורמאליות, ואיזון בין אזורים משותפים לאזורים פרטיים - בכך ליצור מעבר "רך " בין הבית למשרד. 
במהלך המחקר, פרסמה החברה מאמרים ומסקנות המדגימים אפשרויות של תכנון חלל, ופיתחה בעקבות כך מספר מוצרים המאפשרים חלוקה שונה של החלל, באופן המשרה תחושת בטחון.
תכנון: אלטר אדריכלים, צילום: סטודיו Beller
תכנון: אלטר אדריכלים, צילום: סטודיו Beller
 
תכנון: אלטר אדריכלים, צילום: סטודיו Beller
תכנון: אלטר אדריכלים, צילום: סטודיו Beller
 
לצאת לעבודה ולהרגיש בבית
אחת הדרכים הטובות להגדיל את תחושת הרווחה, היא באמצעות מחיצות רצפה ותקרה אקוסטיות. מחיצות הזכוכית, כמו אלה של חברת FREZZA הנמכרות על ידי מיידסק, מאפשרות לחלק את המרחב לאזורים שקטים, מבלי לחסום את הכניסה של אור טבעי אל תוך החלל - באופן גמיש המתאים לתוכנית המשרד. "בזכות הגמישות המירבית של המערכת, כמעט בכל פרויקט אנחנו מייצרים מוצר מותאם לצרכי הלקוח". ניתן לשלב את המערכת כמחיצות "קיר" וכן כמחיצות הפרדה בין חללים. בנוסף, הייחוד של מיידסק הינו בקולקציית גווני האנודייז The Collection Anodize המציגים 22 גווני אלומיניום מעבר למניפת ה- RAL המסורתית.
צילום: יח
צילום: יח"צ
 
צילום: יח
צילום: יח"צ
 
תאי הטלפון מבית "Framery" 
המוצר הבא לוקח את תחום ה - Wellbeing צעד קדימה. תאי הטלפון של החברה הפינית, יוצרים פינות מבודדות מרעשים, שמתאימות לשיחת זום שקטה, פגישה של אחד על אחד או רגע קצר של התנתקות. הטכנולוגייה המתקדמת מאפשרת התאמה מלאה של הפעולות: מכוונוון חשמלי של השולחן ועד לשליטה בתאורה, באוורור ובמערכות נוספות על ידי מסך מגע. העיצוב הנייטרלי משתלב גם בחללים בהם שפה עיצובית קיימת, ומאחר והתאים מתחברים בשיטת Play & Plug אין צורך בתשתית מיוחדת עבור התא - וניתן להתקינו בכל מקום. 
אלה הן דוגמאות בודדות כחלק מתפיסת ה "Solution Key Turn "- שמציעה חברת מיידסק. לחברה מוצרים משלימים ומגוון רחב של מוצרים "שמחברים" בין אנשים.
תכנון: ערן נעים, צילום: גדעון לוין
תכנון: ערן נעים, צילום: גדעון לוין
 
צילום: יח
צילום: יח"צ
 
לפרטים ויצירת קשר- MYDESK:  
טלפון : 09-9535100
אתר: www.mydesk.co.il
מייל: office@my-desk.co.il

 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development