אלון ברנוביץ, ישראל

אדריכל אלון ברנוביץ סיים את לימודיו ב- Pratt Institute N.Y בהצטיינות בשנת 1991, ובשנת 1999 הקים יחד עם מעצבת הפנים אירנה קרוננברג את משרדם המשותף "ברנוביץ קרוננברג" אדריכלים. המשרד, אשר בשנים האחרונות מתמקד בתכנון חללי מסחר ואירוח ובפיתוח קונספטים בשיתוף עם משרדי מיתוג, מונה  אנשי צוות בוגרי פקולטות שונות לעיצוב  ברחבי העולם, התורמים מעולמם הרחב לתפיסת עולמו.

מאת: | צילום: | 16/04/2015

 


פעילותו של המשרד זוכה להוקרה רבה, ועבודות שביצע במהלך השנים זיכו אותו בפרסים ובפרסומים רבים בעיתונות וברשתות החברתיות. (FRAME, Wall Paper, DE Architect,  Domes, DeZeen  רשימה חלקית).בין אלה, מתוך סקירה חלקית של השנתיים האחרונות, ניתן לציין את תכנונו ועיצובו של מלון Sir Albert , שנפתח באמסטרדם ב-2013 ונבחר ע"י World Travel Awards  כמלון הבוטיק הטוב ביותר בהולנד לשנת 2013 , את מסעדת טופולופומפו שזכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית היוקרתית restaurant & bar design award בלונדון, ואת ומסעדת פסטל, שזכתה לאחרונה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית Idea Tops  בסין.  


 

בספטמבר 2013  פרסמה הוצאת הספרים ההולנדית Architectura @ Natura   , הנחשבת למובילה בתחום האדריכלות והעיצוב, את ספרם הראשון של ברנוביץ קרוננברג  The Practice"" בהפצה עולמית, ובימים אלה שוקד המשרד על תכנון מלון W Amsterdam  שעתיד להיפתח בספטמבר 2015. 

 

 

 

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי