פיטר סחלין

משרד האדריכלים arkitekture PS הוקם ב- 1996 ע"י פיטר סחלין והוא כולל צוות המתמחה בעיצוב משרדים. "אנו מספקים מענה ברמה גבוהה עבור לקוחות וארגונים  שמציבים לנו אתגרים של עיצוב משרדים, ומאז שנת 2000 ביצענו מספר פרויקטים של מרחבי עבודה למגוון רחב של לקוחות ביניהם רד-בול, מיקרוסופט, טרה-קום ועוד".

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | 02/10/2018

בזכות עיצוב המשרדים של  נאסד"ק, סקייפ ו-MTV, קיבל הצוות את הפרס הראשון לעיצוב יוצא הדופן של השנה בטקס פרסי העיצוב המודרני בסין. בנוסף המשרד זכה למועמדויות ופרסים שונים בתחום העיצוב כגון מועמדות בטקס פרסי LEAF בלונדון ובפסטיבל הפנים בברצלונה.

פיטר סחלין

פיטר סחלין


"החזון שלנו הוא ליצור מרחבים, חללים ומבנים ייחודיים שמשאירים רושם חזותי ורגשי. אנו מאתגרים את האסתטיקה ואת הפתרונות הצפויים והברורים מאליהם לטובת יצירת משהו ייחודי שהוא נגזרת הן של זהות חברתנו והן של רצון ודרישות הלקוח".

פיטר סחלין

פיטר סחלין

 

 


העיצוב מחדש של חללי הפנים משפרים את זהות המותג של הלקוח ואף עוזרים בקידום הזדמנויות עסקיות. "אדריכלות ועיצוב הם למעשה שני אמצעים של מיצוב השוק ויצירת ערכים מרחיקי לכת עבור לקוחותינו. אנו מגדירים את המטרות והדרישות כך שהעיצוב יהיה כלי יעיל ונושא זהות".

פיטר סחלין

פיטר סחלין


"אנחנו נמצאים בתקופה שבה יש קפיצה גדולה משולחן העבודה שלי לשולחן העבודה שלנו, מהמשרד שלי למשרד שלנו, אנחנו בעצם מוחקים את המרחב האישי ומדובר בשינוי עצום. האתגר הגדול שלנו כמעצבים הוא לעשות נכון את השינוי הזה".

פיטר סחלין

פיטר סחלין

 


בכנס  INNO 2018 - הכנס הבינ"ל הרביעי לעיצוב ולאדריכלות בנושא המשרד ומרחב העבודה. אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ובעלי עניין ילמדו על המגמות הכי חזקות בתחום, ישמעו על פתרונות פורצי דרך ויקבלו השראה ממרצים בינלאומיים בעלי ניסיון רב בתחום זה. הכנס יתקיים ב- 5.11.18, מתחם אבניו, קריית שדה התעופה. אל תפספסו את ההזדמנות להיות מעורבים באחד מהשינויים הגדולים ביותר המתרחשים בימים אלו.

פיטר סחלין

פיטר סחלין

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי