תכנון ועיצוב משרדי חברת NEXT INSURANCE בפרויקט אושירה, כפר סבא


כשהאדריכלים רוני טולדנו ורמי מלכה ניגשו לתכנן ולעצב את משרדי חברת ההייטק הישראלית, המתפרשים על שטח של כ – 2500 מ"ר, הם יצרו קשר רעיוני ופיסי בין מוצרי ושירותי החברה -לעיצוב חללי העבודה שלה. מוצרי החברה- ביטוח בר השגה בהתאמה תפורה אישית לאיש מקצוע וללקוח העסקי, באים היטב לידי ביטוי בתכנון ובעיצוב האדריכלי, המציע מגוון רחב ועשיר של חללי עבודה משותפים ואזורי פגישות אישיות בגדלים ובפרופורציות שונות, בגווני המותג הרעננים

מאת: רוית ליפשיץ ציון | צילום: עוזי פורת | 13/01/2020

 

אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה | צילום: עוזי פורת
 

הפרויקט

משרד האדריכלים טולדנו אדריכלות ועיצוב פנים, הממשיך את מסורת האיכות והמצוינות של משרד האדריכלים הוותיק "טולדנו-רוסו"- מוותיקי משרדי התכנון בארץ , עיצב ותכנן את משרדי חברת ההייטק Next Insurance, הפרושים על שטח של כ-2500 מ”ר במתחם משרדים חדש בכפר סבא, תוך שילוב מספר רב של סוגי חללים וחדרי פגישות וראיונות שקופים, בגדלים שונים, המרוכזים בלב המשרד בסמוך לקירות מעטפת ומולם עמדות. כך נוצר מרחב עבודה  OPEN SPACE נעים ומזמין המואר באור טבעי ברוב שעות היום.  

חברת ההייטק הישראלית  Next Insurance מציעה פתרונות ביטוח מקצועי בר השגה בארצות הברית המותאמים אישית לכל בעל מקצוע ועסק קטן לכדי המוצר הטוב והמתאים בדיוק עבורו ונרכש ומנוהל בדרך מקוונת החוסכת זמן ואנרגיה. עם לקוחותיה נמנים מאמני כושר, צלמים, יזמים העוסקים בתחום הבניין ועוד.

 

 

אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה | צילום: עוזי פורת

 
קשרי עבודה וחזון משותף בין אדריכל ללקוח
 
זהו המשרד השלישי שטולדנו אדריכלות ועיצוב פנים מתכננים לחברת Next Insurance. המשרד הראשון על שטח של כ-150 מ"ר בעתיר ידע בכפר סבא, תוכנן ב-2015. בהמשך,  בשנים 2017-2018, כשהחברה גדלה, תוכננו משרדים חדשים, אף הם בכפר סבא על שטח של כ-500 מ"ר. בראשית 2019 החל תכנון הפרויקט החדש במתחם אושירה בכפר סבא.

אין תחליף לקשרי עבודה אישיים וסינרגיה הנוצרת בין לקוח לאדריכל.  הבנה עמוקה של הצרכים והקשר המעולה שהתפתח בין בעלי החברה (שלהם גם משרדים בארה"ב) ובין טולדנו אדריכלות ועיצוב פנים הביא להמשכיות הקשר המשותף ולתכנון הפרויקט החדש.
 

אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה | צילום: עוזי פורת

העיצוב והתכנון

"המחשבה בתכנון הייתה ליצור הזדמנות ליצירת קשר בין מוצרי ושירותי החברה לבין אופן עיצוב חללי העבודה שלה" (רוני טולדנו, אדריכל)

במשרד טולדנו אדריכלות ועיצוב בע"מ, המנוהל מזה כ– 25 שנה ע"י האדריכל רוני טולדנו, מאמינים שעיצוב ואדריכלות מתייחסים לכלל צורכי הלקוח כאישיים וייחודיים ומאפשרים תקשורת, שיתופי פעולה וקשר. בעלי חברות הייטק היום ככלל, מבקשים ליצור אווירה עיצובית, קלילה, צעירה, צבעונית וחדשנית. 

כפי שהמוצר מותאם ותפור אישית לצרכי הלקוח כך גם החללים פתוחים והאזורים הפרטיים. חללים משותפים לאווירה צעירה, זורמת ודינמית וחללים אינטימיים עם מחיצות שקופות, לפגישות אישיות ולריכוז אישי. 

 

 

אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה | צילום: עוזי פורת

 

טולדנו, בוגר הפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון בחיפה, מסביר שכפי שההתאמה האישית של מוצר לאיש מקצוע ולעסק, היא אינטימית במהותה, כך היא מקבלת ביטוי אדריכלי על ידי יצירה של מגוון רחב ועשיר של חללי עבודה ומפגש אישיים וזאת בגדלים ופרופורציות שונות. כל אחד מחללי מפגש אלו מאופיין בגודל שונה, צבעוניות שונה ורמות שונות של פתיחות אל המרחב הציבורי במשרד. עבודת צוות צד בצד עם פוקוס אישי. 

מהצד השני של חללי המפגש ממוקמים הקפיטריה ואזורי הישיבה המשותפים אשר יצורפו בעתיד הקרוב לאגף חדש של החברה המצוי בימים אלו בתכנון. גם באזור זה ישנה תשומת לב יתרה לגדלים שונים של אזורי ישיבה, מאזורים אינטימיים ואישיים מאוד ועד לאפשרות לאירוח כל אנשי צוות המשרד בחלל גדול ומרכזי. 

אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה | צילום: עוזי פורת

המיתוג, החומריות והצבעוניות

כולנו מכירים את האמרה "אין הזדמנות שנייה ליצירת רושם ראשוני".

קיימת חשיבות עליונה להצגת מיתוג החברה באזור הקבלה ובחלל הכניסה של המשרד ולהעביר את המסר התרבותי אף בשאר החללים. המיתוג יכול להיות מתוחכם, ברמיזה של צבעי המותג או בנוכחות דרמטית אקטיבית. האדריכל טולדנו מצא דרך המלך ביניהם בשפה המיתוגית של החברה, המנצחת על התזמורת וקושרת את כל החללים השונים לכדי מופע אחד נעים, אלגנטי, צעיר, סוחף ומלא בהשראה. 

לבן, גווני כחול ותכלת, צהוב- חרדל

האדריכלים רוני טולדנו ורמי מלכה בחרו בחומריות ובצבעוניות הפרויקט שקיבלו השראתם מגווני לוגו החברה המשדרים אוירה של משרד אופטימי נעים ומגוון, מרחב שנעים לעבוד ולהיפגש בו. 
חומריות וצבעוניות הפרויקט קיבלו השראה משם ומלוגו החברה שאומר- עתיד טוב יותר, חכם, רגוע וכן טבעי יותר. לשם כך נעשה שימוש בגווני עץ בהירים ,עץ ליבנה, בשילוב גווני הכחול, התכלת והצהוב-חרדל המאפיינים את מותג החברה.

פלטת החומרים משלבת את עץ הליבנה כמחולל עיקרי של אווירת המשרד וזאת החל מדלפק הקבלה, דרך אזורי העבודה, הישיבה, המעברים והמנוחה. העץ בשילוב גווני הכחול והתכלת, המאפיינים את לוגו החברה, מעניקים תחושת חלל אוניברסלי וכדור הארץ טוב יותר,  ואילו נגיעות של גוון הצהוב- חרדל, שבאמצעים המקוונים מהווים רקע ללחצני פעולה והנעה ובמשרדים באים לידי ביטוי במחיצות, נברשות ופרטי ריהוט, מעניקים זוהר מיוחד ותחושה חמימה. ביחד הם מעבירים מסר הוליסטי ויוצרים משרד אופטימי, נעים ומגוון. מרחב עבודה שנעים לעבוד, להיפגש וליהנות בו. 
 
אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה | צילום: עוזי פורת


משרד האדריכלים

טולדנו אדריכלות ועיצוב בע"מ מנוהל מזה כ– 25 שנה ע"י אדריכל טולדנו רוני, בוגר הפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון בחיפה ,ממשיך את מסורת האיכות והמצוינות של משרד האדריכלים הוותיק "טולדנו-רוסו", מוותיקי משרדי התכנון בארץ. המשרד מעסיק כיום צוות של אדריכלים והנדסאים העוסקים בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים ונותן שירותים מהירים ואיכותיים למגוון רחב של פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר, המשרדים, מבני- ציבור ובנקים. מבין לקוחותיהם נמנים לקוחות מוסדיים מובילים כדוגמת בנק דיסקונט, בנק הפועלים, החברה לנכסים ובנין, ריט-1, קרן ומכון "מנדל", שירותי בריאות כללית, חברת "ביקורופא" ומוסדות ציבוריים רבים נוספים.


תכנון: טולדנו אדריכלות ועיצוב פנים 
אדריכלים: רוני טולדנו, רמי מלכה
050-5331967
03-5600832
בן יהודה 92, תל-אביב
roni@toledano-arch.co.il
www.toledano-arch.co.il


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי