כתבת המשך... 18 טרנדים לשנת 2014, שכדאי מאוד לשים לב אליהם!

מאת: | צילום: | 17/03/2014

  

9. ה"שעירות" חוזרת 

גורלן של הפרוות השעירות לא ימשיך להיות כשטיחים על הרצפה. עכשיו ניתן לראות את המראה השעיר גם על הספות, על הכיסאות ועל הכריות. הפרוות הטבעיות נחשבות לטובות ביותר, אך כמובן שהן מעוררות התנגדות עזה, ובצדק, אצל נאמני החיות. 
 10. צבעים והתאמות
 

השנה אנו צועדים עוד צעד לכיוון הרבגוניות. במקום לראות נקודת מבט אחת, אנחנו נראה מגוון של צבעים חדשים תוססים וטריים אשר יחסלו את המראה המונוטוני. מדובר בכתמים כרומטיים בהירים על בסיסים חיוורים. זוהי מגמה רעננה ומלאת חיים הממריצה את החושים ומעודדת את הרוח, בלי להפוך להגזמה.
 
 
 
 

11. עץ בצבע בהיר
 

בהירים, בעלי מראה טרי - עצים בצבע דבש הם חלק מהעיצוב שלנו השנה. השימוש המוגזם בצבע עץ כהה ועמוק שהיה פופולארי ב-5 השנים האחרונות, היה הזרז לכיוון העץ שצבעו דבש. צבע אלון וצבע דובדבן הם שתי אפשרויות פנטסטיות. חשוב ללכת על עץ באיכות גבוהה על מנת שהמראה יישמר היטב גם לדורות הבאים.
 
 


 
12. גוונים של כחול

הכחול הוא ללא ספק טרנד מסיבי השנה. אפשר לראות אותו בכול מקום ואפשר בהחלט להיצמד לגוון אחד של כחול. גוון ה: Navy המרגיע, בולט מאוד השנה, הוא קל ונעים לעין ושום דבר לא יכול להשתבש איתו. ניתן להשתמש בגוונים של כחול בריהוט רך, ספות, ארונות וקירות וכמעט בכול מקום שעולה על רוחכם. 
 
 
 
 

13. גוונים פריזאים של שחור ולבן

הצבעים שחור ולבן היו מרכיב עיקרי בעיצוב פנים בשנים האחרונות. עכשיו אנו עדים לשינוי שהולך לכיוון הגוונים הרכים יותר של השחור, כך שלמרות הכנסת העדינות לניגודיות שבין השחור והלבן עדיין נשארת הרברבנות בתוך העיצוב. טרנד זה ממשיך להתפתח והוא ייראה טוב גם בשנים הבאות. 
 
 

 
 


14. אננס פיקנטי

צורת האננס מתחילה להיכנס לתוך הפריטים המעוצבים ואפשר לראות אותה בעיקר בכלי נוי שונים שנמצאים על השולחן וגם על הדפסים. אמנם זהו טרנד קטן שמוגבל בהיקפו, אבל עדיין התוצאות שלו הן יותר ממעניינות. 
 
 
  
 

15. נצחיות
 
עיצובים מודרניים אך נצחיים, זה השילוב שכולם מחפשים. אנשים נוהים חזרה לעיצובים הנצחיים המסורתיים. כאשר העיצוב נעשה כמו שצריך הוא אכן יעמוד במבחן הזמן - זוהי אסטרטגיה בטוחה למי שלא רוצה לצאת מהאופנה. 
 
 

 
16. טורקיז
 
חזרנו שוב לכחול, אבל הפעם לגוון מאוד ספציפי – הטורקיז. אין ספק שלטורקיז יש אישיות. זהו צבע תוסס שמהווה ניגוד טוב לכול הגוונים הרכים. נכון שקשה לשלב את הגוון הזה, אך כמו כל דבר אחר, אם השילוב נעשה כמו שצריך מדובר במראה מלבב שמושך את תשומת הלב ומכניס שמחה לעיצוב הפנים.
 
 
 
 

 
17. מיוחד
 
"אחד מסוגו", או "קשה למצוא", אלו הפריטים שהולכים להיות מאוד פופולאריים בהמשך שנת 2014. הוספת משהו שונה, ייחודי ומיוחד לעיצובים שלכם, היא דרך קלה ומרעננת לבטא את האישיות שלכם ובעיקר כדי לבדל אתכם משאר עיצובי הפנים הסטנדרטיים. 

 

18. בדים שקופים לחלונות
 
שקוף, טרי, בהיר, אור - אלו הן המילים החמות שתשמעו אצל המעצבים השנה. בדים שקופים וקלילים הם דרך קלה ליצירת אווירה, בלי לוותר על התאורה הטבעית. צמר ופשתן הם הבחירה לוילונות של שנת 2014.
 
באדיבות אתר freshome 
 
 
 
 

 


 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי