הצצה ראשונה להצעה של סטודיו Lunar’s לתכנון מחוז אורסטאד סיד בדנמרק

 

"השטיח הירוק הזה מציע לא רק נוף נעים, אלא הוא גם מגן על האזרחים מפני הרוח ומאפשר איכויות וזהויות שונות באמצעות שימושים שונים במתקני 'ספורט עירוני' שבנויים בצורה מעגלית ומתפשטים בכל רחבי המחוז החדש".
 

מאת: | צילום: | - 07/12/2014
בחסות אתר:

5 קבוצות הוזמנו להשתתף בתחרות להגשת תכנית אב להרחבה האחרונה של מחוז אורסטאד סיד (דרום אורסטאד) שנמצא ליד מרכז קופנהגן.


 

 

הסטודיו מרוטרדם - סטודיו Lunar’s ששיתף פעולה עם Henrich + Artigues ו- Lieux Dits SAS, חלקו לאחרונה את הרעיון שלהם לתכנית האב. הם אמנם לא ניצחו, אבל עדיין הרעיון שלהם שווה בדיקה.

 

 

"אורסטאד משתרע כחמישה קילומטרים מהמרכז של קופנהגן ועד לשמורת הטבע Kalvebod Fælled. אורסטאד סיד יהפוך לקצה האורבני הדרומי ביותר של האזור. היתרון הברור הקיים כיום באזור שמשתרע גם על פני העיר וגם על פני הטבע, הוא הרצון ליצור גשר חדש מהאורבניות אל הטבע ולהיפך".

 


" Byliv i Birkelunden הוא שטח טבעי פתוח באורסטאד בעל נוף גלי שנוצר מגבעות קטנות, הכולל גם חורשה עירונית נדיבה של עצי ליבנה. בצד האחר של השטח, ישנה שדרה ראשית שמתחילה מתחנת המטרו ונפתחת בהדרגה לכיוון 'מרפסת' נוף אורבאני שמציעה מרכז פעיל - הכולל את שטחי המסחר של השכונה החדשה.

 

 

 

 

"בשני הצדדים של ההתנגשות בין הטבע לבין העירוני, תצמח שכונה אינטנסיבית חדשה שתאפשר אורח חיים עירוני אמתי ותכיל מספר מגדלים, על מנת לצמצם את טביעת הרגל שלה וגם כדי להשאיר כמה שיותר שטחים פתוחים בין המדרונות ומתחת לעצים".

 

 

"השטיח הירוק הזה מציע לא רק נוף נעים, אלא הוא גם מגן על האזרחים מפני הרוח ומאפשר איכויות וזהויות שונות באמצעות שימושים שונים במתקני 'ספורט עירוני' שבנויים בצורה מעגלית ומתפשטים בכל רחבי המחוז החדש".

 

 

 


יצירת קשר - הצצה ראשונה להצעה של סטודיו Lunar’s לתכנון מחוז אורסטאד סיד בדנמרק