דארק בלקבורן,מנחה הסדנא, מעניק ערך שלא יסולא מפז לעסקים

מאת: | צילום: | 23/12/2013

 

מנחה הסדנא: דארק בלקבורן

חברה: קבוצת Sidona

ארץ: בריטניהדארק בלקבורן (Derek Blackburn) בעל תואר ראשון (BA) ושני (MBA) במנהל עסקים, הוא בין השאר, גם שותף במרכז ללימודי מנהיגות באוניברסיטה הבריטית Exeter – "אוניברסיטת השנה" של ה: Sunday Times, שמאמינה שהמנהיגות והמצוינות של דארק מוסיפים ערך שלא יסולא מפז לעסקים.


דארק משמש גם כמרצה אורח בנושא חווית הלקוח בתוכנית ה- MBA המוצלחת של האוניברסיטה. כחלק מהקהילה המקצועית של מומחי המנהיגות, דארק מבצע מחקרים במנהיגות ומזהה התפתחות של "מנהיגות" גם עבור הדורות הבאים.


במשך 20 שנה, עוד לפני שדארק הקים את קבוצת סידונה (Sidona group) עם אשתו אנני (בשנת 2000), ולפני שהוא התמחה בהדרכת מנהיגים בסקטור המלונאי - כיצד ליצור צוותים עם ביצועים מעולים, מילא דארק, תפקידי מנהיגות בסקטור הפיננסי בחברת Santander ובבנק- Egg Plc (הבנק האינטרנטי הראשון). 


אינטליגנציה רגשית ככלי להעברת מסרים


הניסיון הנרחב של דארק, האינטליגנציה הרגשית שלו, וכמובן ההכשרה שלו במנהיגות, אפשרו לו לפתח את היכולת להשפיע על אופן החשיבה של העובדים ולהחליף דפוסי חשיבה, גישות והתנהגויות בדפוסים מועילים יותר.


דארק אוהב לשתף את הידע שלו באמצעות סיפורים מהחיים וחוויות שכול אחד יכול להתחבר אליהן. 
הסגנון שלו הוא מעשי, והמסרים שלו עוברים ב"גובה העיניים" ובדרך הומוריסטית, כך שכול אחד יכול להתחבר אליהם.


דארק מתכנן ומדריך סיורים לימודיים בנושא חווית הלקוח הכוללים: סיורים מאחורי הקלעים
ב- Mandarin Oriental Group, First Direct, FedEx, Hamley’s and John Lewis.


דארק פרסם מאמרים מקצועיים בשורה של כתבי עת העוסקים בניהול לקוחות והוא מרצה על נושא חוויית הלקוח, ברחבי אנגליה ובאירופה - בכנסים העוסקים בחוויית לקוח, במנהיגות ובמשאבי אנוש. בנוסף, דארק משמש כשופט בוועידת הפרס של חווית הלקוח בבריטניה. 


סידרת וידאו לימודית " Leading the Guest Experience ", שדארק הגה והפיק, זכתה לביקורות מצוינות וכיום היא זמינה באתר הבית של קבוצת סידונה.


דארק ינחה את סדנת חווית האירוח שתתקיים במלון דן פנורמה ב- 18 למרץ, 2014 כחלק מכנס תכנון ועיצוב בתי מלון שיתקיים ב- 19 למרץ, 2014 .

 

דארק ישמח ללמוד על האתגרים שלכם [המשתתפים בסדנא], לפני הכנת הסדנא הישראלית, כדי לוודא שהחומרים שלו הם חומרים רלוונטיים שעונים לצרכים של המשתתפים.

 

לשאלות ולרעיונות ניתן לפנות:  1-800-31-31-00 ובאימייל : info@baitvenoy.co.il 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי