אג'נדה אדריכלית

אחד המהלכים המשמעותיים שמקדמת טרלידור הוא שדרוג מחלקת קשרי האדריכלים, המאפשרת לאדריכלים לחלום ולדעת שהשמיים הם הגבול

מאת: | צילום: | 03/08/2015
חצר אנגלית משולבת

לצד העובדה שסטנדרטים מחמירים של איכות ומקצוענות הפכו להיות מובנים מאליהם, יש חברות שאינן מסתפקות באספקט הטכני ומבקשות ליצור מעטפת שירות המעבירה מסר ברור של שימת הלקוח במרכז. אחד המהלכים הבולטים שמובילה חברת טרלידור, היא מעטפת שירות מהמתקדמות הקיימות בשוק, לאדריכלים ומעצבי פנים. החברה שמעניקה פתרונות TOTAL LOOK לסביבת הבית החיצונית ופועלת בשוק כבר קרוב ל-30 שנה, בחרה לכוון את הזרקור לכיוון קהל האדריכלים. 

כיסוי פילרים מעוצב

מחלקת האדריכלים בטרלידור, עברה לאחרונה שדרוג משמעותי ופיתחה אמצעים מתקדמים המאפשרים לבוא עם האדריכל במגע ולסייע לו בכל נקודת זמן בפרויקט שלו. הקונספט של 'השמיים הם הגבול' מוביל את המהלך ומציב את טרלידור כלידרית בתחומה, כזאת שהופכת לאדריכלים את החיים להרבה יותר קלים ופשוטים. הפתרונות שהאדריכל מקבל הם מרמה של מגוון כמעט אינסופי של מוצרים ועד מציאת פתרונות גם לרעיונות המשוגעים ביותר. 

פרגולה- גלים

בטרלידור סיפרו לנו על אדריכל שביקש לתכנן קיר מסך מורכב עם חיתוכי לייזר מיוחדים ובשל העובדה שלקבוצה מפעלים המשלבים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הדבר הזה ניתן למימוש. במקרה אחר פתרו בטרלידור בעיה של בית בו העירייה לא אישרה שער שנפתח בהרמה והאדריכל לא השאיר מספיק מקום לדלת הזזה. תוך כדי חשיבה יצירתית, המתבססת בין השאר גם על הבנה גדולה ועל שנות ניסיון רבות,  ניתן פתרון אסתטי ומקצועי כאחד. ברור שהלקוח היה מרוצה, אך מה שהיה חשוב אפילו עוד יותר, הוא שאותו אדריכל קיבל דוגמא לבית המקצועי שמהווה עבורו טרלידור ואין ספק שהוא יגיע לחברה גם עם הלקוח הבא. 

קיר- מסך משולב שער

מעבר למערך התמיכה השוטף לאדריכלים, מקיימים בטרלידור פעילויות מגוונות במטרה להעמיק את הידיעות בתחום, לחשוף את האדריכלים לטרנדים, למגמות בתחום ולאפשרויות העומדות בפניהם. על מנת לאפשר תנאים אופטימאליים למפגשים המקצועיים, הכשירה טרלידור אולם כנסים ייעודי, בו מתקיימים כנסים, ימי עיון, הדרכות ואירועי העשרה מקצועיים. האולם ממוקם במפעל החברה בכרמיאל. טרלידור פועלת בפריסה ארצית ומנהלת סניפים ביהוד, באר שבע וכרמיאל. 
 
 
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי