אדריכל יפתח הררי ישתתף בכנס INNO

 

אדריכל יפתח הררי ירצה בוועידה לחדשנות בעיצוב ואדריכלות

מאת: | צילום: | 25/09/2014

 האדריכל יפתח הררי, שעשייתו מתמקדת בתחום הבנייה הירוקה בארץ, הוא בוגר לימודי אדריכלות מ-SCI-Arch בלוס אנג'לס וה BAC בבוסטון. הררי משמש יועץ למשרד לאיכות הסביבה, משרד החינוך ומשרד האוצר, נמנה על הצוות המקצועי של כתיבת תקן 5281 ו 5280, ומכהן כראש צוות האנרגיה ברוויזיה של קוד הבנייה הישראלי.


 

במקביל לפעילותו זו, הררי הינו בעל משרד המתמחה בייעוץ בנייה ירוקה על ידי שימוש בסימולציות אקלימיות ותרמיותממוחשבות, כמו גם שימוש בתוכנות מחשב מהמתקדמות בעולם. בתוך כך הוא מקדם את הדור הבא של הבנייה ירוקה כשילוב בין עבר ועתיד, טכנולוגיות מתקדמות עם יידע, ותק וניסיון שנצבר.

 

נושא ההרצאה: BIM to BEM

 

טכנולוגיות ממוחשבות מתקדמות מאפשרות היום לתכנן חכם ונכון יותר על ידי שימוש בסימולציות אקלימיות ותרמיות. סימולציות אלה מאפשרות לקבל נתונים פוטוריאליסטיים מדויקים על המבנה כבר בשלב התכנון המוקדם ובדיקת ביצועים בשלב התכנון הסופי. כיום ניתן לאמוד במדויק את האינטראקציה של המבנה עם הקרינה הסולארית והרוח- נתונים המעניקים אינדיקציה ויכולת לתכנון אופטימאלי. גם בנושא התכנון האנרגטי של המבנה מאפשרות הסימולציות אופטימיזציה מקסימאלית בשלב התכנון כולו, והן מאוגדות כ"משפחה" המכונהBuilding Information Model (BIM) .

 

הדור החדש של הדמיות ממוחשבות מאפשר קבלת נתוני אקלים ואנרגיה של המבנה המתוכנן בו זמנית, גם כאשר מתבצעים שינויים (פרופורציות, העמדה ומיקום פתחי המבנה). בתוך כך מדובר בכלים שהינם בבחינת פריצת דרך ומהפכה תכנונית ועיצובית בפני עצמה, כחלק ממהפכת הבנייה הירוקה ובמטרה להגיע לתכנון אופטימאלי על ידי שימוש בטכנולוגית ה-Whole Building Energy simulation Model (BEM)

 

להרשמה לוועידה לחדשנות בעיצוב ואדריכלות 
הרשמה לוועידה לחדשנות בעיצוב ואדריכלות


 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים