פתרונות חדשניים מובילים לדלתות במעטפת המבנה

סקרנו יחד עם חברת טכניקה ס.מ. פתרונות חדשניים ומתקדמים לדלתות במעטפת המבנה, המותאמים לסוגי מבנים שונים ולצרכים בעולם משתנה, המשפיעים על הבטיחות, הביטחון, האקוסטיקה, שמירה על האקלים, נוחות וכמובן- על העיצוב.

מאת: רוית ליפשיץ ציון | צילום: באדיבות חברת טכניקה ס.מ | 24/11/2020

 

עולם הדלתות של חברת טכניקה. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
עולם הדלתות של חברת טכניקה. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

בעולם הבנייה, לאלומיניום תפקיד מרכזי בטיפול במעטפת הבניין, בפתחים ובעיצוב הפנים. לתכנון המקצועי, לבחירת האביזרים האיכותיים ולביצוע המדויק יש השפעה רבה על מראה המבנה ועל איכות החיים של דייריו. סקרנו מגוון פתרונות חדשניים לדלתות במעטפת המבנה, תחום הדורש ידע רב ומקצועיות.

צירים, אביזרי נעילה, אביזרי בטיחות ובטחון, ידיות, מנגנונים לסגירה ופתיחה של דלתות הם המרכיבים המגדירים את פונקציונליות הדלת. ההתאמה והשילוב הנכון של האביזרים עם דגש על הנתונים הפיזיים של הדלת, הבנת צרכי המשתמשים ועיצוב המוצר, מאפשרים שימוש נוח לאורך הזמן לרבות  בסיטואציות קיצוניות.

סקרנו את הפתרונות החדשניים והמובילים היום לדלתות במעטפת המבנה 

ידיות בהלה

טכנולוגיות עכשוויות ומתקדמות עומדות בדרישות ובתקנים המחמירים ביותר ומאפשרות שימוש לכל תחומי יישום: בתי חולים ובתי מלון, גני ילדים ובתי ספר, מבני משרדים. המוצרים מעוצבים ועומדים בכל דרישות הבטיחות ללא פשרה. רוב ידיות הבהלה מותקנות בשטחים ציבורים עם מגע של אלפי אנשים. הציפוי האנטי בקטריאליANTIGERM , אותו מציעה חברת טכניקה ס.מ., מקטין את סיכויי ההדבקה מחיידקים.

שילוב בין ידיות בהלה ומנעולים שונים מאפשר נעילה הרמטית של המתחם ובאותו זמן מאפשר גם יציאה חופשית בכל מצבי החירום.

ידיות בהלה בשילוב עם יתר אביזרים. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
ידיות בהלה בשילוב עם יתר אביזרים. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

מנעולים ואביזרי נעילה - הביטחון מתחיל בפתח הדלת

כחברה המתמחה במוצרי נעילה, חברת טכניקה עומדת בפני אתגרים רבים תוך מתן מגוון רחב של פתרונות ומוצרים. מוצרים עם פונקציונליות שונה המבטיחים עמידה בסטנדרטים גבוהים.

מנעולים עם נעילה רב נקודתית העמידים בפני פריצות, מנעולים ממונעים עם אפשרות חיבור למערכות אבטחה בבניינים, מנעולים עם פונקציית בהלה, פלטות נעילה עם גימור עמיד בסביבה החשופה לחלודה ועוד.

הפתרונות מותאמים לסוגים שונים של מבנים; מבני ציבור או בתים פרטיים, בתי מגורים משותפים או מבני משרדים, לכל סוג מבנה מוצרים ייחודים המתאימים ביותר לכל דלת.

הביטחון מתחיל בפתח הדלת. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
הביטחון מתחיל בפתח הדלת. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

מחזירי דלתות עליונים / תחתונים

"קיימת חשיבות רבה בבחירה נכונה של מחזירים", מעיד אולג ליינגבורד, סמנכ"ל השיווק של חברת טכניקה. "בנוסף לפונקציונליות, אנו שמים דגש על עיצוב המחזירים המקנה מראה הומוגני עם יתר המוצרים המותקנים על פני הדלת. מחזירים הידראוליים, לדוגמה, תורמים רבות לשמירת אקלים המבנה, האקוסטיקה, הבטיחות, הביטחון, נוחות השימוש בדלתות – כל הסיבות הללו עונות לשאלה מדוע אנחנו צריכים להשתמש במחזירי דלתות", הוא מסביר. "בנוסף,  אנו שמים דגש מיוחד לנושא הנגישות. הפיתוחים האחרונים מאפשרים שימוש בדלתות במינימום מאמץ בזמן פתיחה וסגירה של הדלתות", מסכם ליינגבורד

מחזירים עליונים בהתאמה לסוגים של הדלתות. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
מחזירים עליונים בהתאמה לסוגים של הדלתות. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

מנגנוני פתיחה אלקטרומכניים

בעולם המודרני יש חשיבות רבה לנוחות השימוש בדלתות. מנגנונים אלקטרומכניים מתאימים לכל דלת ולכל דרישה, לדלתות במידות ובמשקלים שונים ולאוכלוסיות עם צרכים שונים. הם אידיאליים לדלתות חדשות ולדלתות קיימות כאחד. תעודת האיכות שלהם היא בין הגבוהות ביותר בתקני בטיחות ובטחון. לא נשכח את העיצוב המלוטש בשילוב קווים נקיים היוצר בדיוק את הרושם האדריכלי הנכון. 

למנגנונים אלקטרומכניים עם תעודת איכות בין הגבוהות ביותר בתקני בטיחות ובטחון. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
למנגנונים אלקטרומכניים עם תעודת איכות בין הגבוהות ביותר בתקני בטיחות ובטחון. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

ידיות לדלתות – עולם של בחירות וויתורים

מגוון סוגי הידיות לדלתות הוא עצום ונדרשת הקפדה רבה בבחירתם. החומרים השונים בשילוב סגנונות עיצוב יוצרים מגוון אין סופי. הידיות הן פרט לכאורה קטן אך בסופו של דבר נקודת פוקוס הנותנת את המראה הייחודי לדלת ולחלל כולו. עבודה משותפת עם חברות עיצוב תעשייתי מאפשרת ללקוחות חברת טכניקה לבחור בידיות המתאימות ביותר.

תכנון תוך הקפדה על כל חלק במוצר הסופי. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
תכנון תוך הקפדה על כל חלק במוצר הסופי. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

בקרת כניסה – שליטה מרחוק

טכנולוגיה עכשווית מאפשרת היום תקשורת מתקדמת עם האביזרים המותקנים על הדלתות ולדעת בכל נקודת זמן אם דלת פתוחה או נעולה, לתכנת כניסה למבנה רק בשעות מסוימות ולאחריהן לא ניתן יהיה להיכנס, מעקב אחר כמות פתיחת או סגירת הדלתות ועוד.

לחברת טכניקה, שהוקמה בשנת 2009 כחברה לפיתוח, ייצור, יבוא ושיווק פתרונות אלומיניום חדשניים, היכרות עמוקה עם עולם האלומיניום ושאיפה מתמדת ללמידה, להתחדשות ולמצוינות, הבאים לידי ביטוי בנוכחות קבועה בתערוכות וכנסים בינלאומיים מובילים. השילוב של מקצועיות הצוות, חשיבה יחד עם הלקוח על פתרון מקצועי, הניסיון הרב של החברה בליווי טכני לפרויקטים ויכולתה להתאים פתרונות איכותיים לכל מטרה, מאפשרים לאדריכלים, ליועצי אלומיניום וליצרנים ליהנות מליווי מקצועי צמוד ולספק ללקוחותיהם מענה מקיף ומותאם אישית, העומד בדרישות הפרויקט ובמסגרת התקציב והפיכת כל רעיון למציאות.

פתרונות ומוצרים מלמעלה מ-20 חברות מאירופה ואסיה, מעניקים ללקוח מגוון רחב של אפשרויות שימוש בדלתות בתחומי הבטיחות, הביטחון, האקוסטיקה, שמירה על האקלים, נוחות ואפילו חוויה וכל אלו עם דגש מיוחד על עיצוב המוצר. 

המקום בו עיצוב וטכנולוגיה משתלבים יחדיו. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
המקום בו עיצוב וטכנולוגיה משתלבים יחדיו. תמונה: באדיבות טכניקה ס.מ
  

מטה חברת טכניקה שוכן באזור תעשיה מישור אדומים וכולל מרכז לוגיסטי חדשני המשתרע על שטח של 1,000 מ"ר וכולל מרכז פיתוח, מפעל ייצור ומגוון מחלקות מקצועיות בתחום אביזרי האלומיניום לבניין.

ליצירת קשר: 

טכניקה ס.מ בע"מ 

טלפון 02-5352476

מייל technica@technica.co.il

www.technica.co.il
החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development