ריהוט - הגרסה הציונית

בלב עוטף עזה ממוקם אחד המפעלים הגדולים והאיכותיים ביותר לייצור מערכות ריהוט מעוצבות למשרדים, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך, ואולמות כנסים. מי שחרט על דגלו את ערכי הציונות, יכניס בכל אחד מכם גאוות יחידה שכמעט שכחנו שאפשר לייצר כמוה.

מאת: | צילום: | המידע המקצועי והתמונות בכתבה באדיבות חברת א.ד. מירז תעשיות

ייצור ריהוט כחול לבן, בלב עוטף עזה נדמה שגם הישראלי הקשוח ביותר, לא מצליח לעמוד מול ציונות ערכית במיטבה. א.ד. מירז תעשיות הוא מהמפעלים הגדולים בישראל לייצור מערכות מעוצבות, המושתת כולו על ייצור כחול לבן. המפעל פרוס על פני 20 אלף מטר וממוקם באזור התעשייה של העיר שדרות שבעוטף עזה.


שירות לאדריכלים הכולל ייצור בהתאמה אישית השירות שמעניקים במפעל לאדריכלים ולמעצבים, כולל יכולת גבוהה ביותר של התאמת וייצור פריטים לפי הזמנה מדויקת. מדובר בפרטי ריהוט ופרטי נגרות המתאימים למשרדים, חללי אודיטוריום, חדרי ישיבות, אולמות כנסים, בתי כנסת, כיתות לימוד ונוספים, ומיוצרים ממיטב החומרים האיכותיים, הקיימים.

 

אבנר שחר בעל המפעל, מסביר שאדריכל יכול להגיע עם תוכניות מדויקות, חלומות ורצונות, והפריטים מיוצרים עבורו, בהתאמה מושלמת. פרטי הריהוט יכולים לכלול שולחנות דיונים, דלפקי קבלה, פתרונות מידוף מתקדמים, כסאות ורבים נוספים. תהליך הייצור הוא תהליך הוליסטי והוא כולל את כל השלבים מהתכנון, דרך עבודות הנגרות, המסגרות, הצבע והריפוד.הכל תחת קורת גג אחת.


מריהוט עיר הבהד"ים ועד מתן שירותי בוטיק, המפעל משקיע את מיטב המשאבים ליצירת סביבה טכנולוגית מתקדמת המבטיחה מוצרים ברמת איכות בלתי מתפשרת. א.ד. מירז פועל בהיקפים רחבים ומרשימים. המפעל הוא היצרן והספק של מרבית מציוד וריהוט של בתי הספר בישראל והיה אחראי על ריהוט כל עיר הבה"דים ולצד זאת מפעיל מערך בוטיק, המאפשר לכל אדריכל לקבל שירות אישי, התואם את דרישותיו ומאפשר לו ליהנות מיכולות גבוהות ביותר של תכנון וייצור. 


בין הפרויקטים הציבוריים להם ייצר המפעל את כל מערך הריהוט המעוצב- משרדי מקצועות חופשיים, משרדי חברות הייטק, מרכז התרבות והספרייה בעיר אשקלון, מבט לנגב/ עיר הבה"דים, משרדי ממשלה, החשב הכללי, עיריות ורשויות מקומיות, השלטון המקומי, משרד הביטחון וצה"ל, קופות חולים ובתי חולים, חברות הדלק, אוניברסיטאות ומכללות, רשתות חינוך, הרשות לניירות ערך ורבים וטובים נוספים.


 100% ציונות אבנר שחר הביא את המפעל המשפחתי לשדרות ממניעים אידאולוגים כשביקש להיות חלק מהפסיפס האנושי בפריפריה ובעוטף עזה. המפעל הציוני מעסיק 150 עובדים מכל המגזרים ומעניק לכולם מקום שווה. בתוך כל הציניקניות הפוליטית, אפשר לומר, שא.ד. מירז היא דוגמא למי שהחליט להפסיק לחכות לשינוי ויוצר אותו בעצמו.

 
א.ד. מירז תעשיות בע''מ רח' תמר 4 , פארק תעשיות ספירים ת.ד. 365 שדרות

טל': 08-6610121 פקס: 08-689159 איש קשר: איתן 052-3724447יצירת קשר - ריהוט - הגרסה הציונית